• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
mona bud rada aspon ti nemusi tak drtit bradavky aby z nich neco dostal
10. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz
autor
suny jojo u dr. vše ok, už máme skoro 4 kg, pani dr. nás pochválila. Tak alespon vím, že mám dobré mlíčko....A ujistila mě, že se bouličky vstřebají, tak v to doufám....Jinak ven půjdeme až nebudou takové mrazy, takže když příští týden, bude líp, tak alespon na půl hodky chceme jít ven, aby si malý pomalu zvykal....
10. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz
holky, loucim se. jdu na ten basketbal, pa zitra.
10. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz
mony no to jo je to opravdu blbý počasí no. ale mylsím že to zvládnete. teda to přibírá krásně hlavně že papá a kaká a spinká.
autor
carcul no bradávky mi docela drtí, v nemocnici jsem je měla uplně dopraskané, tak jsem kojila přes klobouček, ted už zase kojím normálně. Nejvíc bolí přisatí, ale pak už si zvykneš:slight_smile:....chvilku potrvá, než si bradavky zvyknou.....Ale ted už se to dá...
mabe pekne si to uzijte..paa

mona..tak to je super ze tak krasne prospivate..a boulicky za chvilku budou pryc a maly bude dal delat samou radost :wink:
10. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz
autor
suny jojo, zatím je hodnoučký, snad mu to vydrží :slight_smile:
mabe papa

mony tak to zvládáš dobře, to je super.
mona auau..z toho ma hruzu..fakt mam bradavky citlivy zvlast tu jednu
10. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz
mony určo mu to vydrží. :grinning:
10. únor 2010 ve 20:40  • Odpověz
sun..a tobe je jak?
10. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz
car no po tom rozčílení nic moc.
10. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz
autor
carcul vem si do porodky ten klobouček, bolí to sice i tak, ale alespon ti ty bradávky nerozkouše...zkusíš a uvidíš co ti bude více vyhovovat....

suny doufejme :grinning:
10. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz
mony a to už takhle malinkej dokáže zruinovat ty bradavky???
10. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme konečně doma, před chvíli jsme dorazili, museli jsme jet něco vyřídit a na socku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak postýlka samozřejmě nedošla, tak jsem mu už psala, jestli si z nás dělá srandu a at mi laskavě vrátí peníze nebo do konce týdne pošle postýlku, že už mě to nebaví abych měsíc četla jenom jeho sliby a nic se nedělo, tak mi ještě pán psal, že nemám na něj házet flintu :grinning: No fakt mazéc, že prý dodavatele mu nedodali postýlku, tak si dnes pro ně jel sám a že je dnes poslal, tak jsem zvědavá, ale nejsem vůbec spokojená, nejprve, že se dodávka nabourala s postýlkami, pak zase, že je nedodali a ted znova, že je nedodali a jel si už pro ně sám, tak proč to neudělal dávno? Asi si myslí, že jsem debil :angry:
Tak jsem zvědavá, ale už jsem vytočená.
A taky jsem dnes ještě stihla obj. dort na Valentýna, slavíme i výročí, tak se těším :dizzy_face: Asi i zhřeším a dám si jednu skleničku vínka :sweat_smile: Ale musela jsem to uhrát, že někam jdu, protože drahý je tedka pořád snámi :grinning:
A co jinak tady, nedočítám :wink:
10. únor 2010 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz
ahoj mony teda s tou postýlkou to je pech fakt to jsou lidi.
tak co ted s tím že???

