• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
ne naši jeli pro kočár dojedou tam a ta kráva jim rekne že je žlutá míásto zelená. no tak to by tě fakt nasralo, ty jo mě tam bolí bčicho brečela jsem tu jak malá fakt. mě to štve všechno špagtně.
10. únor 2010 v 18:57  • Odpověz
Jo a včera jak jsem přijela tak jsem vlazla na váhu a mam o kilo míň než před těhu, břicho teda vypadá hnusně ale manžel říkal že to tak špatný neni a prstýnky mě padají z prstů, pro mě je fakt těhu a porod dieta :grinning:

No tu váhu hodinu před porodem typovali na 4100 gr a fakt se nesekli, jen já jim nevěřila aby měl měsíc před termínem přes 4 kg a nakonec měl i 50 cm :grinning: a nwevim z čeho když jsem moc nejedla jak mě bylo na zvracení :unamused:
10. únor 2010 v 18:58  • Odpověz
markét tak prostě si bral z tebe no tak jsi nepřibírala ty al emalej halvně že jste oba v pořádku a co Vikínek jak to zvládá??
10. únor 2010 v 19:03  • Odpověz
Market, ty jo...to by si přála každá, mít po porodu o kilo míň, než před těhu :wink: A jak to teď máš s tou cukrovkou?
Jsou to teda čísla neskutečná :confused: Hlavně, že jste v pořádku :wink:
10. únor 2010 v 19:06  • Odpověz
holky jak se uklidnit. už jsem měla dva oplatky nebo tři a furt sjem nasraná
neublíží to malžmu žene?
10. únor 2010 v 19:08  • Odpověz
Suny, já bych se taky nervovala...tak si dej hodně sladkého a snad se trochu uklidníš...malému to neublíží, ale určo to s tebou prožívá :pensive:
10. únor 2010 v 19:11  • Odpověz
jo jo brouček člověk chce pr něj nej a co že? nějaká kráva to zhatí. chjo teda.

hlavně at je on v pořádku a čert vem kočár ale mrzí mě to no.
10. únor 2010 v 19:12  • Odpověz
No nabrala jsem asi 11kg a teď mam o 12 míň :slight_smile: , ale vytahaná kůže na břiše je dost tak uvidim jestli pak cvičenim se to trošku změní ale moc tomu nevěřim.

No Viki v sobotu prý nechtěl ani manžela ven pustit, furt se ptal kde jsem, bylo to poprvé že jsem nespala doma a Tomíka už chce mít taky doma :wink:. Furt se ptá kdy půjde domů tak vysvětlujem a uvidíme jak bude reagovat až bude malej doma :wink:

Lucko furt mě měřili a bylo to nějak na hraně ale při propuštění nic neříkali tak asi je to ok a za 3-6 měsíců po porodu jdu na ten test.

JO a vlastně do porodky jsem jala kvůli tomu že jsem měla zánět močáku a tim že jsem tam šla jsem prý malýmu zachránila život a paradox je ten že zánět tam žádný neni tak jsem říkala že docela síla ne :slight_smile:

Jen na jídlo vůbec nemam chuť a ani nevim co jíst při kojení, to musim ještě prohlídnout net, jo včera jsem k večeři měla utopence :grinning:
10. únor 2010 v 19:15  • Odpověz
ahooooj jakpak se mate?jdu do cist

jinak vam dam ze budeme mit malou malou-3.40 je dnesni odhad..snad ete nepribere :confounded: cipek temer zadny a otevrena na dva prsty...no a pry to muzem cekat kdykoli a ze si mysli ze do dalsi poradny nevydrzime,ale ze to se neda nikdy rict
No, je to na h....!!! A bude skutečně za dva týdny? Bych tam udělala kravál....
holky tak me informujte,docitani vzdavam,jste toho nakecaly
10. únor 2010 v 19:17  • Odpověz
ahoj market,konecne doma?zrovna jsem ti chtela psat sms,nez jsem zjistila zes dorazila
10. únor 2010 v 19:18  • Odpověz
Market, tak to je osudové, až z toho mrazí :sweat_smile:

Ahoj Car :dizzy_face: pořádná kočanda z ní bude :dizzy_face: A cítíš se dobře? Nějaké bolesti dneska?
10. únor 2010 v 19:19  • Odpověz
luci nevím nevěřím jim když ušiti blbé barvy trvalo měsíc. :angry: :angry: já se ted rozčilovat nebudu ale jsem nasraná fest.

markét jak to že jsi mu zachránila životco se mu stalo????

car gratuluju teda malá krásnou váhu ty já říkám že do konce týdne tu je určo další miminko.
10. únor 2010 v 19:19  • Odpověz
holky me se na bolesti vubec neptejte,jelikoz mam jaksi asi poposunuty prah bolesti-co jsem myslela ze je normalni(mela jsem to furt)-je tvrdnuti az se dr lekla a ja ji rikam coze?dyt to mam furt,to co jsem myslela ze je tvrdnuti jsou silny poslicci a co jsem myslela ze poslicci tak uz pekny kontrakce :grinning: ..a ja ji rikala ze neresim kazdy pichnuti ze jsem myslela ze je to normal u tehu :grinning:
no a manza furt ze mala nevyleze driv nez na konci mesice ze jsem moc ciperna a dr ho vyvedla z omylu..tak uvidime :grinning:

sun copa se stalo?

