• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
luci,jsem hrozne zvedava co ti povi
14. únor 2010 v 19:48  • Odpověz
luci, bylo to jenom dvakrat po sobe, co jsem sla na zachod a klid na luzku pomohl
14. únor 2010 v 19:48  • Odpověz
Holky díky :slight_smile:
Dortík chutnal, on vstal, šel na záchod a malý na něj tati tady máš od mamky dort a on jé ten je fajný, to si dáme, dal mi pusu a šel na ten záchod :grinning: No tak snad mu to udělalo radost, čekala jsem trochu jinou reakci :sweat_smile:
14. únor 2010 v 19:50  •  2 děti  • Odpověz
Mabe, mě to špinění trvalo dva a půl dne a špinila jsem hodně...a vidíš, doktor mě uklidnil, že je vše ok :wink: Takže se neboj...taková nárazovka může být skutečně z prokrvení.

Car, ještě že jdu hnedka ráno, v 8 si jdu lehnout na ozvy a pak za dr...jdu za tím, kterého budu mít u porodu...třeba se mi to tam všechno zastavilo a budu ještě přenášet :grinning:
14. únor 2010 v 19:51  • Odpověz
luci, jsem zvedava na zitra. ja jdu zase v ut, tak uvidime, jak jsme vyrostly. tak manza jeste povlika postele. ja sice moc nic neudelala, ale bricho tahne a zada, takze se tesim, jak si rozdelam kreslo k telce a zalehnu k olympiade. :grinning:
14. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
Moni, určitě měl radost...víš jací chlapi někdy jsou :angry: :grinning:
14. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz
Mabe, ten je teda fakt zlato :dizzy_face:

Tak já jsem si teď dala 2 chleby s tuňákovou pomazánkou a funím jak to čuně :grinning:
14. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz
Mabe, v úterý na Tebe budu myslet, jsem zvědavá kolik Anička přibrala :slight_smile: Právě jsem si říkala, o kolik asi může mimčo za týden přibrat....
14. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz
manza je neuveritelnej. vim, co jsem si vzala, ale je uzasnej :grinning: . ja jsem taky zvedava kolik pribrala
14. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
tak jsem vykoupena a jdu zalehnout k telce - natahnout se
14. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz
Ahoj holky tak dneska první. :grinning: manžela mám v práci tak tu budu asi celý den páč v telce nic není a je nějaká rozhašená tak si nemůžu pustit ani dvd.
všem co mají dneska ko (co jsem vyčetla tak Lucka) držím pěstičky.
15. únor 2010 v 08:23  • Odpověz
ahoj suny :slight_smile: taky su dnes sama celej den... :frowning2:
15. únor 2010 v 08:46  • Odpověz
Ahoj maji jak to? i bez tobíka???
15. únor 2010 v 08:51  • Odpověz
dobre ranko devcata,

tak dneska noc takova divna. sly jsme spat az po sablikove - to teda byly nervy. takze po pulnoci a spalo se me nejak jinak. uz nemame ty nocni stolky a kolem postely prazdno. musim si na to zvyknout. :slight_smile: jinak dneska budu taky tady. jenom chci vyzehlit dve pracky a utrit prach. jinak jsem doma.

luci, drzim palecky

suny, maji ahojte, jak je holky?

suny, v telce olympiada, to te nebere? me vadi, ze je prevazne v noci. :unamused:
15. únor 2010 v 08:52  • Odpověz
neee, s Tobikem :slight_smile: ale mm uz dnes zase zacala skola :unamused:
15. únor 2010 v 08:52  • Odpověz
vcera me pripadalo, jak jsem lezela na boku, ze citim nozicku. mela jsem nahore na boku takovou boulicku a kdyz jsem na ni zatukala, tak zmizela :grinning:
15. únor 2010 v 08:53  • Odpověz
maji ajo no to je blbý ale zas nebude celej den pryč ne? aspon máš malýho. a jak se citíš?

