• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
maji tak to je horší varianta halvně když už to dítko třeba chodí že???
15. únor 2010 v 18:41  • Odpověz
luci,no mne taky rikaji ze neni brisko nejak veliky,ale je videt ze spadlo,dyt maly uz nahmatala i hlavicku zespoda..ale taky to neni videt jak kdyz ma nekdo mega buben..dneska tch,ze je spadly ale ze spadne ete vic ze ona ho mela uplne dole-ale ona byla mega sud :grinning:

sun..no doufam ze to neni ono,jinak by to byl fakt pech k tomu vsemu
15. únor 2010 v 18:41  • Odpověz
car snad ne třeba je to otlačený enbo nějakej flíček jen neboj určo to nebude ale ty jo já ti to vyfotím a určo pošlu abys věděla jak sjem zřízená já :grinning: a to je fakt mazec :grinning:
15. únor 2010 v 18:43  • Odpověz
sun a kdy to cvaknes?
15. únor 2010 v 18:44  • Odpověz
Holky vy ste toho zase tolik popsali :confounded: Vůbec Vás poslední dobou nestíhám, mám toho tolik, že nevím kde mi hlava stojí, vždy napíšu a musím jít zase něco dělat, jinak bychom tu byli v pěkném bordelu :sweat_smile: Ted jsem si sedla, na chvíli a pak jdu dodělat zase tu postýlku. Chce se mě hrozně spát, tak snad zalehnu a spím :slight_smile:
15. únor 2010 v 18:44  •  2 děti  • Odpověz
car zkusím zítra snad už budu mít ten kablík a pak vám vyfotím i pohled z okna snad. nefotila jsem ani nepamatuju.
15. únor 2010 v 18:45  • Odpověz
ahoj moni..

sun,tak zitra ju...a tesis se az se dozvis kolik kubik vazi?
15. únor 2010 v 18:50  • Odpověz
autor
tak otesánek měl opět hlad :grinning: ...počkám až mu vytraví a půjdeme na koupání....

maji, taky dobré uspávání, tak nás zatím zabírá, ale uvidíme jak to bude postupem času :grinning:
15. únor 2010 v 18:56  • Odpověz
car ani ne mám hrůzu tak na to ani radši nemyslím :grinning:

jojo snad to bude ok a dám tam ty fotky.

ahoj mony teda ty to máš nacvaklý, tka hlavně opatrně apson se nenudíš.
15. únor 2010 v 18:57  • Odpověz
suny to né no, jsem ale čím dál víc vyštavěná, ale uklidit musím tady po těch mých bordelářích :sweat_smile: nic nestihám :confounded:
15. únor 2010 v 19:00  •  2 děti  • Odpověz
Car, já jsem teda zvědavá, kdo je na řadě :sweat_smile: Klidně dám přednost :wink:
A nemáš to červené jen otalčené? Mě to tak dělá, jak jsem nasáklá vodou, tak jsem otlačená všude a někdy to připomíná strie, ale pak to zmizí...

Suny, ty máš termín 25.2.? :confused:

Moni, myslíš, že už bych taky měla nachystat postýlku? :grinning:
15. únor 2010 v 19:03  • Odpověz
luci..prave ze nevim..mi to prijde jak malj ekzemek nebo neco takovyho..luci tak teda dame tipovacku ne,kdo bude dal na rade:slight_smile:ja myslim ze cipis nebo ty
15. únor 2010 v 19:08  • Odpověz
mony tak trochu zapřáhni manžela at to neděláš sama. :grinning:

luci já ji dám přednost taky. klido cipískovi nebo car.

luci jojo první termín 25.února a druhej 4.března. kurnik mě bolí ta kostrč jak svina.
15. únor 2010 v 19:10  • Odpověz
sun..to je jak se roztahuje panev
15. únor 2010 v 19:11  • Odpověz
no tak ta je snad doufám roztáhlá až až když vidím jak jsem se rozjela do šířky. :grinning:

ty jo luci to máš super max příští čtv máš odrozeno. a bude tu malej další juuuuuuuuuuuu já se tak těším.
15. únor 2010 v 19:12  • Odpověz
Car :grinning: a já myslím, že ty nebo Cipís :grinning:

