• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Suny, tvrdnutí se hodně řeší v těhu, když jsou ještě nízké tt, protože může dojít k předčasnému porodu...takže v našem případě už je to zřejmě jedno :wink: Navíc, já už se otvírám a čípek mizí, takže bych už nic nezachránila..
13. únor 2010 v 17:47  • Odpověz
luci nojo no ale já furt věřím že tam do března zůstanou teda v to doufám. pořád malýmu říkám, broučku vydrž venku je zima. :grinning: tak nevím uvidíme příští týden co nám řeknou na kontrole, snad bude vše ok. malje se hýbe tak doufám že to bude vše ok. protože už ted si nedokážu představit že bysme ho neměli je to náš poklad ty jo aji kdyby nevím co tak mu chci dát vše. je to mazílek.
13. únor 2010 v 17:53  • Odpověz
jdu se sprchnout papa.
13. únor 2010 v 17:57  • Odpověz
Suny, tak kdybych vydržela do března, tak by to byla pecka :grinning: moc s tím totiž nepočítám...jsem zvědavá, co mi řekne dr. v pondělí :confused: náš prcek je taky akční, ale mám dojem, že ho cítím nějak jinak...poslední dny mi hodně tlačí tam dolů...
My už se na něj tak těšíme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. únor 2010 v 17:59  • Odpověz
ahoj holky
13. únor 2010 v 19:18  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak já od rána jsem na noháh. Měli jsme tu návštěvu až do ted a jsem kantare. A to musím ještě vykoupat Kubíka. A pak si snad lehnu k telce.....

Ahoj car, jak je? Už je líp??? Malinké se nechce ven? :slight_smile:
13. únor 2010 v 19:50  • Odpověz
mona ahujky..je jakztakz...co ty?a jak zvladate?jinak mala zatim nechce a toto uz vypadalo
13. únor 2010 v 19:52  • Odpověz
Ahojte holky,jen hlásím,že já jsem také celá,ale nevím,jak dlouho to vydržím,od noci je mi zle,furt se ozývají ty poslíčkové a tvrdne mi břicho.Měli jsme celý den návštěvu,tak si jdu lehnout.Ozvu se zítra,pokud neporodím...ani nevíte,jak bych to brala :wink:

Papa :dizzy_face:
13. únor 2010 v 19:57  • Odpověz
ahoj cipis...
13. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
Ahoj Carcul :frowning2: ozvu se zítra,jsem dneska vyřízená.Ty bolesti mě fakt štvou,když k ničemu nevedou :frowning2:
13. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz
autor
carcul, tak vypadlo, že už a nakonec nic??? Tak to už bude brzo, říká se, že čím častěji jsou bolesti, tím víc se to blíží....

Ahoj cipis, máš na někoho kontakt komu by jsi dala vědět, že už? At víme, že je malinký na světě :slight_smile:
13. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz
no ja fakt nevim..a bricho uz fakt kleslo..kez bych porodila-je tu se mnou tchyne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz
mona..a co vy jsi mi poradne nerekla,co malej jak zvladate?co ty prsa?
13. únor 2010 ve 20:19  • Odpověz
autor
carcul, no zatím to zvládáme dobře. Tak malý pořát spinká, tak já zatím jen přebaluju a kojim. Jen včera od půlnoci do 3 rána nemohl usnout, asi ho trápili prdíky, i když nevím z čeho, když si dávám hodně bacha co jím. Ale dneska to dospává, takže o něm vůbec nevím, tak počítám s krušnou nocí dneska...prsa už jsou lepší, jen ted pro změnu bolí bradavky šíleně. Snad si asem zvyknout....