mabe ahojky, no olympiada mě fakt nebere navcí tam nic není tedka takže prd no. jinak je mě pod psa. takže nic novýho. zase mám strach o malýho že je malej chjo.
15. únor 2010 v 08:55  • Odpověz
suny, nemej o neho strach, je mu v brisku dobre. a holt nekdo tehu proziva jinak. kdy jdes na dalsi ko?
15. únor 2010 v 08:56  • Odpověz
mabe taky si myslím že je to patička, já teda malýho cítím všude hlavně dole takovej mega tlak. sotva sedím.

na ko jdu ve čtv až ve 12 takže je to na prd no se zblázním.
15. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
suny, praveze bude pryc celej den, stavi se akorat na obed a pak se vrati az buhvikdy v noci z prace :cry:
mabe, to je mozny, ze to byla nozicka :slight_smile:

olympiada me taky moc nebere, akorat v noci se mi zdal hrozne zivej sen, ze Sablikovou porazila nejaka nemka Katarina :grinning: Martin na me hledel jak na blazna kdyz jsem se rano ptala jestli je to pravda nebo ne :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
suny, ctvrtek je hned, zkus se do te doby nejak zabavit a uvidis, ze to utece rychle :slight_smile:
15. únor 2010 v 08:59  • Odpověz
maji taky dobrý no. :grinning: na sáblíkovou jsem se náhodou vzbudila jinka o olympiádu se fakt zatím nezajímám.

ajo on ještě valí potom do práce tak to je blbý. my musíme vydržet dneska a zítra. od středy má manžel volno. tak se docela těším.
15. únor 2010 v 09:00  • Odpověz
ctvrtek mas za chvilku :wink:. a je ti neco jinak, ze by ses mela strachovat od posledni kontroly?

maji, nesyckuj! ona vyhraje vsechno. :grinning:

uz se me to stalo nekolikrat. budto paticka nebo stehno. ale bylo to neco zivyho. :grinning: uz si nejsem jista, jestli mam vse v tasce sbaleno. dneska dozehlim dve tricka, ktery si tam dam a znova to asi zkontroluju. :grinning:
15. únor 2010 v 09:00  • Odpověz
Maji no jo tyhle dva dny se potáhnou no. že já kráva jsem se dr ptala pak jsem na nervy.

mabe neee jen ta váha jinak normální bolesti akorát se hodně stupnují.
já asi taky budu ještě kontrolovat ještě tam přidám tričko taky musím vyžehlit a pak ještě plínku a jeden ručník jinak by tam mělo být všechno.
15. únor 2010 v 09:03  • Odpověz
suny, vidis, ty se mas, budes mit manzu doma, pujde ve ctvrtek s tebou k dr?... :slight_smile:
mabe, me se takhle taky bouli brisko, je to sladky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. únor 2010 v 09:03  • Odpověz
ja jeste v tasce vsechno nemam (a ani nevim kam to jeste vsechno strcim) :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
suny, aha vaha? to je odhad. aspon se ti bude lip rodit. pokud jinak vse funguje, tak jak ma, tak se neboj, bude to ok. ja mela 2800g v normalnim terminu.

holky, budete mit sebou osusku nebo jenom rucniky. ja mam zatim sbaleny dva - jeden na porod a druhy na potom.

jinak ja jsem taky nervozni. myslela jsem si, ze bude cisar a dr. me rekl, ze se uvidi. ten porod KP je horsi a komplikovanejsi. snad to bude ok.
15. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
Maji on se mnou chodí od začátku k dr. :grinning: no ta taška je docela síla mám kufřík a ale dám to tam snad v pohodě no. holky co já mám dělat o víkendu jsem byla v klidu a ted se zase už bojím té váhy.
15. únor 2010 v 09:06  • Odpověz
jinak jak se pise, ze mala spi 95%, tak u nas to je asi naopak. pres den se porad hejbe a vecer kdyz zalehnu k telce to stejny.
15. únor 2010 v 09:06  • Odpověz
maji ty jses strasnej klidas :grinning:

suny, fakt se neboj. :wink:
15. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.