• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
mabe-a ten prvy mi pripada tak dost kriklavy ze sa aj lahko zaspini no je to na vas ale jednoznacne ja som za ten druhy
11. únor 2010 v 15:16  • Odpověz
moni, diky :wink: . me to taky pripada moc svetly
11. únor 2010 v 15:19  • Odpověz
nejlepsi na tom je, ze manza je barvoslepej :slight_smile: . vidi barvy, ale pletou se mu odstiny. treba hneda s rude cervenou,zelena se svetle hnedou a tak. a tedka nechce ustoupit z barvy kocarku. :slight_smile:
11. únor 2010 v 15:24  • Odpověz
mabe-noooo tak to mas blby :grinning:
ale ne povec ze kocarek je zenska zalezitost :grinning:
11. únor 2010 v 15:27  • Odpověz
moni,uvidime v obchode :slight_smile:
11. únor 2010 v 15:29  • Odpověz
mabe..tak v obchode se to vyvrbi nejlip :wink:
11. únor 2010 v 15:30  • Odpověz
carcu, asi jo. a jak se mas dneska?
11. únor 2010 v 15:31  • Odpověz
mabe..stale stejne..fakt mala asi dela drahoty
11. únor 2010 v 15:33  • Odpověz
tak jeste ma chvilku cas :wink:
11. únor 2010 v 15:42  • Odpověz
ach jo, jeste tyden a zacneme vyhanet prdouse taky :sweat_smile:
11. únor 2010 v 16:06  • Odpověz
tak jsem se najedla trochu uklidnila ale není mě nic moc chjo fakt. teda. pokusím se vás dočíst mám na to celý odpoledne. manžel jde na šipky a dojde v noci.
11. únor 2010 v 16:35  • Odpověz
Ahojky,tak kamarádka už mi odešla....tak jsme pokecaly,snědli jsme všechno občerstvení a jsem K.O.Nohy oteklý a jsem zralá na postel... :wink:

Co tady nového? Koukám,že tu nikdo dlouhou dobu nebyl :fearful:
11. únor 2010 v 18:09  • Odpověz
CIpísku já jsem tady.

tak to je super kamošky dokáží odreagovat že??? :grinning:
11. únor 2010 v 18:10  • Odpověz
autor
Holky já jsem takový magor, že to až pěkné není. Dělám si zeleninovou polévku a chtěla jsem si tam nasypat vegetu a nějak jsem šáhla po pepři nekoukla se a sypla toho tam hafo. Tak jsem to rychle vybírala, ale i tak je to ostré :angry: ....to bych asi neměla jist, když kojim co?? A já měla na ni takovou chut :pensive:
11. únor 2010 v 18:10  • Odpověz
mony no jestli je to hodně ostrý tak asi radši ne no. to se stává. :grinning:
a nemůžeš si uvařit jinou? to dá zase práci že??? no nevím co ti poradit.
11. únor 2010 v 18:15  • Odpověz
Suny,jj,je to fajn,aspoň čas trochu utekl :wink:

Mony :grinning: :grinning: To je teda něco..no já být tebou,tak to radši nejím,aby pak malý neměl bolení bříška..no jo,stane se.Někdy se prostě daří,jako mě dneska ta bábovka,ta letěla do koše :wink:
11. únor 2010 v 18:17  • Odpověz
holky já radši když vařím tak nesolím a nekořením to manža protože já bych to asi přehnala či co. :grinning:

cipísku jojo čas aspon tak uteče no. já mám v hlavě tu kontrolu. je to na prd no.
11. únor 2010 v 18:19  • Odpověz
Suny,chápu,že máš o malinkého strach,ale věř mi,je to fakt normální váha,stresuješ se zbytečně... :wink:

Za chvilku jdu koukat na Ulici :wink:
11. únor 2010 v 18:22  • Odpověz
Ahoj holčiny, chtěla jsem se zeptat, jsem 19+4t a je možné že bych od minulého týdne už cítila pohyby?
11. únor 2010 v 18:23  • Odpověz
cipísku normální váha???? tak jo no. co nadělám já jen aby měl dostatek jídla víš???? nic víc mě netrápí.

jj ulice jééé to už je tolik hodin???
11. únor 2010 v 18:23  • Odpověz
ahoj luci jojo možný to je. gratuluju. :grinning:
11. únor 2010 v 18:24  • Odpověz
Suny,jasný,že to je normální váha v tvých tt...ikdybys měla rodit zítra,tak je to v pohodě...moje sestřenice přenášela 10 dní a její malá měla 2,5 kg.Byla sice malinká,ale uplně v pořádku,do inkubátoru nemusela a pustili je za 3 dny domů.Prosím tě,fakt buď v klidu :wink:

No jo,mě ten den taky dneska nějak utekl :slight_smile: Docela se i těším na noc,tak snad bude dobrá.
11. únor 2010 v 18:25  • Odpověz
sunysara už to není ale takové šimrání ale klepání :grinning: ale ted od neděle jsem to cítila denně ale i 2x denně a dneska ještě nic, kámoška to měla prý tak jednou týdne na 20t. tak proto se ptám že se mi to zdá nějak brzo ale prdy to nebyli to se pozná :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2010 v 18:25  • Odpověz
Luci...určitě je to možný,já jsem cítila taky pohyby od 19.týdne,ale jen takový ťukání...to je určitě mimísek,teď už ho ucítíš každý den a věř mi,že budeš ráda vzpomínat na ty doby,kdy si měla bříško klidné :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2010 v 18:27  • Odpověz
cipísku jojo dnešek zatím utekl ale ted se mi bude táhnout. navíc jsem v poledne měla čínu a na to se napila mlíka sem měla chut a ted je mi pěkně blbě od žaludku. to je fakt mazec.
no a jak jste na tom vy? furt jako v pohodě????

luci nene halvně to poznáš vleže teda já to tak poznala ale jo takový tukanečky. :grinning:
11. únor 2010 v 18:29  • Odpověz
suny já to měla i v sedě, je to bomba když víš že se v toně hýbě a žije vetřeleček :grinning:
11. únor 2010 v 18:30  • Odpověz
luci jojo ale počkej za pár týdnů to budeš rádakdyž bude malý chvilinku spinkat. :slight_smile:
11. únor 2010 v 18:30  • Odpověz
suny já vím ale tyhla začátky jsou super, i když mám pocit že mi praskne břicho jak ho mám napnutý :unamused:
11. únor 2010 v 18:32  • Odpověz
Suny...no v pohodě...stále stejný...bolesti mám chvílema větší,chvílema žádný...nejhorší je to v noci,ale prostě nic a nic :wink:
11. únor 2010 v 18:32  • Odpověz
luci, mozny to je, ja jsem citila pohyby u prvniho od 18tt a u druhyho od 14tt,na prvorodicku by ten 20tt v pohode odpovidal :wink: tak gratuluju :dizzy_face:
11. únor 2010 v 18:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.