• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
tak uz jsu nadelana. utrenej prach, umyty schody :stuck_out_tongue_closed_eyes: . za chvilku napapat a spinkat :slight_smile:
15. únor 2010 v 11:33  • Odpověz
tak prach uz mam taky :slight_smile: pujdu naskrabat brambory a jenom k nim osmahnu cibulku a budou s mlikem...nemam dnes chut na zadny slozity jidla :slight_smile:
15. únor 2010 v 11:36  • Odpověz
maji, taky dobry jidlo. to ja mam to peceny masicko jedno, bramborovou kasi a k tomu podusim na cibulce rajce a papriku
15. únor 2010 v 11:37  • Odpověz
jejda, ja dnes musim jeste uvarit aj na zitra, protoze jedu do porodky, tak at to maji kluci pripraveny a nemusi nic vymyslet :sweat_smile: ale co?
15. únor 2010 v 11:39  • Odpověz
maji, na kolikatou jdes? ja jdu zitra z nemocnice k nasim, takze jsem jim vcera nahlasila, ze u nich budu obedvat jako kazdy ut. nemocnice je od nich 5 minut. :slight_smile: jdu na 9:30
15. únor 2010 v 11:40  • Odpověz
mabe, na 7, takze zase vstavam o pul ctvrte abych stihla vlak...no a v jedenact su zpatky :stuck_out_tongue_closed_eyes: udelam polivku z cervene cocky, mam ji tu pytel, tak budou mit kluci zdravej obed :grinning:
15. únor 2010 v 11:43  • Odpověz
maji, teda to by se me nechtelo takhle vstavat. to ja vstanu v 8h a hotovo.
15. únor 2010 v 11:44  • Odpověz
tak ty teda nebydlis v ostrave?
15. únor 2010 v 11:44  • Odpověz
ja uz mam hlad, musim si jit udelat ten obed
15. únor 2010 v 11:45  • Odpověz
Ahoj Mony,no je to fakt na palici ty bolesti,co k ničemu nevedou....takovou tu točnu na točení v bocích doma mám,tak já to dneska zkusím.Včera jsem skákala na míči,uklízela,sexovala :wink:,dala dvakrát horkou vanu a nic :frowning2: Musím být trpělivá :wink:
15. únor 2010 v 11:45  • Odpověz
Ahoj, tak co nějaká nová miminka :slight_smile: . Odpoledne nastupuju k malýmu do nemocnice, je sice ještě na JIP ale už v postýlce, každým dnem je prý lepší tak už jen aby se naučil jíst, asi bude převeden na lahev, většinu dne prospí tak mu dávaj i čistej kofein aby se probral ale on právě strašně klame vzhledem, přece jenom 4tt jsou znát tak snad tam dlouho nebudeme. A až přijedu tak snad se to tu taky rozrodí :grinning:
15. únor 2010 v 11:46  • Odpověz
Ahoj Moni :slight_smile: děkuji...no, dneska jsme do probíraly se sestřičkou, že to uteklo, jako voda...Samozřejmě mě přepadla panika, ale co už, že? Teď už nic nenadělám :sweat_smile: :grinning:
To bolení bradavek musí být hodně nepříjemné :rolling_eyes: A jakou jste měli noc?
Koukala jsem do albika, jste krásná rodinka...moc vám to sluší a Kubíček je krásné miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. únor 2010 v 11:46  • Odpověz
mabe to jo, bydlim, ale na kontroly jezdim do Prostejova :grinning: takze pekne o trictvrte na pet vlakem do Nezamyslic, tak preskocit na prostejovak, pred sedmou su v porodnici, o pul devate mi jede rychlik do Olomouce a kdyz mm stesti stihnu v 10 IC do Ostravy...ale ten spis nestiham (minule mi odjel pred nosem), takze musim do Prerova a tam sednu na vlak z Brna a v 11 su doma :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 11:47  • Odpověz
marki, ahoj, tak malyho pozdravuj a mejte se pekne. :wink: at jste co nejdriv doma
15. únor 2010 v 11:49  • Odpověz
Maji, ty jsi teda cestovatelka :confused: :sweat_smile: To tam musí být asi fakt perfektní, když jezdíš tak daleko...

