• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
luci..mnam :slight_smile: a jinak je ti lip?co brisko?

sun kolik ma?me vsichni rikali jak mala bude mala dle utz ve 34tt a ona je peknej cvalda ted-dohnla vsechny ostatni :grinning:
11. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz
Suny????? :confused: Jak to myslíš? Co říkal dr.?
jinak ted rodila holcina ve stejnem tt co jsem ja a maly ma 2,5...a dr rikali ze v poradku
no monitory dobrý furt říkla u všeho celkem, bral mi stěr na streptokoka. moč ok tlak vyšší což je u mě běžný. ale malej má podle toho měření asi 2400g což se mi zdá málo.
jinak čípek uzavřenej hlavička dole ale ne nějak extra takže v poho. nevím mám z toho divnej pocit.
11. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz
Jsem zpět :slight_smile:
Luci, je supér, že už nešpiníš, tak už jen dnes odpočívej :slight_smile:
Suny, jak malý? Ale neboj, hlavně, že prospívá a je zdravý, nakonec to bude chlap jak řípa, uvidíš. To je jen odhad váhy :wink:
11. únor 2010 ve 13:33  •  2 děti  • Odpověz
suny a kolik ma????????????a co dr na to???????????
Car, ráno bylo krušné, ale teď už je líp :wink: A Ty? Jak se cítíš?
sun dyt mas ete mesic do terminu..mala pribrala za dva tydny dle odhadu 600g..

luci..tak nejak normalne :grinning: na porod teda zatim nee
11. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz
dr furt že CELKEM dobrý tak jako to celkem nechápu chjo já se bojím. jsem fakt vynervovaná nemáte někdo tu tabulku kolik by měli mimísci vážit???
11. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz
Suny,být tebou,tak se vůbec nestresuju,protože to jsou fakt jen odhady té váhy...vždyť taky ještě nerodíš.Miminka na konci rychle přibývají,tak se neboj....všechno bude dobrý a nakonec budeš rodit kus chlapa :wink:
11. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz
no radši kus nez malinkýho. ta teda nemáte některá tu tabulku s váhama???
11. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz
suny-to je jen odhad oni sa pletu aj o pol kila to neni jak na zacatku ze ti povedali presne to sa neboj
11. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz
Suny,já jí nemám :frowning2:
11. únor 2010 ve 13:39  • Odpověz
sun nemam..ale maly ma ete cas pribrat..me to neprijde malo..nebude treba cvalda ale akorat
cipísku a kdybych rodila tak je malej malinkej a na to že mám 3 týdny do porodu je to na houby teda.
sun tri?ja myslela skoro 4...a maly ete pribere..
11. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz
suny, za tri tydny bude mit uz urcite kolem 3 kil a to je uplne idealni :slight_smile: nez rodit ctyrkilovyho obra...brrr :wink:
11. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz
suny na váze vůbec nezáleží neboj, hlavně, že prospívá a je zdravý..... :slight_smile: a tabulku taky nemám
11. únor 2010 ve 13:42  •  2 děti  • Odpověz
maji ahooj
11. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz
no zatím asi prý ok no. kdyby se mu něco nezdálo tak to asi řekne nevím no mám z toho blbej pocit dneska. furt mi říkali že čekám obra a prd.
11. únor 2010 ve 13:43  • Odpověz
suny-to je len odhad neboj
11. únor 2010 ve 13:43  • Odpověz
Suny,taky si myslím,že na tom nezáleží,protože 2,4 kg zase není tak málo a já myslím,že než budeš rodit,tak určitě ty 3 kg mít bude.Neboj se...mě řekli na kontrole teď,že má 2,7 kg a to jsem v pátek 39.týden,ale taky dr.řekl,že to je jen odhad a může to být třeba o půl kila víc.Ono totiž,když ho měří,tak se mu na tom ultrazvuku může trochu pohnout a hned je půl kila pryč.....neboj se!
11. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz
autor
Holky tak já ten tvaroh zkusím, tak říkáte, dát do plínky a přiložit jako obklad???

suny jejda vůbec si z toho nic nedělej, to je váha akorát, když máš ještě 3 týdny do porodu...já měla 2.70, když jsem se narodila a to jsem byla v termínu i bracha tak měl, kdysi to byli normální váhy, ted se jen rodi velké miminka:slight_smile:.....navíc malý ted nejvíc roste, takže do příští kontrolu může být větší nárust a navíc oni berou +- 500g....Nikdy ti to neřeknou přesně.....

Luci tak to je supr, že už nešpiníš:slight_smile:
11. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz
holky děkuju za uklidnění no snad ještě vydrží aby měl aspon tři kila a to mi n azačátku řekli že budemem mít obříka a prd jako.

cipísku tobě žekli že má 2700g v 39tt??? tak to na tom budeme asi podobně nic. holky budu tu kolem 5 ted se jdu najíst a lehnout si. děkuju ještě jednou papa.
11. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz
sun..ja mela donosena to co monca..a lucka myslim taky

mona...urco zkus..dat do plenky a to co prilozis na prso bych udlala aby byla jen jedna vrstva pleny..
11. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz
no a co jinak delate? ja nejak ani nemam co psat...sedim doma na prdeli, Tobik je nemocnej, me je dobre, rodit se nechystam, snazim se trochu ucit, ale neleze mi to do hlavy, tak u toho skladam plinky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz
Car, jj já měla taky tolik :wink:

Moni, no jsem ráda, docela mě to strašilo, byla jsem rozhodnutná, že když to dneska do odpoledne nepoleví, tak tam zase sjedu...takže ťuk, ťuk, ťuk...snad už mám klid :wink:
A můžeš teda kojit, když máš horečku?

Maji, a ty jsi teď při kontrole měla čípek ještě ok a zavřená jsi taky byla?
11. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz
luci, jj, u me zadna zmena :sweat_smile:

a s horeckou se kojit muze, akorat se muze jen paralen (panadol a nurofen)... :slight_smile:
11. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz
Suny,no mě to řekli v 38.týdnu,ale malý se hodně hýbal při tom ultrazvuku,tak mi sám dr.řekl,abych to nebrala uplně vážně tu váhu,že bude mít spíše kolem 3 kg.Prostě je to fakt nepřesný,já bych si z toho hlavu nedělala.

Holky,mě teď přijde kámoška,tak se ozvu večer,papa :wink:
11. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz
holky vydeli ste u vas tu reportaz o letani miminek?bolo to na ct
11. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.