• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
tak ja su z toho zmatena a ty ozvy by to mohly byt, ne? mozna to myslel, ze se bude kontrolovat stav srdicka, aby se pri kontrakcich u porodu neco nepo*
11. únor 2010 v 10:34  • Odpověz
To má vlasů pořádně :slight_smile: , Vikínovi začli růst v 10 měsících. Jinak jsem nakonec měla i pozitivní stěr na streptokoka :unamused: , ale to jsem vyčetla až včera z propouštěcí zprávy. Po 11h volam jakou měl noc a jestli to zvládnul bez kyslíku :wink: , snad jo a v pondělí už bych mohla se zase přestěhovat do nemocnice. Žloutenku už měl tak by to byla otázka pár dní, už vidim že největší problém bude zase s jídlem, Viki byl tak línej že zvládnul jedině lahvičku :wink: , ale Tomášek je dudlíkovej tak uvidíme a taky jestli budu mít tolik mlíka co potřebuje, furt mu zvedaj dávky a 60ml na dávku fakt nemam :wink:
11. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
Ahoj Luci , tak co jak se cítíš?
Mabe to vůbec nevím. Ale každý dr. dělá podle svého :slight_smile:
11. únor 2010 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz
Markét, musí to být nepříjemné bez malého co? Tky jsem si to zažila, jen tm byl skoro měsíc, tak je fajn, že Tomášek tm bude krátce a budete spolu.
A ty nemáš mlíko?
11. únor 2010 v 10:39  •  2 děti  • Odpověz
marki, tak at je malej v poho a muzes za nim jit co nejdriv.

moni, asi jo.
11. únor 2010 v 10:39  • Odpověz
Market, tak hlavně ať je v pořádku a jdete brzy domů...vlásky má fakt nádherné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale nej ty :wink:

Moni, no pořád stejně...jsem zvědavá, kdy mě to chytne :sweat_smile: :grinning: A co postýlka? Dorazí dneska?
11. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
ahojte, koukla jsem do chytre knihy na zatezovy test :grinning:

Nestresový test=monitor srdecnich ozvu plodu

Kontrakční stresový test nebo oxytocinový test=pokud jsou výsledky nestresového testu dvojznačné.
Tento test, prováděný v nemocnici ukazuje, jak dítě odpovídá na "stres" vyvolaný děložními kontrakcemi, aby se alespoň částečně zjistilo, jak bude dítě snášet plně rozvinuté kontrakce první porodní doby. Při testu je matka napojena na monitor plodu. Pokud nedojde ke kontrakcím samovolně, jsou vyvolány postupně se zvyšujícími dávkami oxytocinu nitrožilně. Odpověď plodu na kontrakce je známkou pravděpodobného stavu plodu a stavu placenty. Nevhodný u žen s rizikem předčasného porodu, u žen, kterým již prasknul vak blan, měly již chirurgický zákrok na děloze nebo u nich byla diagnostikována placenta praevia.

kdo a proc na to mate vlastne jit?
11. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
tedka si poustime country pisnicky a manza me pise, at ji pustim neco normalniho jako treba prazskej vyber, wohnout, atd.

:slight_smile:
11. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
Luci, taky čekám kdy to na mě příjde :grinning: Jelikož dr. mě straší už od 28tt, ale to bude asi tím, že jsem rodila malého dřív, tak si mě raději hlídá a kždé zkrácení bere jako hrůzu a že rodím :grinning: le zase jsem ráda, protože u malého mě bývalá dr. odbyla a tady si mě fakt hlídá , jsem spokojená a tedka naposled říkala, že každý den co nerodím a držím je fajn, že ten čípek je fakt už hodně zkrácený, tak jsem zvědavá co mi řekne zítra :grinning:
Tak snad se ještě vydržíme, nebo se sejdem v porodce , chtěla bych Porubu, ale abych nedopadla jak Moňa, že mě pošlou jinam.
No postýlka by měla dnes dorazit, čekáme na ní, prý jí včera posílali a pokud nedojde do zítřka tak už chci peníze zpátky, dostane špatné hodnocení, ale to dostane i tak. Protože tohle jsem fakt ještě nezažila :sweat_smile:
11. únor 2010 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz
ahoj maji, no me rekl dr. ze na neco takovyho pujdu. ale asi myslel to prvni a pak kdyztak to druhy. asi jsem to spatne pochopila. proc by me delaly hned ten stresovy. asi to nejak chtel vysvetlil, proc se to dela a ja to blbe pochopila.
11. únor 2010 v 10:55  • Odpověz
moni, tak jeste drzte. :wink:
11. únor 2010 v 10:56  • Odpověz
Moni, je dobře, že jsi tak dlouho vydržela :wink: Předtím jsi rodila ve kterém tt?
Teda postýlka už by mohla dorazit a špatné ohodnocení bych napsala taky!!!
Já jdu do Vítkovic, ale třeba se tam fakt sejdeme :wink: :slight_smile:
11. únor 2010 v 10:57  • Odpověz
Moni mlíko se sice zpouští ale odstříkam max 30 ml a on už včera měl dávku 60ml, já trošku doufam že se to rozteče víc až ho přiloží. Ale Viki se přisát nechtěl a zvládnul jedině lahev tak furt vyčkávam jestli kupovat odsávačku, kdybych se pak rozkojila při malym tak se mě nechce kvůli pár dnům kupovat odsávačku, ale jinak bych odsávala a krmila lahvičkou. My JIP zažili už u Vikína ale ten měl míň tak nepotřeboval ten kyslík a 6 den jsem ho měla na pokoji :wink: . je takový blbý že nevim jestli je vše ok a volat se může jen po 11h ale zase vim že kdyby se hodně zhoršil tak volají sami, ale od včera od 6h ráno byl odpojenej a kdžy jsme šli domů tak byl furt ok tak by mu to mohlo zůstat :wink:
11. únor 2010 v 10:58  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsem vás dočetla...

