• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
cipísku a co budete mít na večeři????

já asi zase chleba tavenák a tvrdej sýr. moc toho nejím tedka. ale dala bych si mekáča holky ty nugetky.

luci ahojky nabíráš energii. to je fajn. jojo v klidu malej má prý váhu v normě nemám se stresovat.
12. únor 2010 v 17:38  • Odpověz
tak su zas tady, nejak me chyta druha vlna hnizdeni, uz mam opet prerovnany skrine :grinning: ale co, lepsi nez sedet cely odpoledne na konovi, ze jo :grinning:
my o vikendu nic moc, zitra jedu do Olomouce na posledni zkousku a v nedeli budeme doma, muz musi hrat, v patek ma koncert, tak z toho sili :unamused:
12. únor 2010 v 17:41  • Odpověz
suny, tavenej syr neni zrovna nejzdravejsi :wink:
12. únor 2010 v 17:42  • Odpověz
maji no já vím no ale já ho nejím až tak často. takže jsem v klidu no. ale tvrdej sýr si teda dám. :grinning: a pak papriku mnam. ale ještě počkám tak hodinku.

maji ty rovnáš skříně a co tam furt přerovnáváš? oblečení podle barvy??? :grinning:
12. únor 2010 v 17:43  • Odpověz
suny, no zrovna dnes jsem pretridila tricka a kalhoty, nevim proc mi tam zavazely tak dlouho, kdyz je ted stejnak nezapnu a neoblecu, jenze abych je mohla strcit do jine skrinky, tak jsem musela prebrat rucniky a povleceni a ty odnyst zase jinam a tam byly dalsi veci... :grinning: :grinning: :grinning: rada si hraju na skatule skatule, hejbejte se :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 17:49  • Odpověz
jo a jen tak mimochodem, podle barev mivam setrizeny obcas taky, ale to hlavne detsky :grinning:
12. únor 2010 v 17:50  • Odpověz
maji já myslela že přerovnáváš to dětský. ajo tak to jo . to jsi šikulka, ale víš co když tě to baví proč ne.

takže ty se rodit zatím nechystáš???? co budeš vařit o víkendu??
12. únor 2010 v 17:52  • Odpověz
suny a mela bych? :grinning: az za tyden a neco, ted by to bylo blby, musela bych rodit v Ostrave, to se radsi zaspuntuju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no zitra si uvari kluci sami, ja jedu pryc a v nedeli jeste nevim, mam chut na brokolici, tak mozna zapeceny brambory s brokolici :slight_smile:
12. únor 2010 v 17:54  • Odpověz
jo a nebavi me to, ale nic nedelat, tak se doma umlatim nudou :sweat_smile:
12. únor 2010 v 17:55  • Odpověz
já jsem teda přišla na chut brokolici taky, asi udělám fr brambory a místo hrášku tam dám brokolici. mnam. dobrej nápad.

maji manžel je doma od středy má 3 týdny dovči a je olympiáda takže zas prd mě to neba a on bude koukat na telku tak asi radši budu taky něco dělat.

no jo je fakt že když si řekneš že ještě nerodíš tak ne. tře a je to trochu o psychice, je fakt že já malýmu řekla že musí vydržet do března.
12. únor 2010 v 17:57  • Odpověz
vidis to, ja tu mam plechovku hrasku, tak ze bych jeste zmenila plany? :grinning:
jeee, tak to si uzivas, ze nejses sama doma, co? :slight_smile:
ja chci rodit v utery 23.2., tak na tom budeme muset zapracovat :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 18:00  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak já od rana ležím, mám pořát horečky a už nevím co s tím. Ani nevím jestli to je z těch prsou nebo co. Celý den odstřikávám a dělám zábaly, tak snad budu do zítřka fit, máme zítra navštěvu :unamused: ....

Moni gratuluji ke kontrole....

Miší gratuluju k první nevolnosti :grinning: :grinning: :grinning: ...říká se, že když pálí žáha tak bude vlasatec a u mě to tak bylo :wink:
12. únor 2010 v 18:10  • Odpověz
Suny,Majo,ahojky :slight_smile:

Já se omlouvám,dneska od rána poletuju po bytě a něco dělám,taky mě nebaví nic nedělat...asi mě chytlo taky to hnízdění,jak píše Maja :wink:

Suny,k večeři budeme dneska dělat smažák,měli jsme ho v plánu už včera...

