• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Holky,jdu koukat na tu Ulici a taky sem musím pustit přítele,protože jsem prý maniak a on chudák nemůže na PC :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2010 v 18:34  • Odpověz
cipísku tak se drž. :grinning:

maji a co ty pořád nic? holky a co je to CS2???
11. únor 2010 v 18:36  • Odpověz
maja děkuju, jen dneska je klídek a žádné klepání ještě nebylo :frowning2: nejlepší je když ležim na boku tak tam je vyvalenej :grinning: ale už ted začínám mít problémy se spaním tak si řikám jaký to bude před porodem, to nevim jak budu spát,byla jsem zvyklá na břiše tak to na boku moc nedávám
11. únor 2010 v 18:37  • Odpověz
luci to si zvykneš. na tom boku se to dá halvně když si mezi kolena dám polštář. :grinning:
11. únor 2010 v 18:39  • Odpověz
suny a ty jsi v kolikátým?
11. únor 2010 v 18:41  • Odpověz
luci v 37tt. :grinning:
11. únor 2010 v 18:41  • Odpověz
suny no éje tak to máš už za már co,tak držim palce a všem tady také at vše dobře dopadne :wink:
11. únor 2010 v 18:46  • Odpověz
luci ještě ne malej musí ještě nabrat síly a doufám, že vykoukne až v březnu. ale děkujeme. jsem ráda že už jsme tak daleko.
11. únor 2010 v 18:48  • Odpověz
suny, ne ja stale nic, je mi vic nez dobre :slight_smile:
luci, ze zacatku to nemusi byt pravidelny a kdyz je to jen takovy tukani, tak si toho kolikrat ani nevsimnes kdyz mas trochu frmol :slight_smile: a na spani na boku si zvyknes...nic jinyho ti ani nezbyde :grinning:
11. únor 2010 v 18:50  • Odpověz
maji tak to je dobře. a trénuješ na tom epi-no??? jak ti to jde, už máte všechno zařízený??? a jako jste měli vy váhu, vážil mimčo doktor???
11. únor 2010 v 18:53  • Odpověz
suny, jj, cvicim ted poctive, dnes jsem dala obvod hlavicky 28cm, tak aj kdyby se mi uz vic nacvicit do porodu nepovedlo, su spokojena :slight_smile: zarizeny mame vsechno, vyprany, nachystany., plinky poskladany, taska stoji sbalena v kuchyni (jeste sbalit Tobikovi nouzovy batuzek, to budu delat v nedeli). A vahu jsem tu myslim uz psala, kolem 34tt melo asi 2350g, takze pocitam, ze ted ma kolem 3 kil a kolem terminu budeme na 3,5kilech...odpovidalo to zhruba stejne jak v tehu s Tobikem :slight_smile:
11. únor 2010 v 18:56  • Odpověz
tak to máte krásnou váhu to jen my jsme teda fakt malincí. :frowning2: chjo se bojím maji co s tím???
11. únor 2010 v 18:58  • Odpověz
nouzový batůžek? to zní zajímavě.
11. únor 2010 v 18:59  • Odpověz
suny, ja bych radsi mensi nez vetsi :grinning: Tobik mel pri porodu 3350g a zaboha jsem ho nemohla vytlacit, takze me osobne by stacilo mimi kolem trech kil :pensive: no budu spolihat na to, ze je to druhy tehotenstvi rychle za sebou a vsechno je to jeste povoleny od minula, tak snad to pujde tentokrat lip :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nouzovy batuzek-obleceni na 2 dny u babicky (tricka, teplacky, puncosky, backurky, pyzamko,...), par hracek, plinky a ubrousky, kartacek na zuby,bepanthen na zadecek, nejakej mls...divila by ses kolik toho takovej spunt potrebuje :grinning:
11. únor 2010 v 19:03  • Odpověz
suny maličko ti závidím že už jste tak daleko, my jsme teprve v půlce ale jsme vymodlený tak si to užíváme :grinning:
11. únor 2010 v 19:04  • Odpověz
maji ajo tak to není batůžek ale je to batoh jak hrom krosna. :grinning: snad to malej zvládne a nebude se mu stýskat.
maji prý druhej porod je lehčí a rychlejší ale je fakt, že jak u koho. ale jak trénuješ tak to určo zvládneš.
no mě ta váha děsí a já doufám že se spletl.
11. únor 2010 v 19:05  • Odpověz
maji máš recht nic jiného nezbyde než ležet na boku, to víš je to první drobeček tak čekám na každé kopnutí abych se uklidnila že je v pořádku
11. únor 2010 v 19:06  • Odpověz
luci, jen si to uzivej, ted si rikas, ze teprve v pulce, za chvilku bude na zacatku trojka a pak uz to leti ani nevis jak a ses u konce :pensive:
11. únor 2010 v 19:07  • Odpověz
luci maji má pravdu jak je tam ta 30 a víc tak je to rychlost blesku. :grinning:
11. únor 2010 v 19:08  • Odpověz
maji-suny už ted mám fakt pocit že mi to břicho praskne,mám pěkně natáhnutou kůži,pořád to musim mazat
11. únor 2010 v 19:12  • Odpověz
luci maž maž. mě to teda nepomáhá ale to je rodový.
11. únor 2010 v 19:14  • Odpověz
suny no zatím mi nikde nic nepopraskalo ale občas mě to svědí jak je to napnutý,pořád si připadám jako přejedená :grinning:
11. únor 2010 v 19:17  • Odpověz
Tak jsem tu :wink: Zase jsem spala :sweat_smile:
Suny, já u kolonky CS nic nemám :rolling_eyes: ten muj dr. mi tam nikdy nic nenapíše...

