• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
holky, ja su asi blba. nedokazu najit kamenny obchody s detskyma postylkama v brne
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 16:20  • Odpověz
Cipísku, kdyby to šlo zaspat, co? :grinning:

Mabe, postýlku ještě nemáte? Máte zatím jen kočárek, jo?
15. únor 2010 v 16:25  • Odpověz
luci, postylku jeste nemame. musime prave ji koupit tento tyden a matrac.
15. únor 2010 v 16:25  • Odpověz
me nejak boli pravy stehno jakoby. mam to asi od tech krizu. me se blokuje uz dlouho v krizi a pak to vystreluje do nohy.
15. únor 2010 v 16:26  • Odpověz
Luci,bylo by to fajn,ale to asi neklapne :wink:

Mabe,taky mě občas vystřelují bolesti do nohy,ale to je normální,může to taky být z roztahování pánve.

Holky,tak já se budu muset přemoct a jít vařit tu večeři,asi si dneska dám sklenku červeného vína,když máme s přítelem tu oslavu,navíc jsem četla,že by se mohl vyvolat porod,tak co bych pro to neudělala,že??? :grinning:
15. únor 2010 v 16:28  • Odpověz
cipisku, mozna jo, ale ja myslim, ze to mam z tech mych krizu. drzim palce na vyvolani :grinning:
15. únor 2010 v 16:31  • Odpověz
Holky, nějak už to doklepem, ne? I když já jsem byla celou dobu tak nějak nad věcí a dnešním dnem jsem totální posránek :sweat_smile:

Mabe, někde určitě nějakou pěknou seženete, Brno je veliké :wink: :grinning:
15. únor 2010 v 16:35  • Odpověz
Mabe,díky :grinning: břicho mám tvrdý jako kamen,to by bylo,aby už to nebylo :grinning: :grinning: :grinning:
Cipísku, budu držet palce :wink:
Ahoj holky, no téda vy jste toho teda popsali :angry:
To ani nečtu, to bych tady byla do rána :grinning:
Co nového? Luci jak ty? Vidím, že jste všechny ještě v celku.
My se před chvíli vrátili. Ráno jsme měli známé na návštěvě. Drahý jel ještě předtím pro matraci do postýlky at už to máme vše komplet hotové a nachystané :slight_smile: a až teprve ted vaří oběd :sweat_smile:
Poobědváme, spočneme a jdeme do shopinu, musím do chicca koupit ještě hřebínek :grinning:
A co jinak tady?
15. únor 2010 v 16:39  •  2 děti  • Odpověz
holky, preji vam brzky konec a mimisky v naruci. ja tedka dojedla obed a cekam kdy se pujdu posr*. :grinning: zeleninka trosku mastnejsi a ta voda z masa....jinak se me nic nechce. jsu nejaka prezrata, takze se natahnu k telce a zehlit budu vecer pri bauerovi. pradlo mam tak na hodku.
15. únor 2010 v 16:39  • Odpověz
autor
holky tak já taky schrupla, což je u mě nevidané, protože odpo nikdy nespím, ale moje situace to ted vyžaduje:grinning:....Ale fakt nemám ráda odpolední spaní, jsem ted akorát víc rozbitá, ale zase se potřebuju dospat. Člověk si nevybere :grinning: ...

Cipis jinak já jsem nemyslela na točně, normálně na zemi :grinning: ....tak prosím tě opatrně na té točně :grinning: :grinning: :grinning:

Holky co tu blbnete s věkem? Vždyt to máte jedno :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 16:43  • Odpověz
Ahoj Moni :slight_smile: já mám čípek 0,5cm a otevřená jsem zase o něco více, takže bych prý mohla rodit každým dnem (takže stejně, jako ty :grinning: ) a nebo taky hned dneska. Pokud ale maličký vydrží, tak v pondělí mám další ko a ve čtvrtek 25. 2. jdu na vyvolávačku :wink:
15. únor 2010 v 16:44  • Odpověz
Mabe, žehlení neuteče...nemá nožičky :grinning:

Mona, to je dobře, že máš možnost odpočívat :slight_smile:
Mám dotázek :sweat_smile: jaké to bylo, když jste si přinesli Kubíka domů? Já mám takový dojem, že na toho našeho prcka budu koukat a budu si říkat, no co s tebou :sweat_smile: :grinning:
15. únor 2010 v 16:46  • Odpověz
luci, neutece, ale zitra nemam cas a chci to mit vyzehleny. jdu na to. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 16:50  • Odpověz
Mabe, tak ať Ti to jde od ruky...já jdu pustit tu pračku....
15. únor 2010 v 16:51  • Odpověz
autor
Luci já do tedka nějak nechápu, že je můj a že už s námi zůstane. :sweat_smile: Pořát si to nějak ještě neuvědomuju. a jak jsme si ho vezli domů? No bylo to něco krásného a neuvěřitelného. prostě mazec :grinning: ...ale neboj, já zatím všechno zvládám. A když něco nevím, tak volám mamce pro radu :wink: .
15. únor 2010 v 16:53  • Odpověz
Mona, taky jsem už hlásila ségře a mamce, že budeme pořád na drátě...aťs tím počítají :grinning: Moc se na něj těším...hlavně, aby byl zdraví...já si nic jiného nepřeju...

