• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Luci neboj tak strašný to nebude třeba začneš rodit přesně v ten čtv sama. uvidíš já bych se toho nebála. :grinning: a když ti prdnou vodu tak dva dny to trvat nemůže.

manžel odjel do práce, nejede mi icq, telka taky moc ne jen málo programů takže asi budu tady nevím no.

jinak na obídek budu mít naložený masičko a hranolky ale zatím mám žaludek na vodě ale to přijde určitě.
16. únor 2010 v 10:48  • Odpověz
luci ono je to ruzne

jinak si taky myslim at uz se mala neslechti a vyleze :grinning:
16. únor 2010 v 10:48  • Odpověz
Ahoooojte :slight_smile:
16. únor 2010 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz
ahoj mony. jak je????? postýlka nachystaná???
16. únor 2010 v 10:51  • Odpověz
Suny, já jsem se vzbudila před chvíli s bolestí hlavy, posnídala jsem , ještě ležím a je to lepší :slight_smile: Postýlka už je :grinning: Jen musím koupit ještě někde obrázky na zed a dát jí to tam pak. A co ty?? Dobrý?
16. únor 2010 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz
autor
suny jojo bradavky taky. Stimuluji se 3 minuty a další 3 minuty pauza a pořát dokola :slight_smile:...ono když jsem to zkoušela, tak mi to docela dělalo nepřijemné věci v břiše, ale nevyvolalo to porod, teda nevím den před porodem jsem právě zkoušela kroucení v bocích a ty bradavky, ale jestli něco pomohlo, to říct teda nemůžu :grinning:

car jojo zkoušej, ale hlavně opatrně....ty jo, jakoby to bylo včera co jsem tu seděla celá zoufalá,že mi nejde vyvolat porod :grinning:

Luci jojo to je pravda, vyvolačka je pěkný hnus, ten den co jsem porodila mě dali na pokoj, kde byly 2 holky co jim měli vyvolat porod. Obě tam byly od rána a za boha jim nemohly vyvolat porod. Až na druhý den v noci ta jedna porodila a ta druhá o 12 hodin později, takže na 3 den až :sweat_smile: ....

Cipis, ale pokud zkoušíte sex, tak ten by měl zabrat pokud je to i se spermiemi :sweat_smile: ....ono ty spermie vyvolávají porod, jinak to nemá smysl....samozřejmě jiný smysl to má :grinning: :grinning: :grinning: ....My to zkoušeli jen jednou s..a vyvolalo mi to brutální posle, kdyby přítel nedělal fory mohla jsem tehda porodit dávno :grinning:
16. únor 2010 v 10:55  • Odpověz
já už bych taky dávala obrázky ale budeme se stěhovat tak už to nechci lepit na tu zed.
jinak noci hrozný bolesti tam dole jako fest a je mi slabo jinak se to dá. jen je mi smutno a už se těším až nás bude víc jen malej musí dneska vydržet ještě v bříšku.

mony fakt? ty jo tak až budu přenášet napíšu si pro radu ju??? :grinning: doufám, že Kubíček bude tak hodnej jako jeho jmenovce tady. protože ty máš fakt zlatíčko.

holky ale když vám rupnou vodu tak se ten porod vyvolá ne???

mony já si nedovedu představit sexík s tím popraskaným břichem to bych asi nedala.
16. únor 2010 v 10:58  • Odpověz
Holky, tak pokud se malému nebude to toho příštího čtvrtku chtít, tak ve středu s manžou nevylezeme z postele :grinning: aby se něco začalo dít a mě ho v ten čtvrtek nemuseli vyvolávat.
16. únor 2010 v 10:59  • Odpověz
luci ale podle mne to vyvolani taky zalezi na situaci-ty uz jsi otevrena,cipek kratky..a jsou holky ktery prenasi a maji ho cely a zavreny a pak to trva
16. únor 2010 v 11:02  • Odpověz
no tak to jsem zvědavá co mi řekne na kontrole teda. :grinning:
16. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
sun..urcite ze vse ok
16. únor 2010 v 11:04  • Odpověz
Holky,no ten sex byl samozřejmě nechráněný,ale taky dost dlouhý a fyzicky vyčerpávající,nevím,jestli to bylo tím,že jsme se tak soustředili,že jsme to prostě dělali hlavně kvůli malému :grinning: jinak to samozřejmě bylo taky fajn :grinning:

Tak já ještě zkusím i tu stimulaci bradavek a ty boky.
16. únor 2010 v 11:05  • Odpověz
car no já myslela jeslti už třeba se dole něco děje nebo furt nic. :wink:

cipísku a dá se to s tím břichem??? mě to přijde hrozný a nedokážu si to představit.
16. únor 2010 v 11:06  • Odpověz
Holky, no teď jsem četla, přesně to, co píše Car, že pokud jsem otevřená a čípek už nemám, tak je vyvolaný porod rychlý...tak uvidíme :wink:
cipis a ete si dejte sexik at je to tutovka :grinning:
Suny, když se budete stěhovat, tak jasné, že to nemá cenu :slight_smile:
Neboj malý ještě vydrží, fakt Tě to tak bolí? Tak snad budete mít brzy Kubíčka u sebe. :slight_smile:
Jak praskne voda, tak by pak měl být porod rychlý, to jsou pak silnější kontrakce a hlavička se už sesunula úplně dolů, pak jen párkrát zatlačit a mimi je venku....
16. únor 2010 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz
luci tak to máš super. a to tě vyšetřuje dycky ten dr ke kterýmu jdeš rodit???
já mám pocit že ten můj mě vyšetří ale nic moc neřekne pokud se nezeptám.
16. únor 2010 v 11:07  • Odpověz
luci..tak jsi mou myslenku potvrdila :grinning:
16. únor 2010 v 11:07  • Odpověz
mony no já doufám, že tak 14 dní vydrží nebo týden. dneska ještě musí určo manžel je naposled v práci a pak má dovču tak uvidíme. a třeba ještě bude malej silit tak at tam ještě zůstane. prý před porodem klesá břicho co je na tom holky pravdy????
no někdy to stojí za to už tři dny mě bolí jakobby kostrč a mám tlak na konečník a ve předu jak kdybych tam měla šutr ale tvrdý břicho mám občas ale jako chodím ohnutá páč kdeyžý se narovnám tak je to bolest ale asi nic proti porodním.

