• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
mony to jsou gymnasti v tom břichu že???? :grinning:

mabe tak ten je fakt krásnej a prý ten emitex je dobrej.

mabe já nevím jestli je to hlava nebo prdýlka ale hladím taky. a patičkou mi jezdí po břichu taková malá boulička.
10. únor 2010 v 16:48  • Odpověz
tak bramborovy gulas se dela
10. únor 2010 v 17:05  • Odpověz
mabe šikulka, já nemám na nic chut ted sjem si dala banán a je mi blbě. teda holky to je mazec. :grinning:
10. únor 2010 v 17:09  • Odpověz
suny, ty nase chuderko. ja si nedokazu predstavit, ze se nemuzu najest. jsem na zitrek hodne zvedava.
10. únor 2010 v 17:12  • Odpověz
ja jdu zitra dopo do prace si vyridit materskou
10. únor 2010 v 17:12  • Odpověz
tak ja to ani nepocitujem maly je dole hlavickou uz od 30tt a jedine co citim teras jak sa mi smatra rucickami dole alebo ma rad moje rebro ale vetsinou dna prespinka
10. únor 2010 v 17:13  • Odpověz
mabe nejsem chuděrka prostě mám jiný těhu no. :grinning:

ajo ty už nastupuješ na md taky to je síla. jsem zvědavá kolik mi dojde.
10. únor 2010 v 17:14  • Odpověz
tak nase kocena je aktivni skoro furt - nova hra na vetrelce se ji libi. :slight_smile: a posledni tyden mam porad tlak na mocak.
10. únor 2010 v 17:14  • Odpověz
jojo, nastupuje od soboty. takze od soboty uz jsem prace schopna. :slight_smile:

jsem rada, ze dneska budu doma, nejak jsem po vcerejsku unavena. zitra do prace, v patek mozna ke kamosce a v sobotu jdeme s deckama na basket a pak do hospudky. :slight_smile:
10. únor 2010 v 17:15  • Odpověz
jj ten tlak je parádní a pak když se ti chce na vécko a zrovna kopne se málem počůraš.že???

ty máš zase plány. :grinning: mě stačí když přežiju zítřek, v pátek k našim a přjde kamoška, v sobotu a v neděli nevím to je manžel doma. uvidíme co pak.
10. únor 2010 v 17:17  • Odpověz
holky, na chvilku se natahnu k telce, boli me uz v krizi.
10. únor 2010 v 17:23  • Odpověz
mabe běž já tu budu ale sedoležím pohodlně.
10. únor 2010 v 17:25  • Odpověz
tak uz jsem musela zase vstat, protoze musim dodelat ten gulasek
10. únor 2010 v 17:35  • Odpověz
za 25 minut mame basketbal :slight_smile:
10. únor 2010 v 17:36  • Odpověz
nic holky nemáme kočárekjsemtak nasraná že tu bulím jak želva)
10. únor 2010 v 17:56  • Odpověz
Suny????? Jakto???? :frowning2:
10. únor 2010 v 17:56  • Odpověz
autor
holky tak u dr. vše vpořádku, malý už má skoro 4 kg, říkala, že pěkně nabral. Takže alespon vím, že mám dobré mlíčko, což je fajn:slight_smile: A prý bouličky se vstřebají, tak jsem trošku klidnější....