a co ty luci jakpak je?

market..malyho je teda kus chlapa :wink:
10. únor 2010 v 19:26  • Odpověz
car nemám sílu to psat znovu psala jsem to výš. :frowning2: :frowning2: prostě nemůžu mít nic normálně.

car teda nevím nevím kdy teda bude malá na světě. otevřená na dva prsty. no nevím nevím. :grinning:
10. únor 2010 v 19:29  • Odpověz
sun jako dr rekla ze si mysli ze dalsi poradna ve stredu uz nebude...uvidime :grinning:

sun to s tim kocarkem?to mi mrzi :frowning2:
10. únor 2010 v 19:30  • Odpověz
car mě to nemrzí ale sere pardon. už nemám siílu mě se to všecvhno koní. ale halnvě když mě zítra dr řekne že je malej v pořádku.
10. únor 2010 v 19:31  • Odpověz
nic víc ted neřeším.

no nevím víš jak na to mbyla monča a byla ráda když už rodila už to bylo dlouhý.
10. únor 2010 v 19:31  • Odpověz
Car, u mě dneska dobrý, jen jsem nějaká unavená...a štve mě, že pořád špiním...doktor mi včera říkal, že ještě možná budu, ale ža by to nemělo být dlouho, tak nevím, co s tím. I když dneska mi kámoška říkala, že ke konci těhu špinila po každé kontrole i několik dnů. Ale maličký se hýbe, tak doufám, že mu nic nechybí :pensive:
10. únor 2010 v 19:33  • Odpověz
sun..uvidime kdy to bude :grinning: :grinning: :grinning: ..a co ta baba v tom obchode?a budete si nakonec brat i ten jiny?

luci..me dnes dr rikala ze budu spinit ze se to podrazdi jak prohmatava..a uz spinim..ale pry je to normalni..
10. únor 2010 v 19:35  • Odpověz
car vememe si ten stejný ale tu tašku nebudeme mít stejnou ale udělají nám jednobarevnou ale je to na pytel no.
je to fakt na houby jsem se nasrala a je mi blbě je mi to za potřebí??
10. únor 2010 v 19:44  • Odpověz
sun u nas se taky furt neco posira tak rikame ze se to prichodem maly zmeni
10. únor 2010 v 19:48  • Odpověz
Ahoj holky,tak já jen přečetla,že už se nám vrátila Market...tak Marketko vítej a gratuluju k Tomíkovi...hlavně,že už ho odpojili a za chvíli budete všichni doma...musí to být ale teda něco na psychiku,jsi statečná :dizzy_face:

My byli dneska na tom kurzu pro taťky,tak to bylo fajn,přítel se dozvěděl,jakou úlohu bude mít u porodu,co má a nemá dělat,podívali jsme se na porodní sál,vypadalo to tam hezky,čistě a nově zařízené,je to tam takové rodinné,takže pohodička,i personál skvělý.Zrovna tam nějakou paní přivezli a chovali se k ní strašně mile.

Jinak já mám dneska hrozný tvrdnutí břicha,už mě začlo i pobolívat,asi je to po horké vaně,co jsem si dala :wink:

Car,ty nám za chvilku porodíš,co?No já doufám,že já taky :wink:
10. únor 2010 v 19:49  • Odpověz
no mě taky týden před svatbou mi oznámili že nebudou mít šaty který mám zaplacený a ted tohle a mezitím spousta jiných chjo.

ale snad mi zítra dr řekne že je malý v pořádku a bude to ok. ale vytočilo mě to
10. únor 2010 v 19:50  • Odpověz
sun..no my meli jaksi horsi veci..treba manzovi umrel spolecnik,nadelal potaji dluhy a manza to musel zaplatit atd..na baraku nam udelal blbe elektriku a my museli vse prekopavat..atd atd..je toho mraky..plus trable s moji mamou,proste strasne

cipis..uvidime :grinning: jsem zvedava kdo driv :grinning:
10. únor 2010 v 19:53  • Odpověz
sun a proc by maly nebyl v poradku?bude to je jasny
10. únor 2010 v 19:54  • Odpověz
car tak to je síla teda já myslela takový věci jako co se týče smrti a zdraví tak to jsme taky nměli růžový ale nechci se o tom bavit. ale teda to jste si taky prožili svoje.

tak určo se to příchodem malé změní.

holky tak že bysme uzavíraly sázky
10. únor 2010 v 19:55  • Odpověz
Car,tak ty máš jít na poradnu ve středu? Já mám jít v úterý a nejradši bych už taky nešla :grinning:

Chtěla bych rodit 15.2.to má přítel narozky a prý by si to k narozkám moc přál,tak co dělat,abych mu to splnila? :wink:
10. únor 2010 v 19:55  • Odpověz
sun..a to je jen spetka,fakt..je toho na knizku co nas potkalo..

sazky?a tvy tipy?
10. únor 2010 v 19:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.