• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
ahoj sun
14. únor 2010 v 11:56  • Odpověz
Car, ahááá :slight_smile: já to tvrdnutí taky pozoruju až poslední dny...protože ho mám hodně často

Ahoj Suny :dizzy_face: vše při starém :wink: A u tebe?
14. únor 2010 v 11:58  • Odpověz
holky já jsem dneska jako vstávala v 9 nasnídala jsem se a usla a vstávám ted. manžel dělá rybu a brambory ale to nedám takže si vemu včerejší oběd. na to nemám vůbec chut. jsem uplně vyřízená, bolí mě celej spodek jak svěrák a kdyby mě to tlačilo dolů břicho a záda děs začínají mě vystřelovat bolesti do třísel naštěstí jen chvilama a v noci mě prostě bolí nohy. spala bych všude a jak padne noc tak lítám na záchod prostě na houby. holky to je fakt děs ale ještě 3 tt musím vydržet.

tvrdnutí je hnus. blééééééééééééééééééééééé
14. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak dneska se zbudilo zlatičko jen 3x v noci, takže jsem celkem i vyspaná, jen jsem myslela že prospí i dopoledne, ale malý otesánek měl pořát hlad, snad mi dá ted chvilku pokoj :wink: ...ted spinká u tatky, tak uvidíme jak dlouho....

ádné nové miminka???....jinak jsem jsem se dívala co jste tak zhruba psaly, když jsem byla v nemocnici a musím vám poděkovat jak jste na mě hezky myslely. Děkuji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz
ahoj mony máš zlatíčko. :grinning: a co prsa dobrý už? chudáku musí to bolet.
14. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz
autor
Ahoj suny, no prsa už moc netvrdnou docelá to malý stíhá odsávat:slight_smile:, ale bradavky pořát bolí, hlavně na přisítí, to je děs. Jsem zvědavá kdy si má na to člověk zvyknout....
14. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz
Ahoj Monííí :dizzy_face: Používáš ty kloboučky?
14. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz
autor
Ahoj Luci, ted už je nepouživám...používala jsem je v nemocnici když mi popraskly bradavky do krve, tak at je víc nerozhryže. Ted už je radši nepouživám, protože pak mi už nechtěl pt jenom z prsa a to by znamenalo, že bych musela tahat klobouček všude. Tak jsem ho radši dala pryč at si zase zvykne na prso, bylo to těžké ho odvyknout, ale ed už se přisaje bez problému....Jen někdy jak nervačí, tak to má v puse, ale stejně hledá :grinning: :grinning: :grinning:
14. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz
holky a ty kloboučky mají víc velikostí???
14. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz
ahoj moni :wink:
14. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz
no nic jdu si zase lehnout strašně mě bolí v podbřišku ale to jsou fakt bolesti jak kráva holky co to je???? malýho cítím až venku už skoro.
14. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz
Suny, já mám velikost S, takže budou určo i větší...i když ty eska se mi zdají dost velké, aspoň na mě :sweat_smile:
14. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz
autor
Holky mě napsali v nemocnici silné železo at jim 2x denně a já nevím teda jestli je to z toho, ale mám strašně černou stolici a hlavně tak hrozně pevnou, že nejde ven a dneska jsem měla pocit, jakobych znovu rodila, byl to hnus. Přemyšlím, jestli to na chvili nevysadit, ani nevím proč mi je napsaly....promin te, ale fakt nevím co s tím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ted mě totiž štípe snad celý spodek :pensive:
14. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz
mony tohle máš ze železa tvrdá a černá stolice asi jsi měla hodně úbytek krve. tak si zavolej zítra na gyndu a zeptej se je to hnus a ještě nejsi ani pořádně zahojená.
14. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz
Moni, tak si zítra cinkni dr...To železo je na tohle svinstvo...kámoška ho brala v těhu a trpěla, jak pes...
14. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz
nic holky já valím ukážu se tu asi večer nebo zítra. uvidíme je mi každej den hůř zatím co tak sleduju.
14. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz
tak se tu mějte papa
14. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
mona..zelezo tohle zpusobuje...a ja ho ted beru taky ale jen min a po porodu uz ted mam prikazany zvysit davky
14. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz
autor
suny no oni něco mluvili v nemocnici, že jsem měla nízký krevní obraz, tak asi proto. Musela jsem tam brát i kyselinu listovou.

