• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Tak já už mám uklízeno a hned mám lepší pocit, že tu mám pořádek :slight_smile: Ted si na chvíli spočnu a pak fičím na úřad a pro prcka :slight_smile: Bobek, dnes spadl z postele- ale má tam polštáře, tak o to ani nevzbudilo a jak jsem vstala v 1 ráno na záchod tak ho hledám a on na zemi spí :sweat_smile: :grinning:
21. zář 2009 v 10:25  •  2 děti  • Odpověz
Markét to je jasný no, já jen v tom 12tt utz ok a ted ty tripply tak jsem ráda ale kdybych šla na screening tak to mám dřív z krku a jsme klidná dřív no.

ael i tak jsem ráda. a už to nebudu řešit i krev i moč vše ok zatím tak klídek.
21. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
Mony chudáček malej ale asi mu to nevadilo. :wink: ty seš v jednom kole bych chtěla být taky. si připadám že furt hnípu doma.
21. zář 2009 v 10:27  • Odpověz
nic jdu se natáhnout na chvilku. papa
21. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
Ahoj těhulky :slight_smile:

Mabe, krásná fotečka :dizzy_face: vše bude ok :wink: Já čekala na výsledky krve 2 týdny a bylo to nepříjemné...to máš fajn, že je budeš vědět ještě dnes :wink:

Holky, tak já bojuju s rýmou, bolestí v krku a po ránu se přidal i kašel :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teplotu nemám, tak to nějak nehrotím a piju čaj :pensive: Navíc tady máme tchána, takže musím vařit a starat se a docela mě to prudí :confounded: Ne že bych snad nebyla pohostinná, ale je tady od soboty a bude ještě nějaký čas a mě to docela vyčerpává, jelikož mám poslední dobou ráda návštěvy jen na chviličku...prostě potřebuju svůj klid :pensive:

Ve středu ráno mám poradnu, tak držte palce, aby prcek prozradil své tajemství :dizzy_face:
21. zář 2009 v 10:38  • Odpověz
Suny no někdy si říkám, že bych si chtěla odpočinout, ale zase na druhou stranu když nic nedělám a jsem doma s malým, tak to je na vraždu. Musíme aspon ven, nebo na návštěvu, nebo já když jsem dopol. bez něj, tak si něco udělám, chvíli spočnu a zase. Musím něco dělat jinak jsem pak nervozní jak už si zvyklá, že pořád někde lítáš a pak najednou sedíš doma a nemáš co dělat je u mě na nervy :sweat_smile: :grinning:
Jenom spočívej, pak Tě čekají jen krásné starosti a spočívat budeš málo kdy :wink:
21. zář 2009 v 10:38  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Luci, to Ti věřím. To nějak vydržíš a pak budeš mít zase klídek a jaktože jsou u Vás tak dlouho? Oni bydlí někde daleko a přijeli jak kdyby na dovču k Vám? :slight_smile:
21. zář 2009 v 10:40  •  2 děti  • Odpověz
autor
ahoj Luci tak jsem na tom uplně stejně jako ty, proto jsem si dneska radši vzala dovču at se z toho trošku dostanu :frowning2: ... A neboj uteče to jako voda a už budeš mít zase svůj klid.:slight_smile:....No budu na tebe myslet ve středu:slight_smile: Dneska by měla snad vědět carcul pohlaví:slight_smile:
21. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
Ahoj Moni, přijel jen tchán...žije v Praze, tchýně tam žije taky, ale jsou od sebe...Takže jednou je tady ona a pak zase on...máme to veselé. Navíc mu hledáme byt, jelikož se chce přestěhovat zpět, je mu přes 60 let a v Praze už ho to samotného nebaví.
21. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
Ahoj Mona, jsi hodná :dizzy_face: naděje si moc nedávám, ale třeba mimčo překvapí :dizzy_face: Taky jen čajíkuju, dávám tam dost medu a citrón...během dne se mi uleví, ale večer a ráno to nestojí za nic :rolling_eyes: Je dobře, že sis vzala dovču...aspoň to vyležíš :wink:
21. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
autor
luci a jaky byt hledá? prodej? pronájem?...můžu se poptat dělám v realitce, ale samozřejmě bych ti dala číslo jen na majitele, te naší realitce vůbec nevěřím :angry:
21. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
Aha tak to jo. :slight_smile: Taky mám tchánovce v Praze, žijí tam teda spolu i pracují, ale kdo ví, kdy se taky vrátí zpět :grinning:
Pořád to mění, jednou tady jednou tam. :slight_smile:
Tak čajíčkujte holky, at jste brzy fit :slight_smile:
21. zář 2009 v 10:51  •  2 děti  • Odpověz
autor
Luci přesně tak taky to nejvíc cítím ráno a večer :unamused: je to asi nějaká vyroza, protože v naší rodině je takových víc, ale zatí všichni bez horečky....taky mám jinak uvařený kotel průduškový čajík s medem a citronem, prášky si brát moc nechci když nemám horečku :wink:
21. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
Moni, jsi hodná, on se jde dnes podívat na nějaké byty, které má vyhlídnuté. A jeden z toho bude na 95% brát, je to kousek od nás a je to přes známé, takže to bude mít i za dobrou cenu...jde do podnájmu :wink: On tady byt má, ale je moc velký a má tam spolehlivé nájemníky, takže si chtěl najít něco menšího :wink:
21. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
autor
Aha tak to je supr, lepší je mít pronájem přes známe. Tak at mu to dnes dobře dopadne:slight_smile:.... Holky já tu mám takový bugr, ale nechce se mi opravdu nic :unamused: a to ted musím s hafanem ven, budu za chvili zpět.
21. zář 2009 v 10:55  • Odpověz
Mona, já jjsem si zatím taky žádný prášek nevzala...pokud není horečka, tak nebudu tělo zbytečně zapatlávat práškama :wink:
Holky, nevíte náhodou, jak je to s kontrolou v těhu u obvodního? Jestli se tam opravdu musí jít a kdy?
21. zář 2009 v 10:55  • Odpověz
luci, to je me lito, ze jses tak nachlazena. Ale jak pises, cajicek, vitaminky a hotovo.

