• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
jinak sprska fajn
15. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz
Tak já už jsem taky po sprše a ležím u telky...maličký mi vrtá hlavičkou až...víte kde :confused: Snad se nechce provrtat ven :sweat_smile:
15. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz
luci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 ve 20:59  • Odpověz
Car :grinning: fakt mám ten dojem :sweat_smile: Dělá Ti to taky malá?
15. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz
Suny, kdepak jsi utekla? :wink:
15. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz
luci taky nekdy :grinning:
15. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz
já jsem tady ted jsem měla asi posla jsem fakt teda uplně slzu zatlačila. bylo to hodně nepříjemný
15. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz
sun..tak snad nams nepredbehnes ty :wink:

holky ja jdu zalehnout..paaa,nejak mi zacla bolet hlava
15. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz
Suny, tak to muselo být hodně nepříjemné :confounded:

Car, dobrou a klidnou noc :dizzy_face:
15. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz
car no tak to neeeee. :grinning:
dneska je asi divnej tlak tak utíkej zítra bude líp. já se jdu ještě nudit budu tu asi brouzdat.
15. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz
luci no jo to bylo ale teda síla. jsem stála u umyvadla omývala se vodou a stání byl nejlepší postoj co mě dělalo jakž takž dobře. fix teda. já už chci aby byl zítřek touhle dobou.
15. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz
Proč zítřek? :confused:
15. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz
no protože manža dojde tak nějak kolem 10 zítra a pak bude mít 3 týdny volno už se těším až bude se mnou.
15. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz
Jéé Suny, tak to máš super :slight_smile: Aspoň ho budeš mít po ruce, když Tě to chytne :wink:
Si teď čtu ve Family Star o přibírání v těhu a že prý je čím dál větší móda a trend dieta a hladovění těhotných kvůli postavy :confused: To je hnus, co?
15. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz
luci no to je v plánu tak snad ty tři týdny budou stačit. a malej vyleze v době dovolené. takže uvidíme jak to bude ale jsem ráda že bude se mnou. už se fakt těším.

to nee, fakt? jak někdo může záměrně hubnout v těhu??? to není možný ne??? luci a ty máš mladýho v praze????
15. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz
Suny, néé ještě je doma...ale pojede, no musím to nějak bez něj vydržet...mám zajištěný odvoz na všech stranách, kdyby mě to chytlo a on nebyl doma. Akorát by mě mrzelo, že by nebyl u porodu, ale zastoupila by ho ségra, takže sama bych tam nebyla. Tchán by byl u nás na baráku, protože někdo musí hlídat pejska :wink:
Ale i tak se modlím, aby to prcek ještě vydržel...
15. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz
luci tak aspon ten odvoz máš to je dobře. ale neboj vydrží určo. já u porodu stejně budu sama tak mě to ani nepřijde.

luci jdu se sprchnout a pak do hajan papa
15. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz
ahojte zlaticka stale 2v1?
15. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz
Suny, páá a dobrou :dizzy_face:

Ahoj Mona, stále :dizzy_face:

Jdu si taky lehnout :dizzy_face: ahojky zítra....
15. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz
Ahoj holky, tak noc zase naprd. vcera jsem asi hodne uklizela a pak jsem se vecer jeste protahovala a jak jsem byla na zachode, tak sem mela mirne naruzovelej vytok. zase, uz me to sere. dneska uz je to zatim ok. jsem tedka u nasich, manza me sem hodil autem do nemocnice to mam 5 minut misto 45 z domu.ja uz si fakt nevim rady. vim, ze jsem s tim mela vzdycky potize, tak asi pri vyssi aktivite, jak je vsechno prokrveny, tak...neni to teda vubec samotna krev, vzdycky zbarvenej vytok do svetle hned a nebo jako vcera trosku do ruzova. uvidime, co me reknou v nemocnici.jinak me nic neboli a mam jeste obrovskej prujem.
16. únor 2010 v 08:29  • Odpověz
Dobré ráno :dizzy_face:

No, já už se k noci ani nevyjadřuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mabe, tak to jsem zvědavá, co Ti řeknou...a na kolik valíš?
16. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
jdu tedka na 9:30

jako nemivam to nejak moc. mela jsem to pred 3tydnama, tedka v patek a vcera vecer.vzdycky po nejake vetsi aktivite, tak si myslim, ze je to z toho. ach jo, snad to nic nebude vaznyho. :unamused:
16. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
luci, tobe dr. rikal, ze je to ok, kdyz nekrvacis, ne?
16. únor 2010 v 08:43  • Odpověz
Mabe, budu na Tebe myslet :dizzy_face: Určitě to nic nebude...už se asi taky připravuješ :wink: Já měla výtok úplně tmavý a hnusný a bylo toho moc a víc, jak dva dny a taky to nic nebylo...tak neboj :wink:
16. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
Říkal mi, že pokud to není čistá krev, tak že se tím nemám stresovat....
16. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
luci, to ja mam tak jednou, dvakrat na zachode, kdybych nezkoumala kazdej papirek, tak to snad ani nevim. mame zelenej toaletak. uz sem z toho magor. myslis, ze by to mohla byt zatka? to snad ne.
16. únor 2010 v 08:46  • Odpověz
jeste mam cas, ne?
16. únor 2010 v 08:46  • Odpověz
Mabe, nemusí to být zátka...jen hojnější výtok (který prý v posledních týdnech signalizuje přípravu), ale to Ti řekne doktor nejlíp sám :wink: To máš fajn, že tam budeš za 5 min., se nemusíš nikde courat...

A Maja jela na kotrolu...takže držím palce a ať hlavně dobře dojede :wink: :dizzy_face:
16. únor 2010 v 08:48  • Odpověz
maji, drzime palce.

luci, jojo, od nasich je to kousicek. tak ja jdu, snad to bude ok. uvidime, jestli udela UTZ. moje dr. pred tema trema tydnama me prohlidla a rekla hodne vitaminu C a vic odpocivat. nic jinyho, cipek je tvrdej a nic jinyho nenasla.
16. únor 2010 v 08:50  • Odpověz
ja se ozvu
16. únor 2010 v 08:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.