• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Suny,to jo...

Holky,přijdu na vás zase juknout dýl,tak zatím pa :slight_smile:
15. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz
já se taky loučím dojde mi kamoška za chvili tak se jdu připravit. budu tu odpoledne. tak papa
15. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz
Kočky, já si jdu lehnout...moc jsem toho nenaspala a vstávala jsem v 6...pak se ukážu :wink:
15. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz
cipis a bylo to mysleny na te tocne? :sweat_smile: ja bych rekla spis jako kroutit panvi ve stoje...to pomaha miminku sestupovat a dorotovat potom hlavickou, ale tohle je fakt spis o hubu :grinning:
15. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz
No právě,že na té točně to jde samo,jen se budu na tom kroutit.Budu se držet mezi futrama :grinning: Víte co,tak já počkám,až bude přítel doma a jdu se natáhnout,taky jsem toho v noci moc nenaspala.Pa :sweat_smile:
15. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz
vsechny jdete spat? :sweat_smile: tak ja se teda taky na chvilu natahnu s knizkou :slight_smile: Tudlik spinka, tak nemuzu nic delat.. :sweat_smile:
15. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz
ahojky jak se mate?zadny mimi novy?
15. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz
car, vsechny chrapou...a mimina taky nic :grinning:
15. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz
maji jakto?

a co ty?

jooo docetla jsem jen lucinku jak ona na kontrole-luci me dr rikala tez ze kazdym dnem a ze mysli ze do tohohle tydne nevydrzim,a vidis ete tu jsem :angry: :angry: :angry: :angry: bych se picla
15. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz
car, ja nic, ani zabolenicko, jen energie mam nejak moc, uz nemam doma ani co delat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz
maji..no jen pekne naber sili pred porodem :wink:
15. únor 2010 v 15:09  • Odpověz
Jsem vzhůru :wink:

Ahoj Car :dizzy_face: já bych právě do toho příštího týdne potřebovala vydržet :wink: Takže ty taky dneska nic?

Maji, Tvou energii bych potřebovala :grinning:
15. únor 2010 v 15:34  • Odpověz
ahojte, jsem vzhuru taky. :slight_smile: nejak jsem vytuhla.
15. únor 2010 v 15:53  • Odpověz
maji, muzes dojet ke me, kdyz to tak umis vlakem a ja ti neco najdu. :grinning: ja tedka vstala a vubec se mi nic nechce. nejak nemam energii.
15. únor 2010 v 15:55  • Odpověz
tak copak? vsechny spite nebo co? :confused:
15. únor 2010 v 15:59  • Odpověz
tak jsem povesila dalsi pracku a ted uz fakt nevim :confused: asi vyrazime s Tobikem ven :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 16:01  • Odpověz
maji, ty ses nezmar :grinning:
15. únor 2010 v 16:03  • Odpověz
Ahojte...tak já jsem nezabrala ani na chvilku,jen jsem se tak válela,opět mi začlo bolet v podbřišku a cítím se jak praštěná.

Holky,právě se mé sestřenici narodila holčička Johanka v 36.týdnu,císařem,víc nevím,jen,že miminko je v pořádku a ona je na JIP,dneska k nim nikdo nesmí,tak zítra budu vědět víc.Mluvila jsem s jejím manželem a ten mi řekl,že je tak v šoku,že si ani nepamatuje kolik váží :grinning: Ale hlavní je,že jsou v pořádku.Ona mě předběhla :wink:
15. únor 2010 v 16:09  • Odpověz
Maji, jsi fakt dobrá :wink: já se přemáhám jít pustit pračku :grinning:

Ty brďo, něco se děje...je mi blbě od žaludku...začíná mě jímat hrůza :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. únor 2010 v 16:10  • Odpověz
cipisku, hlavni, ze jsou v poradku. Na JIPce je kvuli cisari. Treba sla na kontrolu a tam rekly, ze jsou spatny prutoky, tak musi jit ven. Hlavne, ze je to ok. :slight_smile:
15. únor 2010 v 16:11  • Odpověz
luci, ze by? :grinning:
Luci,drž se...neměla bys radši ležet?Je fakt,že já jsem taky jako praštěná,je mi taky divně od žaludku a nemám na nic chuť.Slíbila jsem příteli dobrou véču,když má ty narozky a nechce se mi jít ani vařit.Podbřišek bolí :frowning2:
tady z toho vseho mam strach, abych to poznala, co a jak, jestli je to ono a tak.
15. únor 2010 v 16:12  • Odpověz
Cipísku :dizzy_face: gratulace sestřence...Johanka je krásné jméno :slight_smile: Tak to bude mít váš prcek v rodině stejně starou parťačku :wink:
15. únor 2010 v 16:12  • Odpověz
Jj,na JIP je po císaři.Ona už v nemocnici ležela od neděle,asi byly nějaké komplikace,je v Plzni,tak je možné,že se tam potkají s Market :grinning:
15. únor 2010 v 16:13  • Odpověz
holky, ze byste spolu rodily??ja jsem teda unavena, ale asi to bude tim, ze jsem spala moc dlouho. ja se totiz probudila, prevratila a spala dal. a to neni dobry. proste pri prvnim probuzenim se musim zvednout, jinak su prespana.
15. únor 2010 v 16:13  • Odpověz
Luci,přesně tak,náš Lukášek bude mít kámošku :grinning: To bude veselo,když se všichni sejdeme,mají ještě 2letou Elišku,to je taky moje zlatíčko :wink:
15. únor 2010 v 16:14  • Odpověz
Cipísku, dr. říkal, že nic nevyležím, když už téměř není čípek a jsem otevřená...že teď už záleží jen na přírodě...že poutat na lůžko nemá smysl :wink:

Mabe, já se dneska ptala sestřičky, jestli to poznám a ona se smála a říkala, že tutově :sweat_smile:
15. únor 2010 v 16:15  • Odpověz
Luci,tak jo,asi už fakt nic nezachráníme...abych pravdu řekla,já ani nic zachraňovat nechci,já už bych fakt rodila,až bych brečela :sweat_smile:

Taky se bojím,jestli to poznám,ale jakmile to řeknu před nějakou rodičkou,tak se jen usmívá,takže myslím,že porod nezaspíme :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 16:17  • Odpověz
tak to jsem holky zvedava, jak to tady dopadne :grinning:
15. únor 2010 v 16:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.