suny co se stalo?? před chvili jsem četla, že už si můžete pro něj dojet....
10. únor 2010 v 17:58  • Odpověz
Moní, moc, moc gratuluji...je to šikulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A jaké je to kojení, dá se to?
10. únor 2010 v 18:02  • Odpověz
autor
Luci děkujeme:slight_smile:.....jinak kojení je docela mazec :slight_smile: ...v nemocnici mi popraskali bradavky, protože jsem kojila jen v leže (nemohla jsem sedět) a tak jsem používala klobouček než se mi bradavky zahojily. Pak jsem nechtěla, aby si malý zvykl na ten klobouček, tak jsem ho přestala používat. Představa, že bych ho musela všude tahat:grinning:...No a trošku jsme bojovali s přisátim, i dnes docela, ale už je to lepší. Bradavky docelá bolí, ale už nepraskají, takže ted už si jen zvyknout.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2010 v 18:07  • Odpověz
Moni, teda to je fakt mazec...ale mlíčko máš mamino asi parádní :dizzy_face: Jsem zase koukala na vaše fotečky, Kubíček je mazlík :dizzy_face: Máš moc pěknou zavinovačku :wink:
10. únor 2010 v 18:10  • Odpověz
Ahoj holky, tak včera mě konečně pustili domů. Normálně mě bylo zle když jsem si přečetla poporodní zprávu :frowning2: . naštěstí malej je ok a dneska už nemá ani kyslík na dýchání, tim jak je tlustej se mu blbě dýchalo tak počítam že za pár dní si k němu půjdu lehnout do nemocnice na pár dní. Zítra si asi poprvé malýho pochovam a asi zkusíme přiložit :slight_smile: , zatim odsávam ručně tak jestli se malej přisaje tak odsávačku kupovat nebudu a kdyby to nezvládnul tak bych koupila odsávačku a krmila svym mlíkem z lahve :slight_smile:
10. únor 2010 v 18:12  • Odpověz
Markééét ahóój :dizzy_face: A jak se cítíš? Musí to být celkově na psychiku velký nápor...drž se!!!!!
10. únor 2010 v 18:15  • Odpověz
ahoj markétko moc na vás myslím držte se at to zvládnete.

holky jako pičusy fakt v tom obchodě místo zeleno černé tašky doaali žlutou černou takže máme kočárek ale kabelu ušijí teda černou ale bude to jako trvat dalších 14 dní paráda fakt sjem se nasrala tak žemě bolí břicho.
10. únor 2010 v 18:26  • Odpověz
Ahoj, břicho trošku bolí ale je to ok. malej je ok ale radši nedomýšlim kdybych šla na plánovanou kontrolu až toho 8. února :unamused: . Naštěstí je malej ok až jak byl velikej tak to sám neudýchal tak mu tam museli přidávat kyslík ale dneska ho odpojili v 6 ráno a držel se až do našich návštěv. jen říkali že na něj sehnat oblečení je docela umění :slight_smile: . A kdo bude další :grinning:
10. únor 2010 v 18:28  • Odpověz
markét držte se je blbý že je malej tam a ty doma. zvládni to .chudáku malej teda vy to nemáte jednoduchy teda.
10. únor 2010 v 18:28  • Odpověz
Suny už je o vše celkem ok jen v den císaře mě ani nic nechtěli říct, naštěstí jsem ho viděla hned po porodu a to ječel teda pěkně tak jsem byla víceméně v klidu že je ok jen ta váha mě zarazila. naštěstí je venku a musí se taky trošku snažit, akorát včera než jsme jeli domů jsem mu říkala že musí taky sám něco dělat aby šel domů a ode dneška je bez kyslíku tak uvidíme co bude zítra ale dle doktorů se snaží ale měl by ještě něco ubrat aby se mu líp dýchalo a zítra si ho poprvé budeme chovat a asi ho zkusí přiložit takk uvidim jak mu to půjde :slight_smile:
10. únor 2010 v 18:35  • Odpověz
je statečněj tak to určitě zvládne. hlavně je to asi o psychice. tak se drž. :wink:
10. únor 2010 v 18:45  • Odpověz
Tak mam v albu 2 jeho fotky :wink:. Až stáhneme fotky z dneška tak je tam přidám, tam už vypadá líp, hlavně je oblečenej a už jen se sondičkou na mlíko jako měl Viki :wink:
10. únor 2010 v 18:47  • Odpověz
markét je krásnej. tkaovej brouček ten to zvládne a brzy budete všichni doma.
10. únor 2010 v 18:49  • Odpověz
Market, je kráásný...tý jo, takové velké miminko...bude to silák a půjde brzy domů :wink: Zítra na Vás budu myslet, aby se přisál :wink: :slight_smile:

Suny, to je o nervy s trou taškou!!!! A ona Ti přišla domů?
10. únor 2010 v 18:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.