Už mám dneska nějak tvrdý břicho,těším se na odpočinek :slight_smile:

Luci,psala jsem,že o víkend přijedou přítelovo rodiče na oběd a budeme slavit jeho narozky,v neděli Valentýn :wink:
To je dobře,že hodně spíš,aspoň budeš hezky odpočatá na porod :wink:
12. únor 2010 v 18:13  • Odpověz
Ahoj holky tak jsme z návštěvy zpět :wink: . malýho převezli na jiné oddělení, siceč taky JIP ale už to neni resuscitační, teď jen aby se naučil jíst. odpoledne ho přiložili a vytáhnul 14ml což je prý docela výkon. V pondělí nebo v úterý si k němu půjdu lehnout. Jen mam fakt docela problém s jídlem, vůbec nemam hlad, jen piju kojící čaje a vodu ale k obědu jsem měla jogurt a vim že jíst musim ale když neni hlad, takže kila jdou docela dolů :unamused: , až moc rychle, takže mě+ je docela i špatně a jsem strašně unavená tak přes víkend musim začíst jíst abych to tam vůbec zvládla :slight_smile:
12. únor 2010 v 18:13  • Odpověz
ahoj mony chudáku tak snad to brzo přejde.

maji ty máš přesnej termín??? tak to je paráda. :grinning:

cipísku jéééé bych si dala taky.

ahoj markétko tak to je super malej je šikula a ty zkus jíst po malinkejch dávkách neboj se to půjde.
12. únor 2010 v 18:17  • Odpověz
Ahoj Mony,tak to mě mrzí,že to není lepší...a nemůžeš mít zánět prsu?To je pech,co? Držím palce,aby bylo zítra lépe :wink:

Market,tak to je zase pokrok,malý je statečný a ty taky....jíst musíš,kvůli Tomáškovi :slight_smile:
12. únor 2010 v 18:33  • Odpověz
autor
Cipis dr. něco říkala, že bych musela mít nějaké skvrny na prsou a já zatím, žádné nemám. Tak já doufám, že to nic vážného nebude. Tělo prodělává hodně změn, nejdřív těhu, pak porod a ted zase se dává vše do kupy atd. tak se to musí na něčem podepsat. Teda doufám...
12. únor 2010 v 18:53  • Odpověz
suny, no to ma sluzbu moje doktorka :grinning: ja nechci aby se ve mne hrabal nejakej chlap, kteryho jsem v zivote nevidela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2010 v 18:53  • Odpověz
maji tak to chápu tak to je jasný máš to naplánovaný tak to tak bude jak jinak. :grinning:
12. únor 2010 v 19:09  • Odpověz
suny, keeeez by :grinning:
12. únor 2010 v 19:10  • Odpověz
22.2. bude perny den, od rana behat po schodech, pit svarak, koupat se v horke vode, milovat se kazdou hodinu... :grinning: :grinning: :grinning: to by v tom byl cert abych neporodila :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 19:11  • Odpověz
maji jasný to musí vyjít. :grinning:
no máš to hezky naplánovaný no mě se zdálo že 22 února se narodí nám malej tak to jsem teda zvědavá jeslti já nebudu po porodu už a ty budeš běhat po schodech. :grinning:
12. únor 2010 v 19:13  • Odpověz
ahojte
mne je dnes cely den niako blbo chvilami sa mi toci hlava je mi niako divne od zaludka a strane mna bolia kriza
holky aj vy mate taky vodovy vitok?ja ho uz mam dost dlho ale zdasa mi ze posledne dni ho je viac
12. únor 2010 v 19:21  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se ted konečně na chvíli dostala k notasu a hlavně sedla :confounded:
Od rána jsem něco dělala a pak jsme měli návštěvu :slight_smile: co tady nerodí se?
12. únor 2010 v 19:32  •  2 děti  • Odpověz
Holky,já se jdu jen rozloučit,protože mě dneska hrozně otekly nohy a bolí mě to takovým způsobem,že nemůžu chodit.Ruce taky,ty mi svědí....jdu zkusit studenou vodu,jestli to trochu splaskne,jinak nevím.Není to nějaký špatný znamení?
12. únor 2010 v 19:35  • Odpověz
ahoj mona jojo taky ho mám tak jsem se bála aby to nebylo s plodovou vodou a ne je to normální.
já dneska furt jen sedím nebo ležím pospávám a jsem hotová. hrozný.

mony ahojky no zatím co vím tak se nerodí. a jak se cítíš??
12. únor 2010 v 19:36  • Odpověz
Tak jsme povečeřeli a čeká mě sprcha...

Moni, zatím o nikom nevíme :wink: :grinning:

Mončo, ty horečky měla i ségra a kámoška taky, ale do tří dnů je to přešlo...jako by to vážně byla nějaká reakce těla...Opatruj se a ať se Ti brzy uleví :dizzy_face:
12. únor 2010 v 19:37  • Odpověz
luci jééé sprcha mě možná zítra čeká u našich vana jupíííí ted bych si do ní vlezla cítím se jak kdyby na mě lezlo něco a chlap to nebyl takový zmožený tělo. :wink:
12. únor 2010 v 19:38  • Odpověz
Suny, tak vanu už jsem neměla ani napamatuju...ale až bude někdy hotová koupelka v prvním patře, tak tam bude vana a já tam nikoho nepustím :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 19:43  • Odpověz
Cipi, snad to nic nebude a za chvíli Ti to splaskne. Odpočiň si a dej nožky nahoru nebo víš jak máš tělo :slight_smile:
Suny, já se cítím jakž takž, záda bolí, bříško tvrdne sem tam, jinak se to dá, večer se těším až sio lehnu. Jsem hotová spala jsem chvíli v noci, pálela mě žáha jak hrom a brzy vstávala na poradnu :slight_smile:
A co ty?
Luci a jak ty? Kdy máš ko?
12. únor 2010 v 19:43  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.