• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
luci proč jdeš rodit příští čtv?
15. únor 2010 v 10:45  • Odpověz
suny, to by me taky zajimalo :slight_smile:
15. únor 2010 v 10:46  • Odpověz
lucijánku tak proč bys měla rodit příští čtv? a ne samovolně???
15. únor 2010 v 10:47  • Odpověz
Holky, mě blbne net...

No, budu mít u porodu toho rodinného známého...a říkal, že pokud se malému nebude chtít na svět a budu otevřená ještě víc...což prý jednoznačně budu (a čípek už téměř nemám), tak že ho přivedeme na svět ve čtvrtek, protože on v té nemocnici slouží jen jeden den v týdnu a to ve čtvrtek, takže by to bylo plánovaně a já už bych se nemusela trápit...
15. únor 2010 v 10:55  • Odpověz
A příští čtvrtek budu už ve 39.tt, takže pohoda...manžel bude taky doma, takže budu i klidnější...
Ale...podle toho, jak se dneska dr. tvářil, jak se mi to tam zase za týden změnilo, tak prý mám raději fakt počítat s každým dnem...A to mě docela děsí...manža má teď dost práce a ve čtvrtek jede do Phy na 3 dny :pensive: To budu celou dobu v nervách :angry:
15. únor 2010 v 10:57  • Odpověz
luci, aha, takze to mas jisty, ze malej prijde nejpozdeji do 25.2. na svet
15. únor 2010 v 10:59  • Odpověz
Luci,týýý brďo,tak to je docela síla...aspoň ti to takhle řeknou,mě moje dr.neřekne skoro nic a jen mi straší s přenášením :frowning2: No zítra jdu na ko,tak uvidím,co se dozvím.

Holky,ptala jsem se na ty vaše termíny a vy se mnou nemluvíte :frowning2: :wink:
15. únor 2010 v 10:59  • Odpověz
cipisku, ja ti to rekla, ne?
15. únor 2010 v 11:00  • Odpověz
ale zitra zase uvidime vic
15. únor 2010 v 11:00  • Odpověz
Mabe, přesně tak...navíc, když mám to astma, tak čím dřív, tím líp...začalo se mi zase blbě dýchat, ale s tím už teď nic neudělám...víc léků dostat nemůžu a po porodu se mi prý uleví.
Takže asi už pomalu nachystám postýlku, protože do 10ti dnů je maličký na světě...Tý jo...až teď si to začínám uvědomovat :sweat_smile:
15. únor 2010 v 11:01  • Odpověz
Aha Mabe,promiň,já jen jsem chtěla vědět,jestli to máte podle PM nebo podle utzv z 12.týdne? Já mám ten první podle PM a ten druhý podle utzv,tak nevím,který mám brát jako hlavnější,ale menses jsem měla pravidelně,tak bych brala spíš ten 19.2.co myslíte?
15. únor 2010 v 11:02  • Odpověz
luci aha tak už to chápu.

cipísku promin za tu princeznu já jsem dneska nějak mimo. ale ty termíny fak tnevím podle jakýho se řídit no.

luci ale to máš dobrý víš že max příští týden ve čtv to máš za sebou. docela ti závidím. :grinning:
15. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
luci, to teda vali, ze? ja zacinam mit nervy uz tedka a to jsem o dva tydny min. ale myslim, ze to utece od kontroly ke kontrole, kdyz ji mam po tydnu. tesim se na malou moc, jsem zvedava, jak bude vypadat a tak, budem komplet rodina, ....ale ten porod - KP, atd....

cipisku, podle UTZ z 12tt 23.3., takze uvidime.
15. únor 2010 v 11:05  • Odpověz
Cipísku, já mám jen ten jeden termín...
Jsem se ptala dr. jestli se dá nějak zabránit tomu otevírání, třeba ležením a klidovým režimem...a říkal, že vůbec, že teď už je to jen na přírodě a na prckovi. A že se nemám bát toho, kdyby přišel na svět už teď, že už je dopečený :wink:
15. únor 2010 v 11:05  • Odpověz
cipísku já mám termíny 3 ale podle jednoho se řídit nemám takže ofic. beru ten 4.3. no.

