• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Tak zatímm pááá :dizzy_face:
16. únor 2010 v 08:52  • Odpověz
ahoooooooooooooooooooooooj
16. únor 2010 v 08:55  • Odpověz
Ahojky Car :dizzy_face:
16. únor 2010 v 08:56  • Odpověz
luci,tak co jakpak?
16. únor 2010 v 09:21  • Odpověz
Car, zatím dobrý...sice jsem se zase nevyspala, ale to už je tradice :rolling_eyes: :grinning:
A Ty? Ten 40.tt Ti naskočil dneska?
16. únor 2010 v 09:24  • Odpověz
luci az ve ctvrtek jsem39 plus jedna..no je to dle tech puv.utz uplne na zacatku..pak to furt vychazelo o neco vic
16. únor 2010 v 09:29  • Odpověz
snad mala bude chtit uz ven :grinning: kdyz je to takovy cislo
16. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
Car :grinning: to číslo by ji mohlo ovlivnit :wink: :slight_smile:
Jinak se cítíš dobře? A ty jsi už na kontrole byla otevřená? A kdy máš mít další?
16. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
ahoj holky jsem vzhůru nesnáším ty noci, hrozný bolesti už teda fakt nevím.

holky držím pěstičky na kontrolách.
16. únor 2010 v 09:37  • Odpověz
luci jo min stredu,otevrena na 2cm a temer zadny cipky,tyden pred cipek 1,5cm a otevrena na cm...a ted jdu zas ve stredu..a ete minule dr cucela jak tvrdne bricho a ete pak jsem mluvila stezi,tak to rikala ze to jsou poslove(a ja myslela ze tvrdnuti)

sun..ahojky

jinak luci...vecer mi k ty pern.bolesti podbruchu zacli brat kreciky,uz jsem chtela zacit stopovat pak to pres,lo a pak to bylo nepravidelne..a to jsem si rikala tak ted ted se to rozjede a poradne :grinning: a nic
16. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
Ahojky Suny :slight_smile:
Nevím, co dneska k obědu...jsem sama a nic se mi nechce vařit...potřebovala bych tip na nějakou rychlovku :wink:
16. únor 2010 v 09:56  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsem doma z kontroly....takže od rána zle,naměřili mi vysoký tlak.Na monitoru kontrakce po 6 minutách-slabé.Jsem sice uzavřená,ale čípek zkrácený a hlavička dole v pánvi.Je mi blbě,tak nějak na zvracení,dr.mi řekla,že to možná bude i dnes,ať si nelehám,abych ty kontrakce nezastavila,tak uvidíme :wink: že by konečně???
16. únor 2010 v 10:08  • Odpověz
cipis..lezenim se to muze zastavit??????????cooooooo???????????????ja se tu valim jak prase...tak dnes si dam zas prochajdu,schody :grinning:
16. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
no říkala,že když budu ležet na zádech,tak si ty kontrakce můžu uplně zastavit,že je lepší chodit,nebo skákat na míči,když ležet,tak spíš na boku.Holky,mě je fakt nějak zvláštně!
16. únor 2010 v 10:11  • Odpověz
cipiiiis,ze by,tak to jsem zvedava :grinning: :grinning: :grinning:

tak to jsem nevedela,uz na yadech nelezim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2010 v 10:16  • Odpověz
Tak snad se dr.nemýlila a fakt to na mě brzy přijde,je mi fakt divně.Mám bolesti břicha a to tvrdnutí,ale je to takové jiné než normálně.Hlavně,jak řekla,že to může přijít i dneska,tak jsem lehce znervozněla...jak mi řekla o těch kontrakcích a taky,že mám vysoký tlak...bojim :frowning2:
16. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
cipis..vzdyt si to chtela :grinning: snad uz to bue ono

ikdyz jako mne rekla uz min.tyden ze to muze prijit i dneska :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2010 v 10:20  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak já bych ještě spala, ale malý to nějak nedovolí, leží a kouká :slight_smile:

cipis ty jo, tak to se dneska krouti v těch bocích, to by ti mělo pomoct, aby šla hlavička čím dál víc dolů...jj a na zádech nelež, taky když mě napíchli na kapáky, tak jsem musela ležet na boku a musela jsem mít jednu nohu nahoře. Tak jak budše ležet na boku, tak si jednu nohu dej výš, něčím si jí podlož :wink: .... není boha, aby to nepřišlo :slight_smile:
16. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
mona..a jakou kapacku ti davali?a jak se kroutit v tech bocich?dokola nebo ze strany na stranu?
16. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
Carcul...já vím,že jsem to chtěla,chci to stále,jen jsem si to začla nějak víc uvědomovat,že to asi začíná :wink:

Mončo...ty boky jsem včera nějak nestihla,zkusím dneska,teď tu hopsám na míči a myslím,že jsme těm kontrakcím trochu pomohli včerejším sexíkem :wink: a teď ještě doktorka,jak mě prohlížela,uvidíme,snad už :grinning:
16. únor 2010 v 10:30  • Odpověz
autor
carcul no oni mi dávali nějakou kapačku na rozjezd kontrakcí a ty už byly fakt brutální :confounded: ... no musiš si rozkročit, mirně pokrčit nohy a kroutit jakoby dokola nebo i ze strany na stranu, jako by jsi chtěla tancovat :grinning:...Já to dělala den před porodem a i v nemocnici mi to jedna sestra radila.
16. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
cip..drzime palecky :wink:
16. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
Carcul...já tobě taky :wink:
16. únor 2010 v 10:33  • Odpověz
autor
cipis jojo vyzkoušej, zkus i vanu. To by mohlo taky pomoct. A nebo stimulaci bradavek :grinning:....bože toho je, jen přijít na to co ti zabere :grinning:
16. únor 2010 v 10:33  • Odpověz
mona..ja si jen rikaa jestli kolem dokola jestli se numuze treba zamotat do pup.sn. vis..proto se ptam abych neco neudelala spatne..teda ale uz jsem se krotil minule jak si rikala a az pak mi to napadlo
16. únor 2010 v 10:36  • Odpověz
autor
car tak to mě nenapdalo, ale myslím si, že ne. Vždyt ženské chodí na břišní těhu tance a taky se tam všelijak možně kroutí.
16. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
cipísku držím pěstičky snad už to bude ono. :grinning: jééééé tak další mimisek na cestě to je bomba se to tu začne rozrůstat.

mony i stimulace bradavek pomáhá???? :grinning:
16. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
mona..tak dnes krouceni,prochazka a schody..ikdyz teda nevim,brisko nak boli ale dam to snad
16. únor 2010 v 10:39  • Odpověz
tak jestli to ležení zastavuje tak dneska budu ležet celý den. a od zítřka začnu běhat po schodech i když máme ještě teda čas.

holky moc na vás myslím tak když ne minulej tak tento týden to určo někomu vyjde.
16. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
Cipísku, moc Ti přeju, aby jsi to už měla za sebou...a Car taky :wink: Vždyť už je holky čas, že? :wink:

Ahoj Monííí :dizzy_face: Co bradavky? Lepší?

Holky, dneska mi psala kámoška a stršila mě, že pokud mi dr. porod vyvolá, tak můžu rodit i dva dny :confused: No, snad by mě nenechal trpět (navíc, když mám astma...dva dny bych nevydržela). Snad použije všechno možné, aby byl maličký co nejdřív na světě...
16. únor 2010 v 10:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.