Luci, vítám Tě mezi náma :wink:
11. únor 2010 v 19:17  • Odpověz
holky ted uplně lituju že nemáme v rodině nějakýho gynekologa.

ahoj luci sbíráš síly to je dobře.
11. únor 2010 v 19:20  • Odpověz
ahoj Luco :wink:
11. únor 2010 v 19:24  • Odpověz
suny to mi povidej dneska jsem měla svíčkovou na to jsem si dala dva šunkový chlebíčky,potom kedluben,na to kinder maxi king pak trojhránky a doma bramborák a pořád kroužim kolem lednice protože jsem si koupila jahody no je to normální? :grinning: a to jsem takovýhle chutě do ted neměla
11. únor 2010 v 19:25  • Odpověz
Suny, celé těhu jsem přes den nespala (však víš) a teď mě to chytá několikrát za den :sweat_smile:
To CS mám dojem znamená blížící se porod jsou to čísla od 0 do 10, myslím, že to tady někdo psal...

Luci, koukala jsem do albika...máte krásného hafana :dizzy_face: My máme taky velkého psa a jsem zvědavá, jak přijme prcka :confused: :grinning:
11. únor 2010 v 19:27  • Odpověz
luci tak to máš mega chutě. já do konce 7 metru nejedla moc. a to jsem přibrala 16 kilo a ted mám o 3 kila navíc a jím víc lae ode dneška zase málo páč cco sním tak z toho je mi blbě.
11. únor 2010 v 19:28  • Odpověz
luci CS asi znamená blížící se porod. mě dneska dr řekl, že hlavička je dole ale ještě že není až tak dole. tak si myslím že snad do toho března vydržíme co myslíš?
tak spinkej dokud můžeš já jsem dneska jakási vyřízená z té kontroly. a ty víš kolik malej váží???? enbo tě neváží???

co se týče pejska mám taky strach aby papala a nežárlila. snad to veme ok.
11. únor 2010 v 19:30  • Odpověz
luci ted také koukám k tobě a máš teda pěknýho pupíka, ted jsem stáhls z telefonu svýho tak ho sem za chvilku dám ale na tebe ještě nemám :grinning:
11. únor 2010 v 19:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.