už je dopečený? no hlavně má asi doboru váhu což se u nás říct nedá.
15. únor 2010 v 11:07  • Odpověz
luci, tak to je dobre, ze je dopeceny
luci, tak ty nas jeste vsechny predbehnes :grinning:
cipis, ja mam podle utz 22.2. a podle ms 3.3., s Tobikem jsem to mela hodne podobne a narodil se az na ten druhej podle ms, takze aj ted pocitam spis s tim, ikdyz by se mi vic hodil ten prvni :grinning: :grinning: :grinning:
Suny, jsem taky ráda...jen teď to čekání, jestli to fakt přijde nebo ne...Musím ho přemluvit, aby vydržel, aby byl tatínek doma :wink:
luci to jo to ho ještě přemluv. já se ted bojím takže mě to utíká o to pomaleji. furt si hlídám pohyby no na šaškec.
15. únor 2010 v 11:08  • Odpověz
holky, tedka se me ptala kamoska, jestli mam narizenej klid na luzku s tou vodou. ale me nic nerikaly, jenom ze se mam setrit, ale to rikaj asi kazde. takze ja jsem doma, ale nelezim celej den.
15. únor 2010 v 11:09  • Odpověz
Holky, no jsem zvědavá, jak to nakonec bude...

Suny, on měl minulý týden v úterý 2650g a dneska mi váhu neřekl...takže netuším, kolik může za týden přibrat :confused:

Holky, on mi dneska nedělal ani Utz...jen mě vyšetřil...rukou a prohmatával břicho...tý jo, to mě fakt bolelo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 11:10  • Odpověz
to prohmatavani rukou je blby :unamused: . ja myslim, ze muze pribrat okolo 250g
15. únor 2010 v 11:12  • Odpověz
Maja,no mě by se taky hodil ten první podle MS,což je v pátek...tak těm prckům zkusíme nějak domluvit,ne? :wink:

Já jsem včera doma udělala snad vše,vyžehlila,vyprala,uklidila,navařila a jen mi z toho všeho bylo zle a rodit jsme nejeli :frowning2:
15. únor 2010 v 11:13  • Odpověz
luci no pořád máte víc jak my tak můžete být v klidu.

holky já to asi řešit nebudu co a jak kdy příjde nebo ne.. ale asi je to drsný čekáš to každým dnem a prd no to musí být na budku to je pravda no.
15. únor 2010 v 11:15  • Odpověz
luci, nejakych 200-300g tydne myslim :slight_smile: a na konci uz se utz tak casto nedela :wink:
cipis, my jsme to zkouseli uz vcera a nic...ani zabolenicko :grinning:
holky já jím málo masa tak nevím jeslti to nemůže mít třeba vliv na malýho co myslíte??
holky, ja zadny takovy velky akce delat nebudu. jenom at jeste je anicka uvnitr. co myslite s tou vodou? urco by me to zduraznily a rekly, ze mam jenom lezet
15. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
suny, ne nemuze, ja maso nejim skoro vubec (asi 1xtydne) a vahu mame normalni :slight_smile: akorat ty muzes mit malo zeleza, ale to by ti dr rekl podle odberu :slight_smile:
mabe, taky si myslim, ze by ti to rekli kdybys mela lezet :slight_smile:
15. únor 2010 v 11:18  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak dneska už jsem vytahla klobouček, tak strašně mě bolí bradavky, že se to ani popsat nedá. Ta dneska dáme klobouček, aby se mi trošku zklidnily bradavky a uvidíme do večera. Jak to bude lepší, tak zítra pojedeme zase bez...

Luci gratuluji ke kontrole, juuu ty už máš jistotu, že do příštího čtvrtka máš bobiška u sebe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

cipis uplně chápu jak ti je, já byla taky zoufala, když mě v noci chytly bolesti a pořát nic a to jsem taky dělala všechno. Zkoušela jsi se ještě točit v bocich?? To radí v nemocnici, aby sestoupla hlavička dolů, já to dělala den před porodem, ale nevím jestli jsem porodila díky tomu :grinning: .
15. únor 2010 v 11:19  • Odpověz
maji já nevím on mi odběry nedělal ale dělali mi ho v nemocnici jak jsem byla tak já fakt nevím no.

ahoj mony.
15. únor 2010 v 11:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.