• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Mabe to se máš, já nespala pěkně ani nepamatuji. :unamused: Trvá mi vždy než usnu a do toho se ještě malý budí na záchod, tak je to takové veselé, ale jak bude mimi na světě, tak to taky lepší nebude :grinning:
14. únor 2010 v 09:13  •  2 děti  • Odpověz
mopni, tedka jsem cetla na tehotenske kalkulacce, ze do porodu zbyvaji 3tt. :stuck_out_tongue_closed_eyes: jezis, zacinam mit zase paniku. uz tak brzo, jak ten porod poznam a tak??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak zadny jiny bolesti nemam nez ty krize. snad je to normal, dr. rikala, ze mam byt rada.
14. únor 2010 v 09:15  • Odpověz
Mabe to buď ráda, že Tě nic nebolí, mě jako krom zad a tvrdnutí taky nic... Tak jsem zvědavá kdy na mě příjdou ty bolesti. Já se už těším až budem mít mimi u sebe :dizzy_face: Ale porodu se bojím teda řádně, doufám, že to bude lepší jak u malého, dr. mi říkala, že malá je dole, že se pěkně i připravuju na ten porod, tak že by neměl být problém :sweat_smile:
14. únor 2010 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz
moni a od kdy mas to tvrduti? jo, ten porod. tak ja se taky moc tesim, kdyby se dal porod preskocit... :grinning:
14. únor 2010 v 09:26  • Odpověz
Mabe mě tvrdne už dlouho asi od 29tt, ale málo tvrdlo mi tak 3x denně. A ted poslední asi týden, dva mi tvrdne víc, proto už se vytratil i čípek
14. únor 2010 v 09:30  •  2 děti  • Odpověz
ahojte :slight_smile: nikdo vcera neporodil?
my jsme stehovali nabytek v obyvaku, tak nebyl cas sem ani nakouknout :grinning: ach to hnizdeni.... :grinning: :grinning: :grinning:
14. únor 2010 v 09:45  • Odpověz
Krásného valentýna,Moni ten dort máš nádherný.Naši mají taky dneska výročí svatby. :slight_smile: :slight_smile:
Vám už se to krásně krátí,za chvilku budete mít svoje broučky v náručí,a nebojte určitě to zvládnete. :slight_smile:
14. únor 2010 v 09:52  • Odpověz
ahoj maji a kasi :wink:
14. únor 2010 v 09:54  • Odpověz
jinak delame velkej poradek ve vsech skrinich, suplikach a tak. potrebujeme prostor pro veci pro anicku atd.
14. únor 2010 v 10:06  • Odpověz
mabe, taky hnizdis? :grinning: :grinning: :grinning:
14. únor 2010 v 10:16  • Odpověz
No tak to mě ještě teprvé čeká,musíme ještě koupit komodu,budeme malovat ložnici pro Vojtíška ať je hezká,možná nějaký obrázek na zeď ,a taky do jedné skříně dodělat poličky.No a pak už chystat jenom věcičky,a prát a žehlit ,ale ještě mám čas.To vám už se to krátí. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. únor 2010 v 10:46  • Odpověz
ahojte zlaticka moje takze este ziadne nove miminko?
krasneho valentina jeeee to by bol pekny datum na porod :slight_smile:
mabe-ani ja nemam ziadne bolest okrem zad a praveho rebra od malinkeho :grinning:
14. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
maji, hnizdime. bydlime ve dvou pokojich, pak teda mame k dispozici misto ve sklepe. ale misto je urco treba.

moni, ahoj, tak to muzu byt klidna. :slight_smile:

kasi, krati, krati, ja se uplne lekla, jak na netu psaly, mate 3t do porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. únor 2010 v 11:10  • Odpověz
holky, me taky nic neboli, ale vubec nic :grinning: lepsi nez hekat dva mesice pred porodem, ne? :grinning: :grinning:
14. únor 2010 v 11:12  • Odpověz
no ja hlavne vecer hekam na tie zada to je strasne ako mna to niekedy boli ale co uz :astonished:
14. únor 2010 v 11:14  • Odpověz
mona, no dyt to rikam, ze mame stesti :grinning: :grinning: :grinning: me zada bolely jednou a to jeste ze cviceni kdyz jsme posilovaly ty mezilopatkovy svaly :grinning: :grinning: :grinning:
14. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak u mě taky zatím dobrý...jen ty noci jsou na prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. únor 2010 v 11:21  • Odpověz
jo idem sa konecne napapkat potom sem mrknem papa
14. únor 2010 v 11:21  • Odpověz
ahoj
14. únor 2010 v 11:28  • Odpověz
Ahoj Car :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ještě je z Tebe Kinderko?
14. únor 2010 v 11:32  • Odpověz
luci jeste :sweat_smile: koukam ty taky ete nepredbihas :grinning:
14. únor 2010 v 11:32  • Odpověz
Car :grinning: já nechciíííí :grinning: to se nesluší :wink:
Jak se cítíš?
14. únor 2010 v 11:34  • Odpověz
luci,celou noc mi chytaji zada-kriz a cela ta dolni cast zad..a brisko taky boli-ale takova bolest v kuse pernamentni,ale vetsi nez normalne
14. únor 2010 v 11:37  • Odpověz
Car, to je zvláštní, že? Já se taky divím, že mám ty bolesti většinou v kuse a ne v intrvalech...co to kruci je? :confused:
14. únor 2010 v 11:39  • Odpověz
luci,myslim ze je to jak s to pripravuje..a kotrakce pravidelny pribydou..ale teda brisko tvrdne skoro furt ale treba poslicky mam snad min
14. únor 2010 v 11:42  • Odpověz
Car, ty jsi psala, že sis myslela, že máš poslíčky a bylo to tvrdnutí...nebo tak nějak, že? Ty jsi se na to ptala dr.?
14. únor 2010 v 11:44  • Odpověz
ne ja myslela ze poslicky jsou tvrdnuti a ty horsi poslicky nebo co to je ze jsou poslicci(takovy ty krece a to dr rikala ze jsou kontrakce jak maji byt)no a tvrdnuti jsem neregistrovala..takze jsem zjistila ze bricho tvrdne skoro pernamentne a hrozne,a teda dle ni mam poslicky taky casto(ale stale to rikam jen tem krecim ktery nejsou tolik)
14. únor 2010 v 11:51  • Odpověz
proste ja hromade veci neprikladala vahu a myslela jsem ze jsou to jen tehu bolistky..
14. únor 2010 v 11:52  • Odpověz
hihi a vyvedla mi z omylu..takze ja proste poslickum rikam poslicci az tem mega silnejm
14. únor 2010 v 11:52  • Odpověz
ahoj holky jsem tu dneska totálně grogy, co je novýho???
14. únor 2010 v 11:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.