holky, uz mam zase hlad. jdu si udelat obed. vcera jsem delala sekanou s bramborem, tak tedka si to dam ohrat v troube a jdu papat a pak spinkat. v noci jsem nervozitou nespala a jeste komar nas otravoval svinak.
21. zář 2009 v 10:57  • Odpověz
Luci já u malého nechodila nikam, jen k mé gyndařce. Nebyla jsem ani nemocná nic, tak jsem tam nebyla jen myslím na prohlídku, ale kvůli věku, ani už nevím jak to bylo. Ale je to taky nějaký ten rok zpátky nevím jak ted, ale nic mi gyndařka neříká, že bych si měla někam zajít ani k zubaři :grinning:
21. zář 2009 v 10:58  •  2 děti  • Odpověz
Mabe, jéé sekanou bych si teda dala..mňam, ale já ji nikdy nedělala, protože ji neumím :sweat_smile:

Moni, moje švagrovka nebyla taky nikde ani u zubaře, ale já k němu musím...vím o jednom kazu, sice nebolí, ale co není může být :frowning2: Byla jsem tam v 6tt a pak jsem musela zrušit další návštěvu kvůli nevolnostem a ležení v nemocnici...Zeptám se ve středu doktora, jak je to s tou obvodní :wink: Protože chodit tam mezi nemocné se mi fakt nechce! :wink:
21. zář 2009 v 11:04  • Odpověz
ja vcera z te sekane paradne grkala. moc sem se ji prejedla. :grinning:
21. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
Luci , jj když víš o kazu i když tě to nebolí, tak bych raději zašla a k obvodní si myslím, že nemusíš, když ti nic není, ale uvidíš, zeptej se :slight_smile:
21. zář 2009 v 11:09  •  2 děti  • Odpověz
Holky, už musím, zatím pá :slight_smile:
21. zář 2009 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz
ja jdu papat
21. zář 2009 v 11:12  • Odpověz
Holky, já taky nachystám oběd a pojedu k našim...mamka zítra nastupuje do nemocnice, jde na operaci s kolenem...budou jí ho celé měnit :frowning2: tak ji půjdu trochu psychicky podpořit :wink: ona má hrpzný strach :pensive:
21. zář 2009 v 11:16  • Odpověz
autor
Luci já byla u zubaře na normální kontrole, gyndař mi nic neříkal, že tam musím, ale šla jsem tam jen na preventivku a zminila jsem se že jsem těhu tak mi hned dala razitko do těhu průkazky a mam tam přijít v prosinci... jinak o obvodním jsem taky nic neslyšela, tak nevím no :unamused:
21. zář 2009 v 11:18  • Odpověz
autor
jéjda Luci tak at jí to dobře dopadne, já bych taky měla strach.... Já taky pofičím trochu uklidit a radši si lehnu at se z toho dostanu. mějte se holky pěkně..zatím papa :dizzy_face:
21. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
Tak my už jsme doma, byli jsme ještě na zmrzce, za to, že byl hodný a spapal obídek :slight_smile:
Teď chrní a pak vyražíme za babičkou a sní za druhou babičkou :grinning:
Ted jsem dojedla kuř, salát a ještě si dám asi nějakou dobrotu, koupila jsem si plno čokolád a kamamelových tyčinek :sweat_smile: :grinning: Já budu vypadat :confounded:
21. zář 2009 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz
karamel. teda
21. zář 2009 ve 13:31  •  2 děti  • Odpověz
holky, tak krev v poradku :slight_smile: jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz
riziko 1:30 000 :slight_smile:
21. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.