• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
a barvicku?
14. únor 2010 v 17:12  • Odpověz
svetle drevena
14. únor 2010 v 17:31  • Odpověz
tedka jsem dodelala tu lednicku. za chvilku umyju nadobi a najim se
tak co lednice umyta?
jojo, umyta. pak me jeste cekaji dva supliky prohrabat a neco vyhazet a box umelohmotnej, co sme meli pod posteli. manza predelava postele pod okno, aby se nam vlezla mezi ne a skrin postylka. jeste musi predelat policku nad postelama. byla podle nocnich stolku. no, uplna rekonstrukce :grinning:
14. únor 2010 v 17:33  • Odpověz
teda mabe vy jste pilni
14. únor 2010 v 17:35  • Odpověz
ja ne, to manza. ja si akorat musim udelat poradek ve vecech. kdyz mi mame jenom ty dva pokoje, tak potrebujeme vice mista. manza teda bude spat pod oknem, tak si dava na bok postele jeste prkno, aby nebyl nalepenej na topeni. pak ja, postylka a par cm do skrine. jinak to nevymyslime.
14. únor 2010 v 17:37  • Odpověz
chtela sem zehlit, ale to nehrozi. zitra jsem celej den doma, tak to udelam zitra. musim to nadobi a ty supliky, at je muze manza dat do skepa do nocnich stolku.
14. únor 2010 v 17:38  • Odpověz
no ja se ted chvili vzdalim a jdu do sprchy
14. únor 2010 v 17:45  • Odpověz
zatim pa
14. únor 2010 v 17:47  • Odpověz
Ahoj holky,tak já jsem se opět přihlásila jen na chvilku,abych vám řekla,že mám dneska velký bolesti,jsou nepravidelný,ale stupňují se,tak uvidíme.Moc tomu nevěřím,že bych měla takové štěstí.Už jsem ale byla 3x na velký a dvakrát jsem dala vanu a je to horší,břicho hrozně tvrdne...nechce se mi jet do porodky,když to není pravidelný :frowning2:
14. únor 2010 v 18:45  • Odpověz
cipisku, tak treba uz. drzim palecky, at se moc netrapis. kdyby te to mooc bolelo, tak bych asi jela i kdyz jsou nepravidelny
14. únor 2010 v 18:50  • Odpověz
Mabe ahojky,no ta bolesti je snesitelná,tak to asi nebude ještě ono...uvidíme,kdyžtak dám vědět.Mám kontakt na Carculku,tak se kdyžtak ozvu.Pa :wink:
14. únor 2010 v 18:54  • Odpověz
Cipísku, drž se...zkus ještě vydržet a uvidíš...Hlavně Ti přeji, aby jsi to měla rychle za sebou...kdyby to už tedy bylo ono :wink:
14. únor 2010 v 18:56  • Odpověz
cipisku, tak at ti to co nejrychleji utece.

ahoj luci

jee, holky dalsi mamina na obzoru :wink:
14. únor 2010 v 19:02  • Odpověz
Ahojky Mabe :wink: jste dneska s manžou pilné včeličky :wink: :grinning:
14. únor 2010 v 19:03  • Odpověz
luci, ja sice moc nedelam, ale staci me to. bricho tahne, zada boli... :stuck_out_tongue_closed_eyes: no, uplne generalni uklid.
14. únor 2010 v 19:07  • Odpověz
Mabe, já jsem taky plánovala rozmrazit mražák a umýt ledničku, dokud je ještě zima, ale nevím, jestli to stihnu...Zítra mám kontrolu, tak jsem zvědavá :sweat_smile:
14. únor 2010 v 19:10  • Odpověz
ahoj luci..jsem teda zvedava co ti zitra povi :grinning:
14. únor 2010 v 19:13  • Odpověz
luci, tak ti budu drzet palce. na kolikatou jdes?

my mame malou lednicku pod linku, tam je takovej mrazak otevrenej 7l, takze furt je to moc namrazeny. no proste naprd. ale nam ta lednicka zatim staci. nejdriv jsme si myslely, ze tady u babicky budeme tak rok, dva a uz jsme tady 4,5roku. :stuck_out_tongue_closed_eyes: letos snad zacnem stavet
14. únor 2010 v 19:13  • Odpověz
Car, to já taky...před chvílí jsem byla cikat a vyšly ze mě dvě dávky takového výtoku s hlenem slabě do růžova (omlouvám se, že jsem tak naturalistická :sweat_smile: ale nevím, jak to jinak popsat)...Bolesti nemám :fearful:

Mabe, děkuji :dizzy_face: jdu hnedka na 8, takže musím vstávat už v 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes: My ty tři šuplíky mražáku máme taky pořád namražené...pořád čekáme, až lednička odejde sama a pořídíme novou...
14. únor 2010 v 19:18  • Odpověz
luci,ze by zatka :wink:
14. únor 2010 v 19:19  • Odpověz
Ty brďo, Car :sweat_smile: fakt nevím...netuším, jak to má správně vypadat...slyšela jsem hodně názorů. Pozná dr. jestli mi odešla nebo odchází?
14. únor 2010 v 19:23  • Odpověz
luci, jojo, muze to byt zatka.

ja mela v patek zase trosku spineni, tak jsem v sobotu lezela skoro celej den. bylo to jen takovy svetle hnedy, asi jak jsem hodne prokrvena. vzdycky me to vyleka. bylo to tady, ze nekdo psal, ze je to na konci tehu normal, obcas spineni?
14. únor 2010 v 19:26  • Odpověz
ale nejsem z toho tedka uz nijak nervozni. preslo to a ja to tak obcas mam. v patek jsem byla v praci a asi jsem to trosku prehnala.
14. únor 2010 v 19:29  • Odpověz
Ahoj holky, dala jsem břuch do alba :sweat_smile:
Luci, tak Ti budu zítra držet palečky na ko :slight_smile:
14. únor 2010 v 19:30  •  2 děti  • Odpověz
moni, peknuckej :slight_smile:
14. únor 2010 v 19:31  • Odpověz
moni brisko paradni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

luci,ono to taky ma vic podob..podle me ti to dr najisto nerekne-jako ze by to zjistil ko..ale uvidis
14. únor 2010 v 19:38  • Odpověz
Mabe, mě to teď dr. v nemocnici taky říkal o tom špinění, jen by to nemělo trvat dlouhou dobu.

Moni, krásné bříško i dortík? Co na něj říkal miláček?

Car, uvidím a podám info :wink:
14. únor 2010 v 19:46  • Odpověz
Moni, za dortíkem měl být smajlík :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. únor 2010 v 19:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.