• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Nic jdu koukat na ulici pak se tu ještě stavím.
21. zář 2009 v 18:20  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme zpět, málem jsem za volantem spala, při cestě zpátky :frowning2: Achjo, po superstar jdu hned spát.
já mám tetování na bedrech a jsem moc ráda, protože se mi to mooooc líbí, ale podruhé bych do toho asi nešla :sweat_smile: kvůli bolsti, chtěla ještě jedno, ale už se bojím :grinning:
21. zář 2009 v 19:08  •  2 děti  • Odpověz
Tak jsem se přejedla po dlouhééé době aje to hnus tak radši už to víckrát dělat nebudu.
Mony tak já se těším na superstar na ty idioty aspon se člověk zasměje.
21. zář 2009 v 19:46  • Odpověz
Suny to já bych jedla pořád. Před chvíli jsem měla 2 chleby a chystám se si vzít ještě k superstar kuř. salát :dizzy_face:

Taky se na ně těším, snad už od rána :grinning: A jak mi to zase uteklo- myslím ten den.
21. zář 2009 v 19:51  •  2 děti  • Odpověz
No jo to utíká když má člověk o zábavu postaráno, jak zvládá malej Lukášek školku?
21. zář 2009 v 19:53  • Odpověz
perfektně :slight_smile: Myslela jsem, že to bude horší, ale fakt se tam těší, nepláče jak ho tam vodím, supr. Je ujetý na zvířátka, ty miluje a oni tam mají plno zvířátek tak první co je , že si vezme košík se zvířaty a hraje si. No nevím je tam nemít, tak nevím, nevím :grinning:
21. zář 2009 ve 20:09  •  2 děti  • Odpověz
tak to je fajn mony stává se ti někdy že ti přeskakuje srdíčko?
21. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz
přeskakuje? Jak to myslíš?
21. zář 2009 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz
no já nevím tak tluče a najednou třeba dvakrát rychle za sebou
a pak zas normálně
21. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz
tak to jsem na sobě nezpozorovala, a tlak máš normálně ok, né
21. zář 2009 ve 20:26  •  2 děti  • Odpověz
jojo já to mívala i dřív
a to bylo ze zad no.
na ekg mi nic neukázalo tak ale zajdu si tedka v těhu asi no.
21. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz
Tak to je třeba běžné, může to být i změnou tlaku, změnou počasí, poku Tě u srdíčka nepíchá, tak to bude normální si myslím. :wink:
21. zář 2009 ve 20:29  •  2 děti  • Odpověz
Jdu do sprchy a pak se natáhnout, jsem hotová. Tak papa a dobrou
21. zář 2009 ve 20:33  •  2 děti  • Odpověz
Mony papa
21. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
Dobrý den :slight_smile:
Co jéééééééééé holky, lovím Vás s druhé stránky :confused: :grinning:
22. zář 2009 v 09:16  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Mony jsem tu. no nevím asi ještě všechny spí, bych spala taky ale zdál se mě hroznej sen tak jsem od půl 7 vzhůru.
22. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

no já už jsem v práci a asi to byla chyba, jako takhle mi nic není, jen ryma a občas pokašlávám, ale nějak se ještě necítím. Takže si zajdu jen na oběd a pofičím v poledne domů. Vlastně mě už přišel ten balíček s těma věcma, takže ještě musím to vyzvednout. jsem hrozně zvědavá :sweat_smile: .
22. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
Dobre ranko devcata, tak jsem doma. Zvladla jsem to nenajezena, salinou, po odebrani 3 zkumavek. Proste jsem sla pomalicku, nedelala jsem prudke pohyby. Tedka jsem si koupila parizak, sunku a cersty rohlicky. Mnam. Na obed budu delat vyvar a pak z masicka - kure na paprice. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2009 v 09:26  • Odpověz
Mabe ty jsi bezvadná to jsi zvládla ok tak se napapkej, já jdu s kamoškama snad ven je hezky tak jdeme tedka.
jinak mabe co kdybysme se někdy sešly???

Mony a ty frč do postýlky a pořádně to vylež.

Holky sem se chtěla zeptat, už bych koupila třeba zimní fusak ale asi je to ještě brzo že?
22. zář 2009 v 09:28  • Odpověz
suny, klidne se muzem nekdy domluvit.

suny, zimni fusak pro nas nebo pro mimiska?? :grinning:
22. zář 2009 v 09:29  • Odpověz
Mabe no pro mimísky. :grinning:
22. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
Suny, tak jsem vzhůru od půl 7, fičeli jsem ráno na tu krev druhé trimestru a pak mi dala papír, tak jsem ještě letěla se obj. na srdíčko miminka a pak odvést malého do školky :slight_smile:
Za chvíli zase vycházím a jdu se kouknout tady do Protonu na jednu pračku a pak do banky.
Pokud chceš zimní fusák už ted tak si ho kup :wink:
22. zář 2009 v 09:41  •  2 děti  • Odpověz
holky, tak se koukam na kamarad do deste I. - to jsou paradni filmy a jdu papat - mam obrovskej hlad
22. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:

Tak jsem se teď nasnídala a čeká mě vysávání...Dneska budou na oběd květákové řízečky a gulášová polívka :wink:

Mona, mě je taky stále tak všelijak, ale teplota není, tak je to dobré :wink:

Suny, já bych zimní fusak klidně koupila, pokud bych natrefila na nějaký parádní :dizzy_face:
22. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
autor
Ahoj luci, no je to takové zvláštní a taky horečka nebyla. Člověk vlastně neví, jak na tom je.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Suny klidně bych do fusáku šla, člověk nějak začít musí no ne?:slight_smile:
22. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
Mabe, já taky koukám na Kamaráda do deště :dizzy_face: Takže vysávat budu až později :grinning:
22. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
tak ja hladoun hladovej. dala jsem si pariz a je me tezko :confounded: jsu uplne blba :grinning:
22. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
Jo mabe já koukala na lásku z pasáže a řvala u toho, na kamoša se dívat nebudu.
:angry:
Mony myslíš je to brzo v 17tt. cchci ten emitex je super.

Luci tak já nevím asi do toho půjdu a asi tmavě modrý i dkyž by to byla holka je to i pro větší dítko a akorát by se to těma mini ručičkama pak zaprasilo
22. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
Moni, přesně...zítra mám poradnu, takže už mám v hlavě připravené otázky, ale jak se znám, tak je stejně zapomenu, až tam budu a uvidím mimíska :sweat_smile: :grinning:
22. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
Mabe tak jsi na něho měla chut no, tak si nenadávej. taky bych si ho dala. jdu s kamoškama ven v 11 a přemýšlím kdy budu jíst. mám hlad už ted a to se nestihnu najest páč musím tak hodku trávit.
22. zář 2009 v 09:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.