• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Luci jo no. Nejhorší jsou ty bolesti, porod jako takový by měl být pak v pohodě, párkrát zatlačíš a mimi je venku, jen ty bolesti než rodíš vydržet :confounded:
16. únor 2010 v 11:26  •  2 děti  • Odpověz
mony tak to třeba bude taky rychlý jen malá bude určo větší než malej. ale i tak ho vypiplali je to fakt super, jinak kamošce se narodila v 29tt holčička 1350g to je hrozný.
16. únor 2010 v 11:27  • Odpověz
Suny, tak to určitě né. Neprve musíš mít ty kontrakce, ty bolesti a to poznáš pak by měla rupnout voda, ale co jsem tak ležela v nemocnici s malým tak tam každé vodu ruply oni. Jinak jak Ti rupne voda zničehonic jak kamarádce neměla ani bolesti, tak to do porodnice stihneš, protože bez kontrakcí neporodíš.
16. únor 2010 v 11:28  •  2 děti  • Odpověz
mony no hlavně je poznat. ty bolesti. holky co když se malej narodí jako doma nebo v aute???? já doufám že ne teda.
16. únor 2010 v 11:28  • Odpověz
ajo tak to mám být v klidu?? a mony fakt jsou pravidelný???
16. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
A jak se Té malé holčičce daří? Kamarádka co nedávno porodila v tom 6měs., tak její malý to vzdal ...
16. únor 2010 v 11:30  •  2 děti  • Odpověz
no bojují mony nic asi příjemnýho no a to jí rupla voda jako sama. to je hrozný tak nevím.
jako že umřel???? kolik vážil??
16. únor 2010 v 11:31  • Odpověz
Sun a jak daleko máš porodku? Stát se to může :grinning: Ale do porodky stihneš neboj.
Bolesti aby to bylo na porod musí být určitě pravidelný...
16. únor 2010 v 11:31  •  2 děti  • Odpověz
Tak jak bojují, tak to je dobré a prospívá ve váze? Tady je ta váha důležitá i to jak zvládá dýchání. Ale určitě to zvládnou. Jo jo před Vánocemi umřel. Měl něco přes 700g a taky jí rupla zničehonic voda.
16. únor 2010 v 11:33  •  2 děti  • Odpověz
no po dálnici asi 15 minut a do té druhé přes město asi 2O víc asi ne teda když nebude zácpa bo já nevím.

jako to jsou bolesti jak na ms? a fakt jako začnou a trvají prý tak 40vteřin a pak prý za nějakou dobu znovu a fakt je to prý pravidelný tak já neívm.
16. únor 2010 v 11:33  • Odpověz
To je kamoška od kamošky ale prý měla problémy od začátku těhu. ty jo tak si člověk říká zaplat pánbůh za každej den navíc co jsou v bříšku že??? jejda a jak to zvládá??? to bylo první dítko??
16. únor 2010 v 11:35  • Odpověz
autor
suny no já je teda určo nezaspala, od 11 jsem měla bolesti, ale to jsem podřimovala a od 1 hodiny to už jsem neudla, když to bylo co 7 minut, to ti ty bolesti nedovolí usnout, no a to už jsem si začla stopovat. je to bolest jako při ms, ale dalo se to vydržet. A přesně jak píšeš je to taková olest, která přejde a podle toho jak je často máš ti zase začnou a pak zase přejdou.

