• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
mabe tak náš malej spí v noci. :grinning:
15. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
no, tak to anicka asi taky, ale to je vse. kdyz prijdu ze zachodu, tak se mrvi chvilku, jinak nevim, protoze spim. :grinning: predpokladam ze spi.
15. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
maji, ty pijes ten malinikovy caj, ze? od kdy jsi ho zacla pit? a jak?
15. únor 2010 v 09:10  • Odpověz
mabe, ja si k porodu beru jeden rucnik a tu nejvetsi osusku, kterou jsem doma nasla :wink: a po porodu jeste jeden rucnik a papirovy uterky na spodek :slight_smile:
papirovy uterky na spodek?
maji i utěrky? tak ty tam nenarvu ajá budu mít malý 3 ručníky.
maliník taky nevím kdy začít pít a navíc teda nevím co ten maliník vlastně dělá žese má pít??
15. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
nas prdous je vzhuru aj v noci, ale me je to jedno kdyz uz spim, tak me jen tak neco nerozhodi :grinning: :grinning: :grinning:
a malinik piju od 32tt, uvarim si seminko, prihodim do toho malinik, necham 10 minut, precedim, naredim a piju :grinning: nebo si uvarim kotel jen caje a popijim ho celej den... :slight_smile: doktorka mi rikala, at ho piju kolik chcu, ze mi to nemuze ublizit :wink:
15. únor 2010 v 09:13  • Odpověz
ja si ho zitra koupim, treba pomuze.

holky, tak by me jeste mela dojit zavinovaci deka a fusak z netu. minulej tyden jsem to objednavala. :unamused:
15. únor 2010 v 09:14  • Odpověz
no takovyty kuchynsky, protoze se osprchujete a ono z vas furt neco tece, tak ten rucnik podle toho pak vypada, takhle se utru, pipi vezmu tema papirovyma, natahnu gatky a hotovo :grinning:
15. únor 2010 v 09:14  • Odpověz
semínko je na co?? a maliník taky nevím, mám ho doma od kamošky ale na co je to netuším.
15. únor 2010 v 09:15  • Odpověz
aha, a je to hrozny ty vytoky nebo se to da? nekrvaci se moc?
15. únor 2010 v 09:15  • Odpověz
maji a bereš si jednu ruličku? tak to dík za radu já si ji tam teda přibalím.
15. únor 2010 v 09:16  • Odpověz
mabe, zalezi jak kdo, ja jsem se cistila fakt poctive a dlouho, ale nekdo zas rika, ze to mel jak ms :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 09:17  • Odpověz
suny, pockej, hodim ti sem odkaz na co to je :slight_smile:
a rulicku mam jednu a kdyztak mm donese :slight_smile:
15. únor 2010 v 09:17  • Odpověz
maji tak jo já ji tam hodím.
15. únor 2010 v 09:18  • Odpověz
holky, mamka vcera me donesla milku valentynovskou a ja to zeru neurvale. musela jsem to dat do supliku, jinak bych ji snedla celou. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. únor 2010 v 09:19  • Odpověz
mabe, vsak co, cokolada je zdrava, ne? :grinning:
15. únor 2010 v 09:20  • Odpověz
mabe však si dej, já jsem dneska chtěla dělat jogurtovou buchtu ale nevím jeslti nemám prošlou mouku mám takovou tu dozu co to do ní nasypu ale mouce by se asi stát nic nemělo ne???
15. únor 2010 v 09:22  • Odpověz
suny, kdyz se nehybe, tak je urcite ok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 09:23  • Odpověz
maji, suny, ja vim, ale prece nemuzu snest cokoladu na posezeni.... :grinning: jinak na obed mam jeste bramborovu kasi a masicko ze vcera od mamky a k tomu si podusim na cibulce papriku a rajce.

holky, muzu zazvorovy caj s citronem? dneska zase trosicku ryma, porad se me to strida, nevim, jak se toho zbavit. mam to takhle cely tehu. nebude to vadit u porodu, ne?
15. únor 2010 v 09:24  • Odpověz
no myslím že se nehýbe. :grinning: a ta buchta je výborná ale jako se mi do toho chce vehementně teda. dneska jen vyžehlím a dám si pračku pěkně a vyprdnu se na všechno. já se hrozně holky bojím a nevím cím to mám zahnat. o víkendu jsem byla v klidu a ted zase ne.
15. únor 2010 v 09:24  • Odpověz
suny, neboj se opravdu. zkus si rict, ze s tim stejne nic nenadelas, at se budes bat nebo ne. dopadne to jak to dopadne. ale verim, ze dobre. hmotnost neni vse.
15. únor 2010 v 09:26  • Odpověz
mabe, co bys nemohla, ted to jeste muzes svadet na tehotensky chute, pak uz to bude nenazranost :grinning: :grinning: :grinning:
zazvor nevim...
suny, no tak na vsechno neprd a zabav se uklidem, pust si sviznou hudbu a pust se do toho, ani nebudes mit cas nervovat :wink:
15. únor 2010 v 09:27  • Odpověz
holky, ja se musim rozhoupat a aspon tedka dopo utrit ten prach a jeste roztrihat manzovi tricka stary na hadry. ale nejak se me nechce. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 09:28  • Odpověz
mabe čoko klidně sněz no co když na ni máš chut. :grinning: ten zázvor nevím to neporadím.

já právě s tím chci něco nadělat prostě se bojím aby dr něco nezanedbal prostě to tak cítím a nevím co bude dál strašně se bojím. nevím jeslti s tím nemám někam jít jsem prostě naštvaná a neštastná napřed mi říkali že to bude velký dítě a ted mi řkene takvou váhu chjo teda.
15. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
no tak nebudeme shnily a jdeme na to ne? ja mam na dnesek naplanovanej velkej uklid, tak uz je taky na case se do neho dat at to stihnu :slight_smile:
15. únor 2010 v 09:31  • Odpověz
maji, tak velkej uklid udelal vcera manza. mela jsem uplne vycitky, ze nic nedelam. me zbyva vyzehlit a utrit prach, jeste bych mohla pretrit schody.

suny, kolik ti rekl? oni proste nemuzou rict nic na 100%. kontroloval te UTZ?
15. únor 2010 v 09:32  • Odpověz
maji tak to budeš sama já na to sejřím, přemýšlím co dělat aby malej přibral.
maji na monitorech zjistí dr i jak se malej vyživuje???
15. únor 2010 v 09:33  • Odpověz
suny, kolik teda?
15. únor 2010 v 09:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.