no vám se to taky blíží co lukášek už se těší na sestřičku???
16. únor 2010 v 11:09  • Odpověz
autor
suny no Kubíček je hodný taky jak kdy :grinning: ...třeba ted leží vedle mě v křesílku a kouká už dost dlouho a to jsem slyšela, že se asi před 15 minutama pos... a nějak je pořát spokojený :grinning:...Ale už bych se měla kouknout, jestli mi udělal nadílku :grinning:

Luci neboj, ono taky zaleží jakou vyvolávačku ti daji, ty tablety moc prý nezabirají, ale pokud ti dají injekci a třeba ti fakt rupnou vodu, tak to bude rychle třeba. Ono taky zaleží na ženské.....

cipis a jak ti je?? Pořát bolesti??? Já den před porodem jsem měla taky nepravidelný bolesti celý den a až v noci to začlo být pravidelné...Tak třeba do zítřka porodíš :slight_smile:
16. únor 2010 v 11:11  • Odpověz
mony tak to víš, je spokojený miminko, příjem výdej. co víc si přát. :grinning:

mony a tobě tu vodu píchli až v porodce že????
16. únor 2010 v 11:12  • Odpověz
Suny, tak snad vydrží, ale pokud máš takové bolesti a nic se nemění čípek nic, tak by mělo :slight_smile:
Jo jo, sun je to pravda, bříško klesne a je dole.
Sun, tak já bolesti nemám, jen mě tvrdne to břicho, ale né často, jinak bolesti, křeče nebo tak vůbec nemám, tak to příjde asi v den kdy bude chtít malá na svět :grinning:
Jj Lukša se těší, je fajný, každý den se ptá, kdy půjde Nelinka ven a jestli mě nebolí bříško a ták. Už se těším až jí budeme mít u sebe doma, jak jí bude brát a ták
16. únor 2010 v 11:14  •  2 děti  • Odpověz
autor
suny myslíš ted mě?? Jo mě praskli vodu v porodnce nějak kolem 7 ráno a malý se narodil až v 11 :confounded: ....
16. únor 2010 v 11:15  • Odpověz
Sun mě jí taky píchli až v porodce. Od 6 rána jsem měla bolesti, celý den, malý chtěl už ven, jen mi né a né prasknout voda tak za 5 min. půl 9 mi jí už museli pichnout a o půl 9 byl malý venku :grinning: Voda praskla, já zatlačila asi 2x a byl venku.
16. únor 2010 v 11:18  •  2 děti  • Odpověz
Mony tak to jsem v klidu protože máme břicho nahoře. malej se tady snaží hýbat ale asi víc spinká a nabírá energii nezdá se mi že je tak malý jak mi dr řekl. nebo je to chobotnička. :grinning:
určo bude spolehlivej velkej brácha mrkni na Kdopak to mluví. :grinning:

jojo mony myslím tebe. :grinning: no že jsi poznala pravidelný kontrakce fakt to nejde zaspat??? nebo třeba že tě bolí břicho furt a ty bolesti se ti splývají není to tak? fakt je to tak že tě to bolí pak ne a pak zase začne?? a je to bolest jak na ms???
16. únor 2010 v 11:19  • Odpověz
Jéééé mony to bylo teda rychlý to já se bojím že když rupne voda že nestihnu jet do porodky tak nevím no.
16. únor 2010 v 11:21  • Odpověz
Suny, hlavně , že prospívá na váze a na to jak je velký nezáleží. :wink:
Jo jo ten film miluju i malý se na to rád dívá, nedávno to bylo tak jsme koukali a pak pořád, že chce abych mu to pustila, jen to nemáme na divku, tak to musíme stáhnout :grinning:
Sun, i když by jsi měla bříško dole tak ho můžeš mít klidně dole i týden, dva.
16. únor 2010 v 11:22  •  2 děti  • Odpověz
Car :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

No, kdyby mi rupli tu vodu, tak by to bylo nejlepší...

Moni, ty jsi to teda měla fakt rychlovku :slight_smile:
16. únor 2010 v 11:23  • Odpověz
Sun jj bylo. On byl maličký a navíc byl hlavičkou už dole v por. cestách, jen ta voda nechtěla prasknout, tak jak praskla tak šel po chvilce ven i on. I ted je prý malá pěkně dole, tak by neměl být problém říkala dr. tak jsem zvědavá :slight_smile:
16. únor 2010 v 11:23  •  2 děti  • Odpověz
mony tak uvidíme, já si ted říkám že kdyby to došlo tak si asi zavolám sanitku a pak manžela ale jeslti mě prdne voda a malej se narodí za 5 minut tak to se bojím co tu s ním budu dělat???
16. únor 2010 v 11:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.