Holky, takže to z toho železa fakt bude, no já si to myslela. No ted opravdu trpím jak kun, ani sedět nemůžu :pensive: ...

Luci můj dr. je v ordinaci až v útery, tak to budu muset nějak vydržet :unamused:
14. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz
sun jinak ja mam tez velikost s

mona..vydrz prdka vydrz
14. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz
Moni to železo ber, protože když si měla nízký kr. obraz, tak tím pádem to železo chybělo a chybí i malému. Já jsem taky chudokrevná. Taky mi vyšel nízký kr. obraz, tak ho beru ráno a večer 1 tabletu a zatím v pohodě, spíš chodím na záchod ted denně :grinning: Já ho ted musím brát, že prý kdybych ho nebrala tak bych ubírala malé kyslík. :confounded: Ale fakt to ber :wink:
Musím jít jdeme do obchodu....
Moni během př. týdne se stavíme, ted jsme toho měli nějak moc a pořádně ani neodpočívám :frowning2: papa
14. únor 2010 ve 12:26  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak já musela zase kojit, otesánek měl opět hlad....

A stala se nám ted opět vtipná příhoda, malý měl nadělané v plínce a to dost, že byl špinavý až na zádech. Tak jsem ho dala pod vodu. No a jak jdeme z koupelny ta nám bobek začal opět kadit a i když jsem měla ručník tak to nějak proteklo a ne, že jsem byla špinavá já, ale celý koberec. Takže takhle my tu doma válčime :grinning: :grinning:

Moni no já ted spíš chodím díky tomu málo na záchod, to železo mám hodně silné nedalo se ani koupit bez receptu...Zkusím zavolat v útery dr. protože jestli budu na zachodě trpět tak jak dneska, tak mě asi trefí :unamused: ....Jojo stavte se, jen nevím jestli bude Libor doma, ale i tak budu ráda, že se za mnou někdo staví :wink:
14. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz
mona...jeee to je ale bobisek :grinning: :grinning: :grinning:
14. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz
Moničko železo ber, já jsem měla taky po porodu hrozně málo a i Sofinka pak musela do dvou měsíců aktiferin v kapičkách a co 14 dní na odběr, chuděrka
jinak kloboučky bych nedoporučovala pokud
nejsou vyloženě třeba mimino si na to pak zvykne a nechce už kojení bez toho.já je mám doma teda zabalené nepoužité zbytečnosti nakoupené.... ted mi to tu leží no ale tak kloboučky jsou to minimu já u Sofi kupovala sterilizátor odsávačku fakt každou blbost a nepoužila nic.... origo zabalené a k ničemu....
14. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz
autor
Ahoj Míšo....no já ho zatím pořát beru, jen dneska jsem na zachodě fakt trpěla...Malému napsali kanavit, ale má to brát jen jednou týdně....

Jinak ty kloboučky už nepoužíváme co jsme doma radši, právě poto, že jsem měla strach, že si na to zvykne. Jinak já nemám ani odsavačku nic, řekla jsem si, že to budu kupovat až to budu potřebovat, zatím to zvládám i bez toho:slight_smile:.....Jak se jinak citítš?? Stále trvá, že budeš rodit normálně???
14. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz
Moni jdu v úterý do porodnice ted musím chodit co 3 - 4 dny na kontroly zatím to je v pohodě. Však jasné když to bude třeba vždycky to koupíš není středověk že bys to nesehnala....
jj kanavit se bere s vigantolem to je vitamín k a d to je v pořádku, v lékarně se dá koupit aktiferin kombinovaný s kyselinou listovou a ta je dobráu kojení tak ani nemusíš k doktorce. Aspon já jsem to tak řešila tak uvidíš trvá než si tělo zvykne na ten přísun železa, jez hodně ovoce to tě prožene... jinak neporadím je to děs no musí se vydržet :wink:
já se cítím parádně, dneska jsem malému připravila pelech a peru věcičky to je nekonečný příběh přivezla jsem mu dva kufry a je toho mraky no hloupá jsem pořád to se musí nechat :grinning:
14. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz
ahoj misi :grinning:
14. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz
Ahoj tak jak je nerodíme???? :grinning:
14. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz
misi nene,mala si dava na cas asi..a ty koukam ze peres a peres vid :grinning:
14. únor 2010 ve 13:43  • Odpověz
už 14 dní :frowning2:
14. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.