• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
HOLKY JAK VIDIM TAK ZACINAME LEN JOJKAT OD BOLESTI
JO A CHCELA SOM SA SPYTAT HOLKY CO UZ MATE POSLICKY JAK TO VYPADA ?CO VAS BOLI?JAK TO BOLI?
12. únor 2010 v 19:45  • Odpověz
luci no my máme sprcháč tak jsem se nekoupala asi rok ty jo teda to je doba už mi to moc chybí tak se zítra fakt těším. jupíííííí

mony no já nevím mě se zdá že ten 9 mesíc je snad nejhorší furt spím ležím sedím a když jdu tak sjem hotová jak kdybych zdolala sněžku a to nejmín. ted jsem si namazala chleba se sýrem a jsem tak vyfluslá nechápu to. takovej stav slabý nohy no řeknu to tak kdybych měla rodit tak dneska teda nevím no. ale konečně jsemse rozzhodla pro jednu porodnici že mi to ale trvalo že????
12. únor 2010 v 19:46  • Odpověz
jinka mony co ta postýlka???
12. únor 2010 v 19:46  • Odpověz
SUNY-AJ JA MAM DNES TAKY STAV NEMOZEM SA ANI NAJEST HNED SOM PLNA A POTOM SA CITIM AKO KEBY SOM CHCELA PRASKNUT VSETKO SA MI VRACIA DO KRKA A HNED SOM HLADNA ZE SA MI AZ HLAVA TOCI SOM SLABA NEVIEM CO JE SOMNOU :frowning2:
12. únor 2010 v 19:48  • Odpověz
JO A MOJE ZLATICKO MI DNES KUPILO FITNESS LOPTU TAK SI TU NA NEJ POSEDAVAM A HUPEM SA
12. únor 2010 v 19:49  • Odpověz
mony jiný stav no nic jinýho na to asi říct nejde. no. já setěším až už manžel bude doma cítím se s ním líp.

jéééé tak to je bezva mě to moc pomohlo od bolesti zad.
12. únor 2010 v 19:50  • Odpověz
SUNY-MNE TO NIAKO NEPOMAHA :unamused: AJ SA NA TOM HUPEM A NIC :angry:
12. únor 2010 v 19:57  • Odpověz
já si na to lehala když jsem měla menší bříško a pomohlo mi to ale i tak když se jen houpeš tak to pomáhá fakt jo. uplně jsem se divila.

mony koukám tobě to taky letí ty týdny.
12. únor 2010 v 19:58  • Odpověz
Suny, jo jo lepší to už nebude, taky mě vše bolí a hlavně ty záda, to je děs, ale jak jsem lezla dr. dnes na kozu, tak jsem pěkně funěla se smála. :grinning:
Suny jinak postýlka je prý u nás v ově na poště, že jí pošta drží, tak jí jdeme zítra ráno řešit, tak jsem zvědavá, ale mám nervy, dnes chlap volal a mluvil s drahou půlkou o tom. Tak nějak mluvili spolu v klidu, tedy Luki na něj, já bych po něm asi řvala :grinning:
12. únor 2010 v 19:58  •  2 děti  • Odpověz
mončo tak mě dr už neenchá lezt na kozu ale na lehátku mě vyšetřuje. takže jsem ráda že na to nemusím lézt.

jinak mě včera dr říkal jeslti prý nechci pomoct obut boty. jsem mega funěla za tím závěsem, prý klid a halvně dýchejte. :grinning:

mony no to je to stejný jak já s kočárkem ale snad to dobře dopadne a příjde celá a nerozlomená. chjo teda to jsou kšefty že?? a kolik stála??

a co lukynek jak se těší na sestřičku???
a dr ti řekla že můžeš rodit každým dnem????
12. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz
Suny, ona je nová, tak by měla přijít v pořádku i s paragonem.
Jo Luky se těší... Zítra písnu musím končit, malý je jakýsik uřvaný asi unavený do toho mě drahý otravuje at ho sem pustím, a jsem unavená, tak už nevím kde mi zas hlava stojí, papa zítra :slight_smile:
12. únor 2010 ve 20:10  •  2 děti  • Odpověz
Moni, já mám kontrolu v pondělí v 8 hod., tak jsem zvědavá co se změnilo :grinning:
Dneska mám při nějaké námaze takové divné pocity uvnitř, nevím, jak to popsat...že by další otvírání? Ale to asi cítit nemůžu, že?
A Ty jdeš až v pátek? Vlastně možná už nepůjdeš, co? :grinning:
12. únor 2010 ve 20:10  • Odpověz
Mony no měla by snad dojde no. :grinning: tak papa

