• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
super mabe, gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz
monako, diky. jsem uplne klidna :slight_smile:
21. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz
paradni pocit :slight_smile:
21. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz
autor
mabe to věřím, taky si pamatuji jak se mi ulevilo:slight_smile:
21. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz
mabe supér :dizzy_face:
21. zář 2009 ve 14:24  •  2 děti  • Odpověz
jo holky, tak tuto etapu mam za sebou a jedeme dal. :slight_smile: pali me zaha, svina jedna. musim si koupit neco jinyho na piti, myslim si, ze to mam z vody z vodovodu
21. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz
Mabe moc gratuluju, tak spadl velkej kamen ze srdíčka a ted už jen radosti. jupííí jsem ráda i když mě to nepřekvapuje jsem ti to říklaa že to dopadne dobře. výborný. teda.

Ted jsem zbaštila čtvrt melounu a asi radši budu sedět na záchodě, furt se mi chce na malou. :grinning:
21. zář 2009 v 17:20  • Odpověz
suny, kdyz snis tolik vody. :grinning: ja vim, ze ste to rikaly, ale vsak vis. Trosku me stve to motani hlavy. udelam vetsi pohyb a sup zamota se me. Trva to 4 den. Zitra mam jit na krev, tak mam trosu obavy - nenajazena, jet salinou,...Rikam si, jestli to neni tim utrosem. dneska uz jsem 13+6. do kdy ho sakra mam brat? Ja si myslim, ze uz stejne je zbytecny. dr. rekla dobrat, ale...
21. zář 2009 v 17:25  • Odpověz
Mabe já ho brala taky do nějakýho 14tt ale zbytečně.
Tak ho už můžeš přestat brát a hotovo ted uř ti stejně nepomůže
ale mě se motáhlava i bez něj
od pátku mě bylo slabo jak hrom a dnska už je to lepší tak envím čím to může být ale asi bych ho už vysadila.
21. zář 2009 v 17:28  • Odpověz
suny, takze tobe je taky slabo? Mozna je to pocasim a tlakem. Ja jsem si teda merila tlak a mam ho ok, ale je mozny, ze je to pocasim. Je me po nem blbe hodku po brani, ale ta hlava me stve. Mam strach jit ven sama. :unamused:
21. zář 2009 v 17:30  • Odpověz
Já mám tlak ok ale nevím čím to je prostě někdy je mi slabo mžitky a studenej pot tak si lehnu a je mi ok.
No strach jít ven sama mám taky páč nikdy nevím co příjde no
je lepší jít s někým, jsem ráda když mě manža dycky veme autem k dr. a proč ti budou brát zase krev?
21. zář 2009 v 17:33  • Odpověz
tedka me bude brat moje dr., jeste me nedelala rozbor krve. uvidime, jak se budu zitra citit, kdyztak reknu manzovi. chudak zase dojde pozde do prace a bude tam muset byt dyl, ale co mam delat. sakra, co se to deje s nama? :unamused:
21. zář 2009 v 17:36  • Odpověz
holky, co na paleni te zahy?
21. zář 2009 v 17:37  • Odpověz
Mabe nevím no, hlava se mi motá občas to ani neřeším.
Spíš ty záda no hodně moc.