Market, tak se držte, ať se Vám daří a malinký ať je čím dál větší šikulka...pohlaď ho za nás :wink:
15. únor 2010 v 11:54  • Odpověz
Holky díky, jsem ráda že tam budu a snad to Viki zvládne. když jsem byla v porodce tak to moc nezvládal :unamused:, je to těžký ale nedá se nic dělat, já třeba vim že u nás to snad na dlouho neni, ěvtšinou tam děti čekaj na určitou váhu a tu my máme :wink: , u nás fakt jen záleží na tom jídle a já až budu mluvit s doktorem tak se domluvim na tu lahvičku, Viki jí taky zvládnul hned tak snad Tomášek taky, když umí dudlík tak lahev by měl taky zvládnut, do tý doby je jasný že domů jít nemůžem :unamused:
15. únor 2010 v 11:59  • Odpověz
autor
cipis jojo přesně tohle jsem před 14 dny prožívala :grinning: ...ale zdálo se mi, že čím víc toho dělám, tím tuplem malý nechtěl ven :grinning:

Luci jojo utíká to šíleně, dneska už má malý 14 dní, to je mazec co? :sweat_smile: ...jinak noc dneska se docela dala, jen do 1 hodiny jsme zápasili, malý se co chvili budil, že má hlad až jsem nechápala, že to není možné, aby pořát hladověl. Tak si říkám, jestli nemám slabé mlíko po těch horečkách :frowning2: ...ted jsem taky během jedné hodiny kojila 3x, taky proto mám tak bolavé bradavky :unamused: ......Jinak děkujeme moc :dizzy_face:
15. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz
autor
market držím palečky at malý co nejdřív začne sám papat a jste co nejdřív doma....dej Tomáškovi za mě pusinu :dizzy_face:
15. únor 2010 ve 12:02  • Odpověz
luci, perfektni to tam bohuzel neni, ale citim se tam dobre a uz to tam znam...ostravsky porodnice ve mne jaksi tu duveru nevzbuzuji :sweat_smile:
15. únor 2010 ve 12:02  • Odpověz
maji ,do Prerova?? a procpak?
15. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz
mabe, jezdim do Prostejova :grinning: v Prerove jen prestupuju na zpatecni ceste :grinning:
15. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz
a proc? mala porodnice, moje doktorka, zname prostredi, bezva pristup a pece... :slight_smile:
15. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz
a navic to maji prarodice z obou stran bliz nez do Ostravy :grinning:
15. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz
maji, aha :grinning: . je to teda daleko. jak tam rychle budete az budes rodit?
15. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz
mabe, zalezi jestli silnicarum nedojde posypova sul :grinning: :grinning: :grinning: za dobrych podminek jsme po dalnici za hodinku v Olomouci, vylozime Tobika u babicky a za dalsich 30 minut jsme v porodnici, takze pocitam tak dve hodiny na cestu, to docela jde, ne? :slight_smile:
15. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz
no, na to ze ja to mam 15 minut :grinning: . ale ty to zvladnes. :wink: s tobikem jsi jela kam?
15. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz
Market,přeju také hodně štěstíčka,aby bylo vše v pořádku a byli jste brzy všichni pohromadě doma.Držte se!!!

Mony,tak aspoň,že nejsem sama,kdo z toho totálně šílí,že se nic neděje.Jenže ty už to máš za sebou :grinning: Já snad budu brzy taky.

Já si teď dělám brambory v troubě na másle a česneku a pak zkusím to točení pánve...holky,dneska má přítel ty narozky,já mu asi malého nestihnu porodit jako dárek,jak jsme si to plánovali :wink: :frowning2:
15. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz
cipisku, jenom aby...treba se nenadejes... :grinning:
15. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz
Mabe,kéééééééééééééééééééééééééééééž by :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz
ja bych chtela jeste vydrzet aspon do toho 38tt. pristi sobotu bude velka oslava - tatka narozky 25.2., ja 18.3. - 30let, deda 19.3., chceme to udelat tedka, kdyby nahodou anicka prisla driv, at muzu byt u toho. tak snad to nebude jak na potvoru naopak.
15. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.