• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
mabe co kolik mě řekl?????
15. únor 2010 v 09:37  • Odpověz
mabe :slight_smile: ja se na to tesim, tobik koukne na posledni dil trakturka a jdeme na to, prevlict postele, prach, luxovat, vytirat, chci uklidit skrinky v kuchyni,dat prat aspon dve pracky, umyt wc a koupelnu, uvarit obed...a odpoledne si budeme hrat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
suny, nevim, co na tom vsechno poznaji..a myslim, ze ty s tim nemuzes nadelat vubec nic :wink:
15. únor 2010 v 09:38  • Odpověz
no já nevím maji třeba jen do porodky a zeptat se jich na přeměření nebo já nevím.
15. únor 2010 v 09:39  • Odpověz
suny, kolik ti rekl vahu?

maji, nemas toho moc??? sakra ty mas energie.
15. únor 2010 v 09:39  • Odpověz
tak trakturek skoncil, budu prubezne nakukovat :wink: zatim paaa
15. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
mabe řekl mi 2400g. :frowning2:
15. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
suny, vzdyt je to pekne vaha, ne? jeste urco vyroste. rikal dr., ze je neco spatne? pokud ne, tak se nestrachuj, nevzal by si to na triko, ze to necha tak byt.
15. únor 2010 v 09:45  • Odpověz
maji tu tvou energii bych chtěla mít.

mabe no je to určo málo normálně se mívá tak 2600-2800g ale to jsem četla.
jinak dr nic neříkal jen se díval na monitor a řekl mi že je to ok a když jsem mu řekla žese mi váha nezdá tak řekl žeje v pořádku. tak já nevím furt říkal celkem dobrý celkem celkem už mi z toho hrabe. fakt nevím jslti nejet do nemocnice na přeměření i dkyž nevím co bych si tím pomohla. bojím se aby se nic nezanedbalo.
15. únor 2010 v 09:47  • Odpověz
suny, to jsou tabulkovy vypocty a jak uz tady bylo psany, to je odhad +-500g. takze muze mit 2900g. :wink: no vidis, kdyz rekl, ze je ok, tak mu ver. nevim, jestli by te premerily na tvuj popud. myslim, ze musis mit doporucenku od dr. ja to teda takhle musela mit. tedka uz me maji v peci, ale bez doporucenky nevim. kdybys jela na pohotovost a rekla, ze ti neco je, tak te vezmou, ale premereni nevim.
15. únor 2010 v 09:52  • Odpověz
no naštěstí mě nic není tuk tuk. až na ty bolesti. ale jinak jako ok.
malej se hýbe ale já mám strach spíš aby se do toho čtv něco nepoto víš? když už jsme skoro na konci. nemůžu se na nic soustředit. prostě se bojím že se malej málo vyživuje když jsem to řekla dr tak řekl že monitory jsou ok tak já fakt nevím no. ale co si pak na dr vezmeš když se něco poto. pak už je pozdě no.
15. únor 2010 v 09:54  • Odpověz
suny, co se ma stat stane se. nechci tim rict, ze se neco pos*. tou nervozitou to fakt neovlivnis. ja tedka behem 14 dni dvakrat spinila. tak jsem lezela jeden den a preslo to. byla jsem nervni, ale jak to preslo, tak se zase uklidnim. nevim, jak ti to jeste vysvetlit. urco to chapes, vim. proste nekdo se strachuje vic a nekdo min. on ti urco kontrolovat prutoky. a pokud jsou ok, tak se nemusis bat a malej proste bude mensi. prece deti nemusi byt stejne vsichni velci.
15. únor 2010 v 09:56  • Odpověz
mabe já nevím co mi dělal jen ho měřil co já vím jeslti se díval na pupečník? on mi to neřekl. no jo jenže špinění je jedna věc a malý je druhá věc. já se prostě bojím. a nechci si pak říkat že jsem mohla něco udělat. nevím no. kamoška mi dr doporudčila že nic nezanedbal ale ten den jsem byla prý už asi 20 těhulka tak aby se mu to prostě už nepřejedlo nějak mě neuklidnil a je to. a za týden se může stát věci.
15. únor 2010 v 09:59  • Odpověz
suny, mas pravdu. za tyden se muze stat plno veci. me uklidnily v bohunicich, ze se muzou za tyden projevit zmeny na placente a prutoky, ale nebudou tak dramaticky, ze by se neco stalo.
15. únor 2010 v 10:00  • Odpověz
no jo ale ve čtv mi třeba nic dělat nebude a jako se zlbázním. já přeci dr nemůžu říkat co mě má změřit a podobně.
15. únor 2010 v 10:03  • Odpověz
tak si s nim zkus promluvit, co te trapi
15. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
doktorovi bys mela verit, jinak je to spatne
15. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
tak postylky jsou prevleceny a pracka pere prvni varku :slight_smile:
suny, nechces se jeste prihlasit na nejakej tehukurz? myslim, ze by ti to mohlo pomoct, vetsinou to vedou PA, ktery vi o co jde...a maji cas ti vsecko vysvetlit a tak... :wink:
15. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
maji, ty ses teda sikulka. ja zatim roztrihala stary tricka na hadry. tedka bych mela utrit prach.
15. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
maji nechci už bych tam ani nechtěla mám to za pár prostě se jen bojím protože se to stalo kamošce to je všechno no a já jsem plasan
15. únor 2010 v 10:23  • Odpověz
Ahoj holčiny...tak jsem furt 2 v 1 a můžu vám říct,že jsem totálně vyřízená.To,co jsem zažila včera za bolesti,nikomu nepřeju.Myslela jsem,že se bude něco dít,když jsou tak silný a ono nic.To mě štve nejvíc,že to k ničemu nevede.Tak uvidíme,snad to bude každým dnem :wink:

Co tady nového?
15. únor 2010 v 10:24  • Odpověz
Ahoj holky, jsem zde :wink:

Takže...čípek 0,5 cm a otevřená víc než v úterý, ale neřekl mi na kolik. Jen, že můžu začít rodit kdykoliv, třeba i dneska. Pokud ovšem půjde vše jako doposud (otvírání atd.), tak mám přijít v pondělí (když teda vydržím), to už budu prý určo připravená na 100% a maličký taky, takže ve čtvrtek 25.2. jdu rodit :wink:
15. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
holky že se můžete na něco soustředit. chjo.

ahoj cipísku pořád kindervajco??? tééééééééééééda, snad už to bude už máš čas ale princezna si dává na čas teda to ti povím. :grinning:

tady novýho nic zase nervačím kvůli váze malýho.
15. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
cipisku, a kdyz mas takovy bolesti, tak nemas jit do nemocnice? cekas jako na pravidelny kontrakce?
15. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
ahoj luci, tak se ti to blizi. :slight_smile: jak ve ctvrtek? na ko jdes v pondeli, ne?
15. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
my si tedka hrajeme na vetrelce :slight_smile:
15. únor 2010 v 10:33  • Odpověz
Luci,gratuluju,ty snad porodíš dřív než já...u mě to vypadá,že se nedočkám :frowning2:

Suny,čekáme chlapečka,ne princezničku :grinning: No ještě nemám termín,první mám 19.2. a druhý mám až 2.3. takže je čas,ale proč teda furt ty bolesti...Mabe,jj,včera jsem čekala na pravidelný,protože kontrakce byly celý den,dnes zatím ok.

Jak máte termíny vy holky,podle MS,nebo podle utzv?
Mabe, jj...příští čtvrtek 25. 2. :wink:
luci, vzdyt mas jinej termin?

ja mam termin 27.3., tak snad jeste vydrzi nejakou dobu
15. únor 2010 v 10:34  • Odpověz
Tak jsem vás jen tak rachle proletěla...
Mabe, já si dělám čaj s čerstvým nastrouhaným zázvorem už pár měsíců každý den...prevence proti chřipce. Ptala jsem se na to dr. a zázvor se může :wink:
15. únor 2010 v 10:35  • Odpověz
luci, ok, tak ja si ho udelam. a jakpak to, ze mas ten termin driv? to ti tedka rekl dr.?
15. únor 2010 v 10:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.