• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
holky díky, teď už je to ok, hlavní bylo aby se zbavil kyslíku, i to právě říkal doktor že jakmile se zbaví kyslíku tak už je tam zbytečně. Tak si mylsim že pár dní ho budou hlídat jak je na tom s dýcháním a pak by jsme šli na samostatný pokoj aby jsme se zajeli a uvidim jak to bude s kojenim, fakt to hrotit nebudu, už te´d toho mam víc než u Vikína takže i to je úspěch a kdyžtak koupim tu odsávačku, ta si mylsim odsaje víc než já rukou :wink:
11. únor 2010 v 11:30  • Odpověz
moni, mela jsem jit do prace a nejak jsem nesla. jsem jakasi unavena a to jsem spala 10h :stuck_out_tongue_closed_eyes: . pujdu zitra, necham se odvezt od tatky nebo manzi autem, mam to 45 minut z domu. jinak mam na obed bramborovy gulas ze vcera. umyla jsem nadobi a dala prat pracku,tot vse. tedka se pujdu napapat a spinkat. v 16h jdeme s manzou pro kocarek. :slight_smile:
11. únor 2010 v 11:32  • Odpověz
holky, jdu od PC, jsu tady od rana. musim se narovnat, mala je dlouho zkripla a tlaci me. jdeme papat.
11. únor 2010 v 11:34  • Odpověz
market-v ktorom tyzdni si malickeho porodila?
mabe-ja nevim co dneska spravim moj pride az vecer tak mam este cas hehe :slight_smile:
11. únor 2010 v 11:35  • Odpověz
Malej je přesně v 35+4tt, takže se narodil 3.2 ale termín byl 6.3. :slight_smile:
11. únor 2010 v 11:45  • Odpověz
holky, napapani a jdeme si lehnout
11. únor 2010 v 11:49  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak noc docela na prd, malý se docela často budil a já dostala horečku. Včera mi totiž ztvrdlo jedno prso a tak si myslím, že je to z toho, od rána odstřikávám a už je mi docelá líp. No jo, mám tolik mléka, že malý nestačí konzumovat :slight_smile: .... Holky vy máte odsávačky? Mě to ani nějak nenapadlo kupovat a aninevím jestli si jí mám koupit, když mi to jde ručně docela dobře...Nebo jsou v tom i jiné výhody??

Market budu na vás dneska myslet, dej pusinu malému za mě :dizzy_face:
11. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz
Moni já o ní uvažuju, te´d jen čekam jestli se malej zvládne vůbec přisát a pokud jo tak bych počkala jak se rozkojim. Pokud nbude chtít tak jí koupim a budu odsávat a krmit lahví. pokud malej prospívá dobře a ty máš dost mlíka tak je to docela zbytečný. Říká se že za 3 tt by se mělo mlíka dělat tak akorát pro potřebu mimča. Já chci tu elektrickou ale stojí přes 2000 :frowning2:
11. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz
ahojkyholky..

mona..ja ji mam..ale zatim zkusenost nemohu rict :grinning: a na to prso dej mekky tvaroh...

market..za chvilku budete cela rodinka pohromade :wink:

luci tak treba je to fakt hlen.zatka
11. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz
autor
market no asi ji zatím kupovat nebudu, ono mi to docela jde ručně odstříkat. Stačí promasirovat prso a už to stříká samo:grinning:...A ta elektrická je lepší než ruční?? Já se v tom nějak nevyznám, nezjištovala jsem si to.... :unamused:

Ahoj car, tvaroh?? Já volala ráno dr. protože jsem nevěděla jestli můžu kojit s horečkama a tam mi doporučila zábal, ale ještě jsem se k němu nedostala. :sweat_smile:
11. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
mona...jojo mekky tvaroh-uplne nejlepe v tom obalu(jako je maslo),dat do pleny a na prso..pomaha to na zanet a nebo aby se rozjel
11. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz
autor
carcul tak to slyším prvně teda :slight_smile: ...do pleny a na prso?? Já myslela, že to si napatláš na prso...a nebo jen blbě chápu :grinning:
11. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz
mona to taky muzes si to tam napatlat...ale budes to mit uplne vsude..kdyz to das do pleny tak si to tam nechas dokud ten tvaroh nebude uplne drobivej-ono si to z toho to prso veme..radila to PA,ze ho mame mit doma v lednici,ze dost casto jsou ze zacatku zanety nebo nabehy na ne
11. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz
Ahoj Mončo,Carcul :slight_smile:

Mony,o tom tvarohu jsem to taky slyšela,prý to fakt pomáhá na záněty prsou....já zatím odsávačku nemám,uvidím,jak mi to vše půjde,kdyžtak dokoupím pak.

Holky,já dělám bábovku v silikonové formě,ještě nikdy se mi nepovedla,tak dneska dávám další pokus...jestli se zase nepovede,tak budu fakt naštvaná,protože mě všechno bolí a ještě skáču kolem trouby :confused:
11. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz
cipis ahuuj..ze si taky neodpocines
11. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz
Carcul,vždyť já odpočívám pořád...já na to moc nejsem,nebaví mě to furt odpočívat.Chtěla bych tady ještě všechno uklidit,než odjedu do porodnice,ale vím,že musím pomalinku.Zítra mi pomůže přítel,v sobotu přijedou jeho rodiče na oběd :confounded:
11. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz
cipis..no jen abys do soboty ete vydrzela :wink:
11. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz
Carcul,o to mi právě jde,abych nevydržela :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz
11. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz
tak ještě jsem udělala česnekový jednohubky a končíííím...teď už jen čekám,jak dopadne bábovka :fearful:

Carcul,co děláš? Nenudíš se v Praze???Máš spoustu možností,kam vyrazit,ale asi by se mi taky nechtělo s tím pupkem a ještě v tomhle počasí...ale víš,kam bych šla,do Paláce Flóra do Imaxu na 3D kino,miluju :wink:
11. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz
cipis..tak my odpocivame,prochazkujem a taaak..a kino taky planujem :grinning:
11. únor 2010 ve 13:17  • Odpověz
A přítel je s tebou doma???On má dovču?

Takže bábovka se mi opět nepovedla,já se na to vy....Silikonová forma půjde do koše,za to může ona :frowning2:
11. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem zpět z kontroly.
11. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz
Tak povídej,Suny,šup a nenapínej!!! :wink:
11. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz
Holky, tak jsem po obědě a odpočívám...už nešpiním :slight_smile:
11. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz
cipis..no manzilek je tu se mnou jen obcas musi na otocku do plzne..jinak on ma cas jak chce :grinning:

sun..tak co????

luci..super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..a cos mela dobryho?
11. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz
Ahoj Suny...já jsem taky zvědavá na info :wink:
11. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz
Luci,tak to jsem ráda,že už nešpiníš...tak hlavně odpočívej,nic nedělej! :slight_smile:
11. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz
Car, hovězí vývar a těstoviny s masem...a tyčinku Pribináček :grinning:
11. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz
info nic moc holky zdá se mi že je malje hrozně malej a mám z toho blbej pocit.
11. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.