Suny,držím palce na kontrole,ozvi se pak :wink:

Holky,já měla v noci zase ty poslíčky,začlo to večer a měla jsem to celou noc,cítím to hlavně,když se vzbudím a jdu záchod,prostě po pohybu,bolí mě i třísla a hrozně otýkam :fearful:
11. únor 2010 v 11:00  • Odpověz
Ahoj Cipísku, že by se to rozjíždělo? :sweat_smile:
11. únor 2010 v 11:01  • Odpověz
ahoj cipisku, ze by?
11. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
Ahoj Lucíku :wink: To pochybuju,to by se to rozjíždělo už týden :wink: a furt se nic neděje,kromě těch bolestí,který k ničemu nevedou :confused:
11. únor 2010 v 11:04  • Odpověz
Cipísku, je to na houby!!!! A zkoušela už jsi nějaké podpůrné fígle?
11. únor 2010 v 11:07  • Odpověz
treba sex??? :grinning: :grinning:
11. únor 2010 v 11:07  • Odpověz
Luci, já bych šla taky do Vítek, ale mám strach, že by mi tam dali na pokoj cikánku :sweat_smile: Jako nic proti, ale víš jak, neměli bychom asi klid jak tam naběhne její 20ti členná rodina na návštěvu :grinning: Je to tak asi všude, ale co jsem ležela v té Porubě měsíc, tak tam jsem neměla na pokoji ani jednu. No uvidíme, chci do Té Poruby i proto, že jsem tam rodila malého a byla spokojená, bylo o něj hezky postraráno, malý se narodil v 3Ott... Byl prdolka malinký a tedka jaký z něj vyrostl rošták, že nevíme jak mu tu pusu zavřít jak pořád mluví a něco vyvádí, ale jsme rádi, že je zdravý, za to jsem fakt vděčná!!!
Hodnocení dostane špatné i když dorazí to jo. Měsíc je dlouhá doba na čekání a ještě pořád, každý týden sliboval a nic z toho. Tak jsem fakt zvědavá jestli dnes dorazí je 11 a ještě furt nic, tak počkáme max. do dvou a ještě zítra a jinak už sním uděláme pořádek.
Markét, tak to je super, hlavně, že prospívá to je hlavní a že je zdravý, to dýchání už určitě zvládne sám a brzy budete spolu. Je to šikulka a ty se rozkojíš a budete spokojení oba :slight_smile:
11. únor 2010 v 11:08  •  2 děti  • Odpověz
Mabe, jj :grinning: :grinning: a nebo vysávat?
11. únor 2010 v 11:09  • Odpověz
jee, ja bych potrebovala vysat :slight_smile:
11. únor 2010 v 11:10  • Odpověz
Holky,právě,že včera jsem si dala vanu,docela horkou a po ní mi ty bolesti asi vznikly,ale nic.....

Sex zkoušíme často,většinou mi po něm jen tvrdne břicho a nic :wink:

Já nevím,co dělat!!!
11. únor 2010 v 11:12  • Odpověz
ak jsem tam volala a je to furt ok, jen už moc nechce ubírat na váze :wink: , ještě mu budou dělat oční vyšetření ale to měl Viki taky že byl dřív než v 38tt, tak na 14hh tam zase pojedeme :wink:
11. únor 2010 v 11:18  • Odpověz
Markét, tak mu dej pusinku za nás a taky ho pohlaď a at je brzy svámi :slight_smile:
Holky už pomalu končím, jdu se dát na úklid :sweat_smile: Tak páá
11. únor 2010 v 11:20  •  2 děti  • Odpověz
Market,tak ho zase uvidíš,ať je vše v pořádku,myslíme na vás :slight_smile:
11. únor 2010 v 11:21  • Odpověz
Mabe,Luci,asi vás vyslechnu a půjdu vysávat :grinning: Chtěla jsem to nechat na přítelovi,ale ve 2 mi přijde kámoška,tak budu mít aspoň uklizeno,ještě musím jít udělat česnekovou pomazánku na jednohubky...mě se tak nic nechceeeeeee :pensive:
11. únor 2010 v 11:24  • Odpověz
ahojte zlaticka moje
market-drz sa zlatko :wink:
11. únor 2010 v 11:25  • Odpověz
cipisku, ale zase opatrne

marki, tak malyho pozdravuj :wink:

moni ahoj
11. únor 2010 v 11:28  • Odpověz
mabe-ako dnes?
holky co dnes varite?ja len tak vyzvedam mne niako dochadzaju uz napady
11. únor 2010 v 11:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.