Mabe já nevím zkus něco vlékárně mýmu tatkovi pomáhá se napít mlíčka
21. zář 2009 v 17:45  • Odpověz
suny, je pravda, ze tedka mlecnym vyrobkum moc nedavam. je to asi spatne, ale ja na to nemam chut.
21. zář 2009 v 17:47  • Odpověz
Mabe já mám pořád gyn záněty furt dokola a včera ta mega zácpa sem mylsela že se zblázním tak jsem začla jíst každý den jogurt nebo pít kysanej nápoj. musím i kvůli malýmu taky jsem to flákala já na ty mléčný výrobky moc nejsem ale musím no. tak zkus to mlíko stačí hlteček třeba ti to pomůže :wink:
21. zář 2009 v 17:48  • Odpověz
zkusim mliko. tedka prave pisu seznam veci, co musime ve sparu nakoupit. Tedka prijde manza, jedeme k dedovi a pak do sparu. To tam budem tak kolem 20h a to bude plny cigosu, ale kdyz jsu s manzou tak to neva. koupim si i koli na to motani, trosku kofeinu treba na ten tlak pomuze. nemota se me hlava furt, ale nekolikrat denne. rikam si, ze k dr. to mam jednou salinou, tak snad to zvladnu. sebou si vezmu pak banan po krvi a hodne piti. zitra budu varit slepici na paprice, uz mam na to chut. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ze slepice si udelam vyvar polivecku a z masicka na paprice s kolinkama, mnam.
21. zář 2009 v 17:51  • Odpověz
jezis, ja mam hlad. utros si zkusim dneska zavadet. zbyva me uz na dva dny, ty ostatni pilule se nekam zatoulaly. :slight_smile:
21. zář 2009 v 17:51  • Odpověz
Mabe tak koukám že nevolnost ustoupila to je fajn, já ještě občas cítím že mi je blbě ale už je to pohoda oproti tomu co bylo.

Mabe to máš pravdu dober ty dva dny a čau, bereš ho třikrát denně? no ono je lepší to zavádět.
21. zář 2009 v 17:57  • Odpověz
ja mam ty navaly hodku po utrosi a trva to tak hodku. nejlepsi je se na to vyspat. ale to motani hlavy me vadi. to sem do tedka nemela.
21. zář 2009 v 18:00  • Odpověz
Je to jen přechodný neboj. prostě to tak někdy je. třeba jsi si skřípla nervíka nebo tak
neboj se. zkus manžu přemluvit at tě k té dr odveze, jo a mám novýho doktora. jsem se naštvaala na tu moji a máto. :angry: :angry:
21. zář 2009 v 18:03  • Odpověz
tak jsem si precetla, ze je to normal motani hlavy.
21. zář 2009 v 18:04  • Odpověz
Jako u toho utroše nebo v těhu celkem???
21. zář 2009 v 18:05  • Odpověz
v tehu celkem
21. zář 2009 v 18:10  • Odpověz
autor
mabe já na žáhu používám renee a je mi hned lépe. taky mě to ted dost trápi :unamused: ...
Jinak odpoledne mi bylo hodně slabo a ted jsem docela v pohodě, ale asi by to ještě chtělo jeden den vyležet, no uvidíme jak mi bude ještě. Snažím se poctivě ležet, ale ted přišel brácha, že chce ostříhat. Konečně jsem ho totiž přemluvila aby zhodil to pubertácké pačo, které si dokonce i žehlil:grinning:
21. zář 2009 v 18:12  • Odpověz
Já zatím pálení žáhy moc neznám jen náznaky ale jinak nic.
Mony :grinning: no jo s bráchama je to někdy těžký znám to.

Ten můj si nechal 3 tetování a propíchnul si jazyk a uši
je ale moc hodnej a na něho mě to moc nesedí tatka ho málem zabil.
21. zář 2009 v 18:13  • Odpověz
holky, tak my odchazime na navstevu dedy.
21. zář 2009 v 18:16  • Odpověz
Jasný mabe ale pomalu a bacha na tu hlavu. hlavně at tě manža přidrží když tak je to hnus no. :frowning2:
21. zář 2009 v 18:17  • Odpověz
autor
suny tak můj bracha je takový spíš opak, on je takový ten navoňaný šamponek, na facku když ho někdo vidí:grinning: jinak je taky docela vklidu až na to, že je vybušný, ale to je u nás v rodině skoro každy:grinning:..no jo geny jsou svině:grinning:
My se ještě před pár měsíci s brachou hecovali na tetování, ale oba se bojíme jehel, takže to padlo:grinning:
21. zář 2009 v 18:17  • Odpověz
JJ brácha je na tohle dobrej no, ale to tetování je hezký ale tatka se to dověděl dycky až tak po půl roce a to jsme ho na to připravovaly s mamkou. no tatka je klidas ale tohle ho dokáže spolehlivě nasrat. halvně ty propíchlý uši a jazyk. jo a nově obočí
21. zář 2009 v 18:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.