• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
kam bys co dala????? nerozumím
15. únor 2010 v 19:31  • Odpověz
ten bepanthen
15. únor 2010 v 19:32  • Odpověz
Suny určitě. Jak píše Luci, tak od 36tt se bere už normálně. Kamarádky tak rodili a v pohodě. Od toho 32tt do tak toho 35tt dozrávají plíce. Jak se narodí od toho 36tt tak mají akorát menší váhu, pokud nejsou cukrovkáři, jinak jsou už v pohodě. I dr. mi říkala, že jsem ve vys. stádiu tak kdyby se ted malá narodila nic by se nestalo, že by to už zvládla :slight_smile:
15. únor 2010 v 19:33  •  2 děti  • Odpověz
jo car ten bepanthen já tomu neějak nerozumněla. tak asi jo no. :grinning:

luci no a jak jinak? já to prostě nepoznám a tak doufám že rupne voda.

mony ale to není u každáho někdo problémy má ale snad ne my. dofejme no. tak snad to bude ok ale s tou váhou jsem teda fakt jako zvědavá.
15. únor 2010 v 19:34  • Odpověz
Suny, moje ségra šla rodit a vůbec nevěděla o nějaké zátce...žádná jí neodešla. Každý to má fakt jinak...někomu rupne voda, někdo má kontrakce a někomu musí porod vyvolat...Ale to zezelenání palců bych brala :grinning:
15. únor 2010 v 19:37  • Odpověz
suny, slyselas uz nekdy o nekom, kdo nepoznal, ze rodi? :grinning:

my jsme ted s Tobikem likvidovali takovou mensi nehodu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Maji, jakou nehodu? :grinning:
maji právě že znám kamoška. :grinning:

copak se vám stalo????

luci že jo? no to by byla bomba by nám to trochu mohli usnadnit. ale víš jak to bysme se pak ptali a holky máte je tmavě zelený nebo světle zelený :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 19:39  • Odpověz
Suny, tak pokud máš celé těhu, výsledky atd. v pohodě a porodíš od toho 36tt tak problém by být neměl.. Sama dr. mi to říkala, problémy jsou asi když jsou problémy i v těhu, nějaké špatné výsledky apod. :wink: Může potřebovat třeba kyslík i zdravé miminko, ale to je jenom ojedinělé, protože v tomto týdnu plíce jsou nebo by měli být už dozraté... :slight_smile:
15. únor 2010 v 19:39  •  2 děti  • Odpověz
maji..ja slysela..pani myslela ze ji je jen blbe po jidle..a pak nestihla ani dojet sanitka,tak rodil manzel a oni prijeli na zaver..bydli vedle ve vesnici
15. únor 2010 v 19:40  • Odpověz
Moni, přesně tohle mi dneska říkala sestřička :wink:

Suny :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 19:41  • Odpověz
musim vam vylicit nasi "bomban story", omlouvam se za detailni popis :grinning:

Tobik sedel v zidlicce a najednou se nenapadne nadzvednul a tise zatlacil...nahlasil "a-a", tak jsem ho jako obvykle pohodila doprostred obyvaku, podala si ubrousky a plinku a dala se do rozbalovani a rikam "mas tam boban?", Tobik se jen zaculil a nazvedl zadek a ja jsem uvidela ohromnej zlutohnedej flek na koberci, myslela jsem, ze me odvezou...no nejak jsme Tobika ocistili, vyslikli vsechno obleceni a Tobik vstal, podival se na to nadeleni, ukazal prstickem a rika spokojene "bomban"...tak umime novy slovicko a vyzkouseli jsme zlucovy mydlo v akci :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 19:41  • Odpověz
no co, vsak porod doma, to je muj sen...vas ne? :grinning:
15. únor 2010 v 19:42  • Odpověz
mony snad jo no ale ne snad určo prostě to musí být ok a hotovo nic jinýho se prostě nestane.

car no že jo? jsou takový připady. jéééééé já ted cítila malýho až buhvi kde.
15. únor 2010 v 19:42  • Odpověz
Holky mě normálně šlehne.
Drahý ted střídal malému boky a vrch mu nechal, malý se nerad stříhá a chtěl aby mu to nechal tak, ale vypadal jak blb, tak jsem mu řekla at ho ostříhá celého, že to má hnusné a on, že pěkné a ták, tak malý řval, že už nechce, že to tak chce nechat :confounded: moje nervy :sweat_smile: :frowning2:
15. únor 2010 v 19:43  •  2 děti  • Odpověz
Tak já se loučím, kluci se jdou koupat a já jdu zase něco dělat, mějte se papa a dobrou :slight_smile:
15. únor 2010 v 19:50  •  2 děti  • Odpověz
maji :grinning:

no můj sen to teda není. takže doufám že to nebude tak strašný

mony no jo moda je moda. s tím nic nenaděláš.

vy teda máte zážitky chci mít doma taky takový veselo. :grinning:
15. únor 2010 v 19:50  • Odpověz
maji..no teda nemusim mit vse :grinning: :grinning: :grinning: a tobik je teda sikulka :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 19:50  • Odpověz
moni :grinning: :grinning: :grinning:

hihi dnes fakt mate veselo holky :grinning: :grinning: :grinning:

sun..stava..a jedna v plzni nestacila dojet a rodili v aute-mela to 20min daleko
15. únor 2010 v 19:52  • Odpověz
mony pááááá

já tu teda budu až zase do já nevím jak dlouho
15. únor 2010 v 19:53  • Odpověz
car co???????????????????????

ježišik nestraš a to byla prvorodička??????? pane jo teda to sjou věci to radši abych si zavolala sanitku když něco nebo nedojedeme.
15. únor 2010 v 19:58  • Odpověz
sun..sanitka by trvala dyl nez oni kdyz skocili do auta..no vyjmky jsou..ale pry tohle je mega vyjmka rikala PA
15. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz
car no to jo ale v sanitce třeba ví jak rodit manýel to fakt neví :grinning:

kurnik manžel nainstaloval setobox kvůli debilní olympiádě a ted máme rozhašený všechno a ty programy co jsme měli vůbec nemáme je to jakýsi divný su fakt nasraná. debilní olmypiáda fakt mě to nezajíma ale musíme to mít nastavený. :angry:
15. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
sun..no jejiho navigovali po tel.. a kdo to mohl vedet ze,kdyz vyjizdeli
15. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz
car no to je pravda no. jejda teda chjo. no snad to taky rychlý nebude ale je fakt že kamoška to měla strašně rychlý taky a to si myslela že měla jen zaražený prdy a buch pak měla bolesti pravidelný ale jako prý nic moc spíš nic tak jeli radši do porodky a tam jkao ji prdli vodu a za 5 minut byla malá venku prý kdyby ji rupla voda tak to nestihnou.
15. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz
sun.jezis kriste..

hale za chvili jsem tu ,jdu jen do sprchy
15. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
jj tak utíikej já tu budu. :grinning:
15. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz
uz jsem tu :grinning:
15. únor 2010 ve 20:40  • Odpověz
jj jaká byla sprcha?? já se do ní chystám taky ale až tak za dvě hodky
mě furt bolí ta kostrč. přemýšlím z čeho. :grinning: to je fakt síla ten 9 metr je sranda fakt to se člověk vzbudí a neví co mu ještě bude.
15. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz
sun..rikam roztahuje se panev..me boli taky a v noci to je hroznej bes ted
15. únor 2010 ve 20:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.