tak tu budu zase sama ty jo teda, proč já sjem dycky tady když tu nidko není.
12. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz
SUNY-JA SOM TU SKUSAM DO SEBA DAT CHLEBIK ABY MI NEBOLO ZLE ZASA OD HLADU ALE ZALUDEK MAM ASI JAK SEMINKO :rolling_eyes:
12. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz
mony teda to je drsný to já do sebe naládovala dva malý chlebíky a ted jsem si dala 5 oplatků ale je mi taky pěkně špatne. :grinning:
12. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz
SUNY-UZ CHCEM KONIEC :slight_smile:
TIETO DVA DNI MI JE STRASNE
12. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz
mony no je to fakt hrozný. koukám že ostatní už spí.
12. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz
jdu se vysprchovat a pak asi zalehnu do postele. už se fakt těším. tak papa
12. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz
SUNY-PAPA
12. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz
dobre rano :sweat_smile:
13. únor 2010 v 01:45  • Odpověz
ahoj holky, maji ty jsi teda ranní ptáče. :grinning:

já jsem dneska u našich takže tu moc nebudu. přeji krásný víkend. papa
13. únor 2010 v 08:36  • Odpověz
tak jeste jednou dobre rano,
na zkousku nejedu, v noci mi zacalo byt pekne spatne, prd jsem se naucila a citim se jak prejeta buldozerem :rolling_eyes: takze dneska pekne klidovej rezim a akustiku si holt zopaknu pristi rok taky :frowning2:
13. únor 2010 v 09:25  • Odpověz
Dbré ráno :dizzy_face:
Tak jak to s váma dneska vypadá?

Maji, to je pešek :frowning2: a už je líp?
13. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak my ted dorazili z pošty :angry: Jako dodání té postýlky bylo dlouhé jak vítě a ještě aby toho nebylo málo 11.2. nám jí měli doručit toho 10.2. jí opravdu poslal a pošta ta se neuráčila nám jí ani dodat, nechala jí na poště. A nepsát tomu pánovy kde je postýlka a on nám nenapsat, že jí odeslal a že musí být na poště, tak o tom ani nevíme, že tam je. To je bordel co? :confounded:
Tak už je konečně doma a ted jí taťka skládá.
Jinak Luci na ko mám jít v pátek no, jestli tam dorazím :grinning: Jsem sama zvědavá :sweat_smile: Zatím se cítím fajn, ale přijít to může ze dne na den, že :slight_smile:
A jak ty?
13. únor 2010 ve 12:30  •  2 děti  • Odpověz
Moni, tak mě se v 11 udělalo strašně zle, tak tak jsem se dobelhala do postele a vstala až teď. Hodinu jsem měla poslíčky a tvrdlo mi břicho, pak to přešlo...a další hodinu mi bylo na zvracení a bolelo v kříži při každé poloze...Teď jsem vstala a uvidím co bude...chci se přinutit něco sníst, ale vůbec nemám chuť k jídlu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

S tou postýlkou jst teda měli zážitek, hlavně že už ji máte doma :wink: Teď už bude mít Nelinka svůj pelíšek :dizzy_face:
13. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz
ahoj holky došla jsem od našich břicho mi tvrdne dneska hodně ale jinak se cítím docela fajn. dala jsem ted dvě pračky. dopol jsem s mamkou uvařila ale musela jsem chvílema sedět. holky a co zítra že by to byly Valentýnové???? :grinning:

maji to mě mrzí ale příští rok to taky půjde neboj.

mony no cekově i já na poštu jsem naštvaná a to za to dodání ještě platíš a jsou to takový mrchy.

lucinko vydrž kočko ten poslední měsíc je záhul to je pravda.
13. únor 2010 v 16:20  • Odpověz
Suny, tak to jsi měla fajn den :wink: Hmmm...Valentýnové :grinning: Já malému domlouvám, že ještě musí vydržet, že pan doktor tady bude až od pondělka :sweat_smile:

Jinak se mi už docela ulevilo, ale dopoledne bylo nepříjemné :stuck_out_tongue_closed_eyes: Trochu jsem se i prospala...
13. únor 2010 v 17:25  • Odpověz
luci já dneska zatím nespala a ani se mi moc nechce jen mi tvrdne to břixcho bereš ještě to magnezko nebo už ne? já nevím beru dvakrát jednu tabletku. tak jsem si říkal aže bych si vzala jednu navíc ale nevím jeslti ještě můžu víš???
13. únor 2010 v 17:28  • Odpověz
Suny, mě doktor říkal, že mám brát až do konce těhu 3x1, do minulého týdne jsem brala 3x2 a co myslíš, břicho mi tvrdlo stejně, takže už to neberu...protože druhý doktor to zase doporučuje jen do 36.tt...a pak se v tom vyznej...
13. únor 2010 v 17:38  • Odpověz
no právě a taky mám pocit že mi to moc nepomáhá no. je to ais jak komu. mě říkal do 38tt takže to radši asi zkousnu. nemůže to malým uškodit ne to tvrdnutí??
13. únor 2010 v 17:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.