• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
suny :grinning:
suny příchut jsem si nevybrala, ale je vanilkovo kokosový a nahoře to srdíčko z marcipánu :slight_smile:
jj platla předem :grinning:
10. únor 2010 ve 21:13  •  2 děti  • Odpověz
moni..dortik je fajn napad :wink:
10. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz
car :slight_smile: holky už končím a jdu spát, jsem hotová :pensive: tak se mějte a at spíte s broučkami celou noc :dizzy_face: pápá
10. únor 2010 ve 21:18  •  2 děti  • Odpověz
mony teda to jsou hrozný fakt snad ti to dodají no.

jé mnam teda.

holky my valentýna neslavíme.
10. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz
a doufám že slavit ani nebudeme.
10. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz
Tak jsem vás přelouskala a lehám k telce...

Suny, budu na Tebe zítra myslet :dizzy_face: ale dopolko se tady ještě ukážeš, ne?
10. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz
luci nevím tak papa
10. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz
10. únor 2010 ve 22:08  • Odpověz
Dobre ranko devcata,

tak ja dneska prvaaa. To neni mozny. Trosku jsme si pospaly. Tedka snidame a pak pujdu do prace. Vetsinou jsem tam chodivala uz tedka, ale nejak nespecham. Odpo jdeme na kocarek a postylku, uz se tesim.
11. únor 2010 v 08:59  • Odpověz
tak jsem se rozhodla, ze dneska do prace nejdu. mam porad rymu, venku je zima a jsu nejaka unavena. domluvim se s tatkou, jestli by me tam zitra nezavezl sluzebnim autem - mam to 45 minut pres cely mesto.
11. únor 2010 v 09:14  • Odpověz
Dobré ráno :dizzy_face:
11. únor 2010 v 09:18  • Odpověz
ahoj luci, konecne nekdo. Jak je koceno?
11. únor 2010 v 09:20  • Odpověz
Ahojky Mabíku :dizzy_face: No, teď jsem čekala cca hodinu na pohyb malého...a už se konečně probral :slight_smile: Ještě špiním, ráno mě bolelo břicho, ale uvidím, co během dne...
A Ty? Vyspinkaná?
11. únor 2010 v 09:22  • Odpověz
ja se citim nejaka dneska unavena a slaba, proto do te prace nejdu. necham se zitra pekne odvezt tatkou nebo manzou. tedka jdu sundat pradlo a dat vyprat novy a vyzehlit tu jednu pracku. at aspon neco. jinak obed mam hotovej.

to spineni pokud nebude do cervena, tak bud v klidu. snaz se lezet a hodne odpocivat. nemuze to byt hlenova zatka?

nase princeznicka je dneska nejak aktivni, kope do mocaku a do strev dost. vcera vecer uz me pekne bolel podbrisek. ale hlavne at je zdrava.
11. únor 2010 v 09:47  • Odpověz
suny, nam dneska vyspava pred ko?

luci, ty uz jsi byla na tech ozvech, ze? to je ten test umele vyvolanych kontrakci? jak to probiha?
11. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
Mabe, nikam nechoď...navíc ty chodníky jsou o hubu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já jsem teď úplně vytuhla :confused: jako bych v noci ani nespala...
No, vidíš...hlenová záta mě vůbec nenapadla...ráno jsem v tom výtoku měla kousíček krve, jakoby ze sliznice, ale jen takový ždibek...a pak už nic, ale břicho mě bolí od vrchu až dolů...
11. únor 2010 v 10:08  • Odpověz
chodniky jsou na hovno. vzdycky kdyz nekam jdu, tak aspon jednou uklouznu, ale zatim jsem to vyrovnala. proste jsem dneska nejaka unavenejsi a takova malatnejsi. nejak se me nic nechce. treba je to hlenova zatka, nemusi odchazet naraz, ne? pokud fakt nekrvacis a sem tam neco, tak bych asi byla klidna. no, klidna, v ramci moznosti, vsak vis, jak to myslim. uz mas pekny tt a jsem otevrena, vsechno je prokrveny, tak se muze neco pohnout.
11. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
ted si s anickou poustime country pisnicky a zpivame si :wink: , jdu umyt nadobi a zamest, pak se vratim.
11. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
Suny, ozvy to je kontrola srdíčka miminka...u nás v ordinaci sleduje doktor jen tohle, ale v nemocnici tam jim vyjížděly křivky dvě...jedna snímala miminko a druhá dělohu. Tu jsem měla klidnou...a přitom mě bolelo břicho úplně děsně a ta sestřička mi šahala na břicho a říkala, že mě bolí to tvrdnutí...
11. únor 2010 v 10:16  • Odpověz
ne suny, ale mabe :slight_smile:

oni neco pichnou a pak se kontroluje, ne? melo by to byt neco jako falesny kontrakce
11. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
Mabíku, promiň...to bude tím, že jsem úplně jako kdybych proflámovala noc :sweat_smile: :grinning:

Píchnou? To jsem neměla :confused: Vůbec nevím, co myslíš....
11. únor 2010 v 10:23  • Odpověz
luci, nic se nedeje.

tak jak vyvolaji falesny kontrakce? nebo jak to funguje?
11. únor 2010 v 10:24  • Odpověz
Jó, ty myslíš před porodem...když chce mimi na svět a žena nemá kontrakce? To měla moje mamka, nnapíchli ji žílu a kontrakce vyvolali, aby mohla tlačit...Myslíš tohle, že?
11. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
Ahoj, tak vysoký čísílka by mohly rodit ne :slight_smile: . jsem fakt ráda že už nechodim se závažim :wink: , jen jsem tentokrát ani nestihla vyfotit pupík, furt jsem to odkládala až jsem to fakt nestihla :slight_smile:
11. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
luci, nee. dr. rikal, ze me ceka nejakej zatezovej test, jakoby se vyvola porod a kontroluji se reakce mimiska. nebo sem to spatne pochopila? a myslim, ze rikal prave ozvy, co jinyho by me cekalo?
11. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
ahoj marki, ty uz to mas za sebou :wink:
11. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Markét, malý je úžasný, at jste brzy spolu :slight_smile:
Mabe a kdy Ti říkal dr., že Tě to čeká, mě nic neříkala, jen, že zítra budou stěry.
11. únor 2010 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz
Market, koukala jsem na Tomáška...je krásný a má tolik vlásků a dlouhé :sweat_smile: :grinning:
11. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
moni, ahoj, me rikal v ut dr. v nemocnici, ze me to stejne ceka, tak si me pozve za tyden na ko. ale nepochopila jsem, jestli to bude delat uz v ut, nebo az dalsi ut. ty stery se pry delaj od 35tt rikala vcera moje dr., takze me je vzala.
11. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
Čauky Moni :dizzy_face:

Mabe, mě taky nic takového dr. neříkal :confused: Jen mi teď b ral stěr a říkal, že je to naposled, co mě vyšetřuje zrcadlem...
11. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.