• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Luci tak jako já, přešla jsem k novýmu a vůbec jsem se nezeptala jeslti už můžu chodit cvičit na cvičo pro těhotnýž.nevíte někdo?
22. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
Suny, já plánuju taky koupit tmavý ( i kdyby to bylo pro holčičku) je to praktičtější :wink:
22. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
JJ to je fakt no. ale zdá se mi to ještě brzo no tak nevím. jeslti nemám začít až po tom velkým utz 16 října
22. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
Suny, na cvičení se chci taky zeptat, jelikož jsem měla první 3 měsíce těhu rizikové, ale pak se to zlepšilo...Měla jsem vše zakázané, tak nevím, jestli mi to teď povolí :wink: Ale pokud nemáš žádné potíže nebo omezení, tak cvičit určo můžeš :wink:
22. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
autor
suny ted nevím, kterou myslíš Moniku, ale já si myslím, že to brzo není, já taky začala kupovat věci kolem 15tt a člověk musí nějak začít, protože kdyby jsi to potom měla kupovat naráz tak se asi nedoplatíš, takhle si to můžeš postupně kupovat. Samozřejmě někdo je pověrčivý, ale já moc ne, říkám co se má stát se stane a stejně to člověk neovlivní.

Luci jj právě jsem si říkala, že možná už zítra budeš vědět co to bude:slight_smile: Carcul mi včera psala, tobě taky??
22. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
Moni, na Carculku jsem myslela...takže už to ví? Mě nic nenapsala :frowning2: Jsem zvědavá, jestli se mimčo zítra ukáže :sweat_smile: mohlo by, že? :grinning:
22. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
Luci od té bývalé dr to mám povolený ale až mě nebudou chytat záda, což mě chytaj ale podle mě to to cvičení zlepší.

No Mony myslela jsem obě vás. :grinning:

Tak já nevím dneska se možná pojedu na ten fusak podívat tak envím jeslti ho koupím
ale asi ještě počkám dov ýplaty.
22. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
Suny, běž se podívat a pak nám můžeš podat info, na jak pěkné jsi natrefila :wink: Já si taky myslím, že správným cvičením se ti ty záda dají dohromady :wink:
22. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
autor
Luci no ona mi psala, že vlastně nic neví miminko se jim pořád kroutilo a mělo překřížené nožičky, ale prý na mžik ukázalo a dr. jim potvrdila to co si mysleli, ale říkala, že to nemůže říct na 100%, protože to byl jen mžik. :slight_smile: Jo a Luci a kam budeš chodit na cvíčo? Já bych taky chtěla začít chodit, ale nevím kam a nevím jestli se mi chce samotné:slight_smile:
22. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
No jo ostrava se spojuje a kdo bude chodit cvičit se mnou??? :grinning:
22. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
Suny, koupila bych ho, záleží na Tobě, já se chystám na ten letní v šedé barvě je to nějaké zvířátko, ale už nevím jaké, jestli medvídek nebo co :grinning: Holky, fičím, papapa
22. zář 2009 v 10:08  •  2 děti  • Odpověz
No Mony když jánevím jestli zimní nebo letní? když na zimu pak až bude malýmu půl roku budu potřebovat zase zimní tak nevím
22. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
Moni, já to mám nejblíž na cvičení do Havířova,ale samotné se mi taky nechce a navíc se musím zeptat dokyho, kam na to cvičení vlastně chodit :confused:
22. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
autor
holky možná se budu ptát blbě, ale na co zimní fusák?? u nás v rodině ho nikdy nikdo neměl?? Ani jsem nevěděla, že nějaký letní existuje.... :confused: :sweat_smile:
22. zář 2009 v 10:13  • Odpověz
No Mony letní taky nevím ale zimní do kočárku ono v unoru ho do toho zabalíš a je teplo
22. zář 2009 v 10:14  • Odpověz
autor
Luci do Havířova aha.. no tak se poptej a pak dej info:slight_smile: Já jen vím, že ve Vítkovické porodnici mají připravu k porodu, ale to je až později, někdy před porodem, ale to nebude asi vyloženě nějaké cvičení. Tak fakt nevím. A ty už víš kam půjdeš rodit? jestli tam někde blíž k vám nebo do OVY?
22. zář 2009 v 10:15  • Odpověz
autor
Teda na co letní fusák, jsem se spletla:grinning:
22. zář 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
suny jojo zimní mi je jasný, jen jsem slyšela poprvé vživotě o nějakém letním a moje mamka když rodila segru tak žadný letní neměla a to se narodila v dubnu a ani švagrová co má malou holčičku...tak proto se tak divím... :zipper_mouth: :sweat_smile:
22. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
Luci já taky letní nevím na co je :confused:
22. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
autor
No ted jsem se ptala mamky a ta o tom taky slyší poprvé:grinning: tak to je jedno:grinning:...ale stejně neuvaří se v tom to miminko když bude teplo? :confused: ...Suny pokud se půjdeš dívat na ty fusáky tak se když tak poptej :grinning:
22. zář 2009 v 10:23  • Odpověz
No Mony já to kupovat nebudu ale kdyby jsme tam byli tak se poptám to víš že jo :wink:
22. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
autor
suny dík:grinning:...
22. zář 2009 v 10:27  • Odpověz
Nj není zač, uvidím kdy tam pojedeme :slight_smile:
22. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
Holky já valím ven tak se mějte krásně aodpol se tu ukážu papa. :slight_smile: :grinning: :wink:
22. zář 2009 v 10:32  • Odpověz
autor
suny užíj si to papa :dizzy_face:
22. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
suny a kdy ty mas vlastne rodit, ze chces zimni fusak?
22. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
Moni, rozhoduju se mezi Vítkovicema a Porubou...když jsem byla v Porubě na pohotovosti, tak jsem se jich ptala na porod a řekli mi, že můžu klidně přijet, ale že pokud nejsem z Ovy, tak nemám jistotu, že mě vezmou...můžou mít plno a slyšela jsem, že se to tam stává docela často :unamused: Ve Vítkovicích rodila švagrovka a byla strašně spokojená...jen ty sprchy a wecko na chodbě mě štvou :rolling_eyes: A co ty? Kam půjdeš?
22. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
autor
Lucí já každopádně taky bud Vítkovice nebo Poruba, ale přítel chce spíš abych šla do Poruby, protože tam mají lepší vybavení kdyby se nedejbože něco stalo. Ale ještě taky nevím asi to taky nechám tak a kde budou mít místo tak tam prostě půjdu. No ve vítkovicích mě taky štvou ty sprchy, ale zase v porubě máš jen hodinu návštěvní dobu, tak fakt nevím :unamused:
22. zář 2009 v 11:12  • Odpověz
Moni, o té Porubě vím, ségra tam rodila a na pokoj jsme mohli chodit jen po dvou a jen na hoďku, to bylo pěkně debilní...A s návštěvama ve Vítkovicích je to jak? Já už si to nevybavuju :sweat_smile:
22. zář 2009 v 11:26  • Odpověz
Moni, tak jsem koukala na jejich stránky a návštěvy mají od 15-17 hod. :wink:
22. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.