• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Mabe,já tu do teď byla,ale už musím zase jít,budeme mít návštěvu.Tak pěkný večer,papa :wink:
12. únor 2010 v 15:45  • Odpověz
cipisku, pa :wink:
12. únor 2010 v 15:47  • Odpověz
Holky, jsem tu...jsem odpočívala :wink: a stejně jsem úplně bez sil....

Dneska se to tady moc nehýbe :confused:
12. únor 2010 v 15:58  • Odpověz
tak co? tady se rodi, ze tu nikdo neni? :grinning:
12. únor 2010 v 15:59  • Odpověz
Maji, asi jo :grinning:
12. únor 2010 v 15:59  • Odpověz
no suny a car tu dnes vubec nebyly...tak ze by uz?
12. únor 2010 v 16:02  • Odpověz
luci, dneska se to vubec nehybe.

holky, cetla jsem o porodu koncem panevnim. no, nevim. snad pujdeme cisarem. mamka me rekla, nejakej cvik na otoceni - kocka, tak nevim, jestli to mam zacit delat, aby se treba nesprajcla nejak jinak.
12. únor 2010 v 16:09  • Odpověz
maji, tak ty zatim v poho? ja jsem asi mela v noci jedno tvrdnuti, nevim. bolelo me v podbrisku jako pri MS, bricho se zdalo tvrdy, ale to mam i tak, jak je mala nacpana a jakmile jsem vstala a sla na zachod, tak dobry. nebo to byly streva - nebyla jsem dva dny na velke.
12. únor 2010 v 16:10  • Odpověz
mabe, me to rikala aj na kurzu, hodne byt na ctyrech, delat kocici hrbety, proste vyvesovat brisko, ze tak ma mimi nejvetsi prostor pro otoceni :wink: no a jestli KP nebo pricne, to uz je jedno kdyby se sprajcla, ne? :grinning:
12. únor 2010 v 16:11  • Odpověz
no, asi jo. tak premyslim, jestli to teda provozovat, ale kdyz ma malo vody????
12. únor 2010 v 16:13  • Odpověz
mabe, tim nic nezkazis :slight_smile:
12. únor 2010 v 16:16  • Odpověz
a kolikrat denne se to ma delat? je to normalni kocka, mamka rikala pokrceny predlokti.

ted si davam cernej chleba a pastiku a k tomu caro - treba me to pomuze na streva :grinning:

maji a ty vsechno v poho?
12. únor 2010 v 16:23  • Odpověz
ahoj holky jsem tu. byla jsem u našich a ted jsem se vrátila. co nového???
12. únor 2010 v 16:34  • Odpověz
ahoj suny, ja si rikala, kde jses? no, ja mela v noci bolest v podbrisku jako pri MS. Kdyz jsem vstala uz to bylo pryc, tak nevim, jestli to bylo tvrdnuti. pak mamka me rikala, ze kdyz budu delat kocici hrbet, ze se mozna otoceni - babska rada. tak nevim. jinak mrkni na kocarek v albu, uz je koupenej a danej u tchanovcu
12. únor 2010 v 16:37  • Odpověz
Mabe je krásnej. :grinning: my už ho máme doma taky dneska jsem ho viděla u našich.
jinak teda dneska nemůžu ani sedět ani ležet. a zdáli se mi sny hnusný jak měl malje jen kilo a takový prostě hnus. jdu vás dočíst.
12. únor 2010 v 16:38  • Odpověz
suny, dekuju
12. únor 2010 v 16:39  • Odpověz
jééé toho jste napsaly, mony gratuluju ke kontrole tak další mimčo na cestě.

miši první těhu nešvar až ted? tak to taky gratuluju.
12. únor 2010 v 16:41  • Odpověz
mě dneska došlo co bude proplácet pojištovna letos a je to na zabití třeba dávají 1000 na screening v 1 trimestru to jsem propásla tak si zkusím nechat aspon proplatit vitamíny a monitor dechu aspon něco a zkusím to.
12. únor 2010 v 16:42  • Odpověz
suny díky za gratulaci :grinning: už jsem si pořídila rennie do zálohy kdyby náhodou
12. únor 2010 v 16:44  • Odpověz
miši jojo slyšela jsem že pomáhají já to moc neměla a když náhodou tak jsem si vzala torchu mlíka a přešlo to a jinak se cítíš ok???

mě dneska bolí kostrč, ale to doufám nic neznamená. :grinning:
12. únor 2010 v 16:46  • Odpověz
rennie, pomahaji :slight_smile:
12. únor 2010 v 16:47  • Odpověz
jo cítím se fjan jako vždy , to se ti roztahuje pánev jak tě bolí ta kost já vždycky říkám že mě bolí ocásek já ji mám trošičku prodlouženou :grinning:
12. únor 2010 v 16:48  • Odpověz
jojo já tomu taky říkám ocásek ale nevím jeslty byste mě pochopily. takže mě bolí ocásek. ale to je asi ze sezení že???
12. únor 2010 v 16:52  • Odpověz
na netu jsem našla že se tak projevuje roztahování pánve k porodu :wink:
12. únor 2010 v 16:54  • Odpověz
miši nebo dlouhý sezení. :grinning:

ted jsem se nasrala s pojištovnou člověk chce něco využít a nechat si proplatit a jako prd musíš si stáhnout nějakýho hafo žádostí a k tomu miliardu dokladů tak to je mazec. se jim na 300kč můžu vykašlat budu běhat jak kráva a za to mi to nestojí teda.
12. únor 2010 v 17:01  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

Tak já tu měla teď kámošku,co rodila v listoapadu a darovala mi jednu zavinovačku,kombinézku(uplně ňuňací) a silikonový kloboučky na kojení,takže nemusím kupovat.Je fajn mít přátele :wink:

Co budete dělat o víkendu,kočky? :slight_smile:
12. únor 2010 v 17:20  • Odpověz
suny tak mi dlouhé sezení nehrozí tak nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak dnes mi přišla nááádherná přebalovací taška jsem z ní na větvi juuuu
o víkendu pojedeme s malou do aquaparku a v neděli na rodinnou oslavu
12. únor 2010 v 17:30  • Odpověz
ty jo,tak to máte Míšo hezký program.
My máme zítra taky oslavu,přítel má narozky,přijedou jeho rodiče.
V neděli nějakým způsobem oslavíme Valentýna,ale jak to zatím nevíme :wink:

Jdu vařit večeři :slight_smile:
12. únor 2010 v 17:33  • Odpověz
ahoj cipísku no to je fajn, dkyž teda máš takový kamošky já mám většinu těch co jen berou a nedávají. :grinning:

miši tak to je radosti. :grinning: my o víkendu pojedeme pro košík na kubíka, pak vyperu vyžehlím uvařím a asi půjdeme na procházku manža má volno. chtěla jsem jít do kina ale nic tam není a já nevydržím v kuse sedět dvě hodky třeba.
12. únor 2010 v 17:34  • Odpověz
Holky, já zase vytuhla...to už se mnou není možné :sweat_smile:

Ahojky Suny, tak jak? Cítíš se dneska psychicky líp? :wink:

Cipísku, my budeme o víkendu doma...max. k našim na oběd :wink: A Vy?
12. únor 2010 v 17:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.