• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
tak já do ted malého kojila, uplně mě vyštavil. Ještě má bobek prdíky, tak tlačí a tlačí :unamused: ...prý na to kluci trpí, tak se na to na poradně musím poptat.

Miši jojo s tím praním to znám, taky mi to dalo zabrat. Ale ty to určitě zvládneš :wink:

Holky jsem zvědavá, kterou z vás to chytne dřív, vy jste tak na stejno, že??
14. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz
tak co? nic? byla jsem si dat koupel...zase se citim jak clovek...nadhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

my jsme taky s Tobikem zacinali s kloubouckem, protoze jsem az v porodnici zjistila, ze mam vpacenou bradavku, takze se nemel za co bobek prisat...pouzivali jsme je skoro cely sestinedeli a pak se to naucil aj bez toho, proste jsme to zkouseli a casem se zadarilo :slight_smile:
14. únor 2010 ve 14:31  • Odpověz
autor
Ahoj maji, no ono te klobouček je nejlepší, když má někdo vpáčené bradavky. Prý to někdy pomůže ty bradávky vytáhnout. A co ty nerodiš?? :slight_smile:

Holky já to vidím, ted je dlouhá pauza a zachvili budete rodit, všechny naráz:grinning:

Hodila jsem 2 fotečky ze včerejší oslavy, vypadám tam hrozně, pořát mám podbité oči, ale co už :grinning: ...
14. únor 2010 ve 14:39  • Odpověz
mona, ono hlavne udelalo svoje pak to vic nez rocni kojeni, rekla bych, ze uz su skoro v normalu :grinning:
a rodit? nerodim...proc uz :grinning: :grinning: :grinning:
14. únor 2010 ve 14:41  • Odpověz
jj času dost i já :grinning: já jsem kojila 16 měsíců pak mini pauzička a doufejme že i teď to bude v pohodě. Na to že jsem malou dostala až 4 den tak jsme se krásně rozkojily a hned první den ji mlíčko stačilo a nemusili ji dokrmovat, ani jednou jsem neodstříkala vždycky jsem měla pro ni tak akorát, to samé jak jsem přestala prostě ze dne na den dala jsem ji k mamce na noc a pak jsem ji už nedala :grinning:
krásnýýýýý dortík fakt že jo :wink:
14. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz
autor
Maji no já nevím, ve 38tt se už normálně rodí :grinning: :grinning:

Mišo tak to jsi měla fajn, to já ho mám až moc někdy, že odstříkat musím. Někdy mám ale pocit, že se malý napije méně a je najezený dost že až ublinkává a dneska třeba kojím pořát a mám pocit, že má pořát hlad. Tak snad má všeho dost....

jinak dortík dělala švagrová s tchyni, taky jsem čuměla jak ho udělaly :slight_smile:
14. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz
mona..ono je v naky obdobi ten spurt(ze deti jen basti a basti,nevim jsou asi tri ale nevim kdy presne)tak mozna je to ono..je to nak ze rychle rostou tak potrebujou
14. únor 2010 v 16:06  • Odpověz
jeee dortik je teda krasny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a vam to tam mooooc slusi,moni
14. únor 2010 v 16:08  • Odpověz
autor
carcul, no ono je pěkné, že chce růst a růst, ale bradavky bolí a bolí :grinning: :grinning: :grinning: .....No já tam vypadám pořát nějak propadle, mám pořát kruhy pod očima a nevím co s tím už :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...jinak děkuji :dizzy_face:
14. únor 2010 v 16:10  • Odpověz
mona...no bradavky si musi zvyknout,ale chapu te a lituju te..ja mam z toho hruzu...ale jsi moc krasna maminka :wink:
14. únor 2010 v 16:13  • Odpověz
autor
carcul, no už by to zvykaní mohlo přijít, protože při každém kojení mám hrůzu...ono je nejhorší přisátí, potom už to nevnímám....