Moni tak to ti ten porod zavidím teda, já si taky celou dobu říkala, že když přežiju bolesti, tak porod bude rychlý, ale opak byl pravdou.... :frowning2: ....ale je pravda, že to co popisuješ, tak to má skoro každá rodička, bolesti jak prase a pak porod rychlý....jen já zas musím být vyjimka :angry:
16. únor 2010 v 11:38  • Odpověz
autor
holky kdyby jste mě doma viděly :grinning: :grinning: :grinning: ....chodím polonahá doma, protože když jsou prý bradavky na vzduchu, tak se rychleji hojí a jak vám tady píšu, tak se dívám a zničeho nic mi to začlo kypat na klavesnici a všude možně :sweat_smile: :grinning: ...
16. únor 2010 v 11:41  • Odpověz
Sun , to určitě poznáš, to nejde nepoznat :slight_smile:
Tak to nemáš tak daleko. My máme taky porodku asi 15 min. autem odsud, ale tím, že nám nejde auto, tak mi slíbila známá, že nás tam hodí, že máme volat i v noci :grinning: Tak snad se pak dovoláme kdyby něco, nebo ještě ségra by nám půjčila auto.
Sun, to já nevím, nikdo o ní nic neví, musí to být rána jak hrom, nedokážu si to představit. Nikomu se neozývá nezvedá tel. určitě se z toho ještě vzpamatovává a já jí nepíšu, bylo by mi trapné jí psát.
A jednoho kluka už má.
16. únor 2010 v 11:42  •  2 děti  • Odpověz
Moni, tak hlavně, že to máš za sebou :slight_smile:
Jo a Luki se mě furt ptá, už se Ti dělá mlezo? :grinning: Místo mlezivo tak mlezo? Protože někdy leží zamnou a čte si Vás semnou a jak jste si předtím o tom psali, tak blbec se furt směje a prý už máš mlezo? A já né a on, tak jak nebudeš mít mlezo, tak malou budem vozit k Monči, ta má mlíka dost, říkám ty jsi debil a on no co, bude nám kojit malou :grinning: Si dělal prdel samozřejmě. No jsem zvědavá, doufám, že budu mít mléko , když se mi nedělá mlezivo a u malého jsem před porodem byla jak dojná kráva, zprominutím :sweat_smile:
16. únor 2010 v 11:45  •  2 děti  • Odpověz
jééé holky já budu první která ais zaspí porod. :grinning:
16. únor 2010 v 11:48  • Odpověz
16. únor 2010 v 11:48  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni no je pravda, že já mám mléka fakt na rozdavání, v noci jsem zase odstříkala vic jak 100ml...docela mazec :grinning: ...jsem se taky smála a říkám Liborovi, že jsem jak mlékarna kunín :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 v 11:48  • Odpověz
Holky,tak jsem dala půl hodiny horkou 40 st.vanu a uvidíme.Hopsám tu na míči.Jako nemám nějaké extra bolesti,ale je mi tak zvláštně v podbřišku a celkově :frowning2:
16. únor 2010 v 11:49  • Odpověz
No to jo. Já u malého nestáhala měnit vložky do podprdy a jak jsme někam šli jsem si dávala dvě a musela se pořád kontrolovat abych neměla kola na tričku :grinning:
16. únor 2010 v 11:50  •  2 děti  • Odpověz
:grinning: mony kape mlíko jo??? tééééda. ale je fakt že kamoška chodila a prý ten vzduch je dobrej i na spodek tak v letě chodila prý nahá když nebyl nikdo doma.

jinak já mlezivo mám asi od 4 metru a to někdy fakt hodně ale prý to nemá vliv na mlíko tak uvidíme.
16. únor 2010 v 11:50  • Odpověz
mony no jo je to hnus, ale halvně v noci když se vzbudím a prostěradlo od toho žetak spím na ručníku páč v podprdě se mi spát nechce no sranda.

cipísku to půjde uvidíš.
16. únor 2010 v 11:51  • Odpověz
Sun no to věřím. :confounded:
Cipís, tak tfuj, tfuj, tfuj ať už jdeš rodit a máš brzy broučka u sebe :dizzy_face:
16. únor 2010 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz
tak jsem dala hranolky do trouby a něco tu smrdí a já zapomněla že mi tam trocha tžemlovky vytekla tak ted to tu smrdí spáleným chjo teda .
16. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz
autor
otesánek měl opět hlad... :slight_smile: ....no s tím mlékem je to sranda,ale s těma bradavkama až tak né :confounded: ....ale včerejší šetření s kloboučke zabralo a dneska tolik nebolí a kojim zase normálně...v noci jsem dokonce mu dávala přes stříkačku....
16. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz
mony pres stříkačku? a v pohodě? to musela být nějaká větší ne????
16. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz
autor
No oni u nás v nemocnici přikrmovali stříkačkama, aby si dítě nezvyklo na flašku. Strčili mu malíček do pusy a jak miminko začlo sát, tak mu tam pomalinku stříkali mlíčko. No a já včera řekla příteli at mi tu stříkačku koupí v lékarně. Kojila jsem přes klobouček kvůli těm bradavkam, ale stejně pořát bolely, tak jak se mi v noci brutálně nalily prsa, tak jsem odstříkala a přes tu stříkačku mu to dávala. A je pravda, že prsa jsou hned lepší, když jsem jim dala den oddych.
16. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz
tak mi ted volala kamoška že je v nemocnici ji operovali nohu srazila se na svahu s borcem. tak to je rok teda.
16. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz
su tady, vsechno furt stejny, zavrena, na porod to nevypada, kontrola za tyden :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ja tu uklizim jak debil abych to urychlila :sweat_smile:
16. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz
Holky, tak já jsem vytuhla...pak mi volala mamka a já jsem se tak lekla, až jsem dostala bolesti a měla jsem je po desti minutách až do teďka...ale už je líp :wink:

Kdepak je ta Mabe a Maja...měly by dorazit z kontrol?
16. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.