A už si zkoušela nějaké babské rady na vyvolání porodu?? :slight_smile:
13. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz
mona..ete nee...ja doted cekala aby mala vydrzela aby manzilek mohl k por.prifrcet..ted uz muze ,takze uvidim...nejhorsi je ze ji mam furt za zad....
takze se zvlada v pohode vid..tch mi furt strasi ze nevim co to je za praci atd...a jako to ze jsem brachu mela na starost od narozeni,kamosky maji deti-vse zvladaji i s vyletema,dovcama,aktivitama..tak proc ne my!!!proste je stara garda
13. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz
mona...pomohl ti ten tvaroh?
13. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz
autor
Promin, pořát odbíhám k malému....No tak to se ti nedivím, to bych asi taky nedala. Musíš jedním uchem tam druhým ven, taky se to snažím tak dělat. I když vím, že by člověk nejradši vybuch a už by konečně něco taky řekl. Jinak zatím opravdu vše zvládám, nejhorší je fakt to vstávání, ale už si pomalu taky zvykám, zvládlo to tolik mamin i z horších rodin, tak proč né my :wink: .....
Jinak ten tvaroh jsem zkoušela, ale nevím jestli to pomohlo, dělala jsem si i zabaly...Ale dneska mi je každopádně líp, už jsem ani horečku neměla....
13. únor 2010 ve 22:10  • Odpověz
je super ze uz ti je lip..a myslim ze zalezi na kazde z nas jak si to udelame..a ze jde byt s prckem akcni a vylozene si to uzit a ne byt otrok..od toho jdou take ruzne vychytavky,ze-pleny jednorazove atd...a proste dnes je to jine..da se s mimcem delat hrozne veci
13. únor 2010 ve 22:14  • Odpověz
autor
carcul jojo přesně tak, já už se jenom těším až přestanou být ty mrazy a vyrazíme s malým ven. Ted chceme koupit nového auto, tak bude hned zase vše jednodušší, zajedeme si s malým kam budeme potřebovat. Navíc dnes máš plno kurzů kam se jít s malým odreagovat. Já vůbec neberu malého jako překážku, spíš si to budu užívat. A když budu potřebovat někam vyrazit sama, tak mám taky přítele, takže v tom taky problém nebude....víš co, nemá cenu se s nima dohadovat, však my jim ukážem, že to jde i jinak :grinning: :grinning: :grinning:
13. únor 2010 ve 22:22  • Odpověz
presne tak..driv to mela vse na hrbu zenska,nebyly moznosti a ani vychytavky..dnes se to da uzit paradne,je si pcka naucit uz od zacatku :grinning: vsak uvidi :grinning:
13. únor 2010 ve 22:24  • Odpověz
autor
carcul jojo uvidí se, však si napíšeme za půl roku jak to všechno zvládáme :grinning:
13. únor 2010 ve 22:29  • Odpověz
presne taaaak :grinning: :grinning: a jaktoze nechrupkas,abysis odpocala?
13. únor 2010 ve 22:30  • Odpověz
autor
no měla bych, už mi přítel nadává, proč nespím. Ale nějak se mi nechce... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....Asi půjdu se pomalu umvat, to mi taky ještě zabere dost času.
A tchyně ti nenadává, že nespíš?:grinning:
13. únor 2010 ve 22:35  • Odpověz
ti pisnu do ip :wink:
13. únor 2010 ve 22:35  • Odpověz
mas to tam.. :sweat_smile:
13. únor 2010 ve 22:38  • Odpověz
autor
odepsala jsem ti :wink:
13. únor 2010 ve 22:56  • Odpověz
ja jsem ti napsala zas neco na zasmati..teda jako ale byt toho vic jsem v blazinci
13. únor 2010 ve 23:01  • Odpověz
dobre ranko devcata,

vcera jsem byla jakasi unavena, tak jsem nedosla. jinak vse ok, anicka dela cim dal tim vetsi boule, tak vic lezim a davam ji prostor na radeni. :grinning:

co tady noveho?
14. únor 2010 v 09:01  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak já jsem vstala asi před hodkou a už jenom ležím, bolí mě hlava a čekám až se drahý vzbudí a zbystří ten dortík co tu mám pro něj nachystaný :dizzy_face: Mám na něj chut už :grinning:
Mám ho v albu, kdyžtak jukněte. Jinak Krasného Valentýna :slight_smile: My slavíme i výročí, tak snad mi pak jedna sklenka neublíží.....
Noc jako vždy , budila jsem se atd...... :confounded: Těším se pak ven na čerstvý vzduch a procházku. Doma mě to už neba. :sweat_smile:
14. únor 2010 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz
moni, ahoj, tak peknyho valentyna, ten bude prekvapenej :slight_smile: . ja dneska v noci spala pekne. akorat 2x na zachod. no, je pravda, ze jsem byla unavena - basket a pak pivko. ja teda nealko. :slight_smile:
14. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.