a jakej dortík máte???
10. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz
moni myslim ze sklenku muzes :wink: a s postylkou bych taky byla nastvana :angry:

mona..kloboucky uz jsou v tasce :grinning: a jaky mas-avent?
10. únor 2010 ve 20:55  • Odpověz
car ty máš koupený i kloboučky? tak to mě fakt nenapadlo si je koupit.
10. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz
sun..jojo mam..sem to tu psala..a i stahovaci pas po porodu...
10. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz
Car ani nemluv. Díky bohu, že ještě nerodím jinak by malá spala asi na zemi i když máme cestovní postýlku, ale tu mám u postele u malého, protože ten sebou háže a tak je to místo zábrany, jinak by spadl, takže jí tam zatím potřebuje tak nevím, malá by asi musela spát snámi a to nechci aby si zvykla.
A kdybych tomu hnupovy nepsala, tak ani nevím co stou postýlkou bude, vůbec nepsal nic, jen já jsem se furt upomínala, už si připadám jak debil, že se dožaduji věci, kterou mám zaplacenou a on nemá zájem. A má ještě hloupé výmluvy, no at už je doma a s netem končím, už nic neobj. hrůza, toto jsem ještě nezažila a to si hodně přes net obj.
Já kloboučky nemám, úplně jsem na ně zapoměla, tak snad je nebudu potřebovat, pokud jo, tak mi je koupí mamka a popřípadě přiveze, drahá půlka by asi nevěděl jaké :grinning: Jinak jsem si koupila ty jednorázovky 42-44, je to nějaká velká velikost, ale jinou prý nemají a tak snad v tom nebudu plavat :sweat_smile: Ještě jsem je ani nerozbalila. :grinning:
10. únor 2010 ve 21:03  •  2 děti  • Odpověz
ty jo ty seš připravená. ty jo já mám dneska den. to by se člověk fakt zbláznil. a zítra kontrola bojím.
10. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz
autor
suny no jasně, že dokáže á hrozně silné dásně....

car jojo avent....myslím teda:grinning:

Moni tak snad ta postylka dojde....To máš supr dárek na Valentýna, to já se nikde nedostanu ted :unamused: ...tak nevím co udělat, každy rok mám nějaké překvápko a ted nic...
10. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz
holky a ty kloboučky jsou jedna velikost??

mony doma máte překvápko. :grinning:
10. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz
Jé Suny jsem Tě přehlídla :grinning:
Mám obj. dort ve tvaru srdíčka a v prostřed ještě malé růžové srdíčko, vypadá hezky na obrázku tak snad bude i v reálu :grinning:
No stou postýlkou nic, budu čekat do konce týdne a pokud nedojde budu chtít peníze zpět. Na mmb má samé hezké hodnocení, tak nechápu proč se tak chová, ale tam si spíš hodně obj. a jsou maminy spokojené s kočárky. Stou postýlkou tam jedna paní psala, že po dloihé době konečně dorazila a že je supér, tak snad to bude za to stát to čekání :confounded:
10. únor 2010 ve 21:06  •  2 děti  • Odpověz
sun..zitra se nalada po kontrole zlepsi :wink:

mona a co jsi mela treba za prekvapka v minulosti?
10. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz
mony to je v pohodě já jsem malinká :grinning:

a jakou příchut máte???

tak snad to bude stát za to ale už aby přišla. teda člověk to chce mit nachystaný a nic. a ty jsi to zaplatila předem???
10. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz
car doufám, aby se něco nepoto ještě . chjo snad ne no. maelj se hýbe. tak snad to bude v pohodě.
10. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz
Moni, mě by dort nenapadl, ale mají ho vyvěšený tady ve večerce, že dělají i dorty na Valentýna, tak jsem se toho hned chytla a nikam nemusela. Dnes ho obj. a v sobotu bude :slight_smile: A cena taky supr :slight_smile:
Jinak bych taky asi neměla nic, z nějakých trenek, plyšáků , přáníček jsme vyrostli, tak ten dort mi připadá fajn. A navíc nemáme ani ted tolik peněz abychom šli někam na véču, jelikož Luki ještě nepracuje, že jsou ty mrazy tak ho ten jeho šéf odvolal, tak je ted neplacený, a já mám pár šušnů a ještě jsme museli dokoupit nějaké věci, takže to tedka bude takové chudší :grinning:
10. únor 2010 ve 21:10  •  2 děti  • Odpověz
sun..bude..dyt maly zatim prospiva paradne a ty taky zadny problemy nemas-nevolnosti,bolesti nepocitam
10. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz
:grinning: car zaklepu to. ne no. ale víš jaká jsem dycky před kontrolou.
10. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.