Synoveček má už čtvrtý den vysoké horečky a nic nepomáhá...trochu zabraly namočené ponožky v octě, ale dneska mu to zase vyskočilo.Tak byli u dr. a vypadá to na neštovice, udělaly se mu na lýtkách pupínky :frowning2: Ségra nechápala, kde to chytil, že s ním teď dva týdny pořádně nikde nebyla...prý ze vzduchu :confused: To je děs!!!!
15. únor 2010 v 16:58  • Odpověz
autor
Luci jojo na drátě jsem s mamkou taky:grinning:....jasně zdraví je nejduležitější, já si pořát říkám, že má malý sice boule, ale spíš se modlím, aby se na něm nepoznamenal ten porod, protože byl špatně okysličený. jenže to člověk pozná až časem :frowning2:....

tak to je mazec, že už se šíří neštovice vzduchem, ale alespon je bude mít za sebou a jak půjde do školky tak už bude vklidu. :wink: Já si tím prošla v 17ti a měla jsem to o to horší, fakt jsem to měla všude, jsem byla hotová. :pensive:
15. únor 2010 v 17:21  • Odpověz
nestovice prej cim pozdej tim horsi prubeh...ja jsem je mela jako mala kdyz je dotahla segra ze skoly, tak v pohode, ale brachu musel tatka nechat naockovat, protoze je mu 12 a jeste je nemel :sweat_smile:
15. únor 2010 v 17:23  • Odpověz
No, já je měla ve 12ti, chytly jsme je se ségrou na táboře...měla jsem to všude a samozřejmě jsem se drápala, takže mám jizvy...naštěstí už nejsou až tak vidět.
Ale třeba moje mamka je ještě neměla a kámoška je dostala ve 33 letech :confused:
15. únor 2010 v 17:27  • Odpověz
autor
majo jojo, kdyby jsi viděla fotku jak jsem vypadala, tak by jses pokulala smíchy :grinning: ...fakt jsem to měla nejhorší...protože já jsem ze 3 sourozenců a jsem nejstarší a moje nejmaladší segra to tehda donesla ze školky...s brachou měli pár pupínku a já to měla i v nosních dírkách:grinning: a i ve spodku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 17:29  • Odpověz
autor
skočím do vany dokud je malý vklidu u tatky :grinning: ....
15. únor 2010 v 17:29  • Odpověz
Maji, psala jsem Ti, že už máme doma chůvičku? Nakonec jsme objednali tu Philips Avent, a je dobrá...čistý zvuk a vše jde perfektně slyšet i za trojema dveřma a pak i venku na zahradě :slight_smile:
15. únor 2010 v 17:30  • Odpověz
holky jsem tu, kamoška odešla malá od ní je fakt nádherná už se na toho našeho prcka moc těším.
co je tu nového???
15. únor 2010 v 17:38  • Odpověz
aaaa to je dycky tak holky, já dojdu a vy tu nejste, náhoda??????? :grinning:
15. únor 2010 v 17:42  • Odpověz
tak hotovo. uz mam vyzehleny a nic uz nedelam. manza dojde s pizzou
15. únor 2010 v 17:46  • Odpověz
jééé mnam pizza bych si dala taky nechce to vzít přes nás,???? :grinning:

já jsem dneska se sebou aji spokojená, jen holky mám jako tlak na konečník hroznej a do toho mě bolí kostrč a to jsem dneska nějak extra neseděla. co to může být???? :wink:
15. únor 2010 v 17:47  • Odpověz
Suny, já jsem tady :wink: jen jsem teď kecala se ségrou...

Mabe, ty jsi šikulka...já ůjdu za chíli pověsit prádlo...teď koukám na kluky v akci, dělají samé dobroty :dizzy_face:
15. únor 2010 v 17:48  • Odpověz
suny, ze by hovinko? :grinning:
mabe, ty se mas, pizzu bych si taky dala...jeeee a jak moooooc :confused: :confused: :confused:
15. únor 2010 v 17:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.