Dneska asi všichni slaví Valentýna, že tu nikdo není. Já ráno dostala kytičku a sladkosti, tak my to ani jinak slavit nemůžem:slight_smile:...jsem mu říkala, že sladkosti mi neměl kupovat, když se snažím dát do původního stavu:grinning:
14. únor 2010 v 16:18  • Odpověz
mona a kolik mas nahore?no u nas je to vis jak..takze tu tajtrdlikuju at mam aspon co delat
14. únor 2010 v 16:22  • Odpověz
ale na milacka se hrozne tesim..
14. únor 2010 v 16:22  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme vstaly. teda ja s anickou. manza od rana porad neco dela. uklizel ve skrinich, suplikach, tedka odtahal ty dva stolky do sklepa a bude posouvat postele k oknu, aby bylo misto na postylku mezi posteli a skrini. takze jeste bude vysavat atd. on je tak sikovnej. me nejak boli v krizi dneska a citim podbrisek, ale mzna to budou ty streva - mely jsme maso se sosem a kasu. bylo to trosku mastnejsi.
14. únor 2010 v 16:25  • Odpověz
moni, vypadate pekne na fotecce. :wink:
14. únor 2010 v 16:27  • Odpověz
mabe..mas ale sikovnyho manzilka
14. únor 2010 v 16:30  • Odpověz
autor
carcul, tak já od porodu zhodila 11kg (to šlo samo) a ještě mi zbyvá nějakých 5kg (to už samo asi nepůjde :grinning: ), ale kdyby to bylo o 2 kg ještě mín taky bych se nezlobila :grinning:

ahoj mabe, tak vy dneska máte tak náročný den jo?? No já od té doby co jsem doma, tak jsem taky toho moc neudělala, přítel vše dělá, uklízí atd. Včera dokonce i vařil pro rodinu, já je udělala polévku....Musím se pořádně dostat do režimu s malým :sweat_smile:
14. únor 2010 v 16:31  • Odpověz
moni, ja ani ne. manza dela uz od rana. ja byla akorat s nasem a manzou na vylete dopo, pak ohrat jidlo a hotovo. ale jsem nejaka zmozena, unavena. taky uz sem zacla vcera 35tt. :slight_smile: jasnacka, ze ti chlapi pomahaji. :slight_smile:

holky, ja kdyz si precetla, ze za ty 3tt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. únor 2010 v 16:35  • Odpověz
mona tak v sestinedeli maji maminky hlavne odpocivat a szivat se s miminkem..a ten odpocinek je dulezity aby se telo vzpamatovalo
14. únor 2010 v 16:37  • Odpověz
holky, co piti malinikovyho caje? pijete nekdo krome maji?
14. únor 2010 v 16:46  • Odpověz
mabe..ja piju..a i semiko si delam
14. únor 2010 v 16:50  • Odpověz
a od kdy pijes? kolikrat denne? normalni listi malinikovy nebo porcovany?
14. únor 2010 v 16:51  • Odpověz
mabe,ja mam malinik ve varnych sackach z lekarny a piju tak 2-3denne..a asi tri tydny nebo tak nejak...ten prvni tyden jsem pil jeden...a pak jak kdy-nekdy 1-2-3,jak jsem stihala...
14. únor 2010 v 16:53  • Odpověz
a lneny seminko je co? to jako namocis do vody nebo jak?
14. únor 2010 v 16:54  • Odpověz
no taky jsem koupila v lekarne-delam dle navodu vetsinou.. lzicku nebo lzicku a pul do hrnecku,tak do trictvrte zaliju vrouci vodou,prikreju talirkem a necham sparit..obcas jsem to i povarila ale na to jsm lina,tohle je rychlejsi :grinning:
14. únor 2010 v 16:57  • Odpověz
tak ja se zeptam v lekarne. budto me to pomuze nebo ne. kazdopadne uskodit asi nemuze. jezis, ja mam uz z toho manzi komplexy. :grinning: tedka vytira na skrinich a tak. vzal to teda od podlahy to uklizeni. pujdu aspon umyt lednicku,kdyz ji rozmrazil.
14. únor 2010 v 17:04  • Odpověz
no je teda fakt sikula...se zeptej,ja si rikam o samy,bud to pomuze nebo ne,ale za zkousku nic nedam..pit mi to neva
14. únor 2010 v 17:06  • Odpověz
carcu, no je uzasnej. ale fakt z toho mam komplexy. zitra si pojedeme uz konecne pro postyku nekam. musim najit nejaky obchody.
14. únor 2010 v 17:07  • Odpověz
mabe a vis jakou bys chtela?
14. únor 2010 v 17:08  • Odpověz
ja bych chtela nejakou jednoduchou, hranatou. :slight_smile:
14. únor 2010 v 17:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.