Suny, já na tu svou kostrč taky pořád nadávám :angry:

Holky, po porodu se nám určo uleví...závaží zmizí a všechny ty neduhy, ale přijdou jiné a jiná bolení...chjo :pensive:
15. únor 2010 v 19:13  • Odpověz
luci že jo? je to hrozný proč nám ty ocásky tam vůbec nechávali. :grinning:

luci nestraš žádný bolení nepřijdou. mě vadí nejvíc ty slabosti a pocity na omdlení z toho chci být už pryč
15. únor 2010 v 19:14  • Odpověz
Suny, já se modlím, aby to do čtvrtku maličký vydržel :wink:
15. únor 2010 v 19:14  • Odpověz
vydrž prdka vydrž bude to ok určitě. a to co jsi měla to byla myslíš hlenová zátka
15. únor 2010 v 19:15  • Odpověz
Luci, já nevím, ale pokud se tak rychle otvíráš, tak si myslím, že asi jo :grinning:
Já teda už raději jo i když se cítím fajn až na ty záda. Chci mít už vše nachystané, protože jak to na mě příjde tak nevím jak v bolestech nachystám postýlku , mám i tašku a vše v tašce, tak kdyby náhodou to na mě přišlo, tak at nehoním na poslední chvíli. Jen uvažuji jestli ještě koupit kloboučky, kamarádka říkala, že je to potřeba, když máš malé bradavky nebo tak a malého jsem kojila normálně, jen v případě , že by se nechtěla přisát, tak asi jo, ale tohle nechám na poslední chvíli :slight_smile:
Sun, já si raději poklidím sama, vše si dělám sama a pořádně :wink: Po něm bych to stejně musela udělat po svém :grinning:
15. únor 2010 v 19:20  •  2 děti  • Odpověz
mony tak to chápu my se budeme stěhovat a prý že se budu starat jen o malýho a oni to přestěhujou ale je pravda, že si chci věci dát do skříně sama. v tom ti rozumím.

já si ty kloboučky budu kupvat až budou potřeba.
15. únor 2010 v 19:22  • Odpověz
Moni, tak já ji zítra dopolko nachystám :wink: Kloboučky mám taky a tašku taky :wink:

Suny, dr. říkal, že to mohla být :wink:
15. únor 2010 v 19:25  • Odpověz
ajo ty jo teda tak dokud jako nevyleze zátka tak mám byt v klidu??? já mám druhej den takový divný tušení a bolesti ale asi si to jen namlouvám. zítra začínám 38tt takže už je malej dopečenej?
15. únor 2010 v 19:26  • Odpověz
luci.no uvidime :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

sun..ja je radeji mam,jelikoz mam fakt strach..jak mam hodne citlivy
15. únor 2010 v 19:27  • Odpověz
no car je fakt že mě prdla bradavka není to velká prasklinka ale někdy to štípe tak nevím jeslti si na to nmám dát bepanthen
Suny, když už je ten můj, tak už je určo i ten tvůj...od 36.tt se prý děti rodí normálně a potíže nemají :wink:
sun..jojo uz je dopecenej :wink: a jinak zatka nekomu odejde az u porodu nebo tesne pred
15. únor 2010 v 19:28  • Odpověz
kurna já to říkám furt nejlepší by bylo kdyby zezelenaly palce a bylo by jasný že rodíme ale takhle??? nebo mít známýho gynekologa jinak prostě nic nepoznám určo.
15. únor 2010 v 19:29  • Odpověz
sun bych ho tam dala
15. únor 2010 v 19:29  • Odpověz
Suny, ty palce jsou fakt dobrý :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 19:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.