• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
ahojte zlaticka moje ako sa mi mate?
cipisku -sup sup chceme dalsie miminko :grinning:
suny-aj ja si niekedy hovorim aby som to poznala ale potom si poviem porod a nepoznat ?to urcite nejde :wink:
tu v Londyne je strasne pocasie stale prsi uz sa tesim co zacne byt pekne
16. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz
jo idem sa najest konecne prvy krat za dnesok zasa som lietala po uradoch za 30 min som tu a konecne budem mat na vas cas :slight_smile:
16. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz
Maji, to není možné :sweat_smile: A čípek?

Ahoj Mona :slight_smile:
16. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz
no prej nalez stejnej jako minulej tyden...takze asi 1cm a zavrenej :stuck_out_tongue_closed_eyes: a doufala, ze uz treba aspon nebude...su z toho zklamana :sweat_smile:
16. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz
maji ahoj ale i tak gratuluju ke kontrole no jo to víš, prostě když se ven nechce tak se nechce. :grinning:

já se ani nedivím že se jim nechce když je venku takhle hnusně.

ahoj mony
16. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz
suny, no ale tolik namahy pro nic :frowning2:
16. únor 2010 ve 13:00  • Odpověz
Maji, já bych byla taky zklamaná, se Ti nedivím...no, tak budeš muset začít vymýšlet nějaké vyhánění :wink:
16. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz
Která pravidla porušuje: | Zruš holky ted jsem dosla z prochazky a ete jsem si dala schody..14patyrek po 15schodech(je to vry schody rovina schody,tak pisu patyrka) a pak ete jako kdyz se jde sem tak tady jich je 7 po deseti,tak vsechny nahoru a dolu
16. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz
luci, ja uz nevim co jeste vyzkouset..uz mi zbyva snad jen ten napoj s ricinakem :sweat_smile:
16. únor 2010 ve 13:17  • Odpověz
maji ale máš čas tak to nech na mimču. :grinning:
16. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz
suny, ja vim, ale fakt to potrebuju mit ten pristi tyden za sebou, jinak bude vsechno o hodne komplikovanejsi :frowning2: asi ten ricinovej olej pristi tyden prubnu jestli se to nehne do uterka samo... :sweat_smile: abych nerodila az v dubnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz
maji...minule mi rikala dr,ze se to neda rict..ze nedavno tam mela pani,ktery cipek cely zavrena a za dve hodinky prifrcela a za dalsi dve mimi na svete
16. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz
autor
Ahoj maji, tak to by mě taky zklamalo, s tím ricinakem jsem to taky četla, ale prý to zabírá, když je mimčo připravené i ty, když už jsi trošku otevřená, tak to prý lépe zabírá. Ale nevím, to jsem si říkala, že bych zkusila až jako nouzovku:grinning:....jen jsem nevěděla, kde bych sehnala ten ricinak....
16. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz
maji duben asi ne, já vím říkala jsi to no ale jak to chceš naplánovat že??? no my začneme vyhánět asi příští týden. ale to ještě nevím podle toho co nám řeknou na ko.

jinak jsem si dala kuřecí maso na čínu a hranolky. mnam a ještě lentilky. akorát mám dycky strach jeslti je to maso dobrý abych poznala že mu nic není. ale nakládal ho manžel tka snad je ok. je to normálí že mám takovej strach???
16. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz
mona, v lekarne, ja uz to mam nastudovany, ale doufala jsem, ze to nebudu potrebovat :wink: a otevrena nejsu vubec...ani trosicku :rolling_eyes:
16. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz
maji teda takový zklamání. :wink: neboj malý tě určo poslechne trochu mu domluv a to točení co říkala monča zkusit nechceš???
16. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz
suny, kroutim se tu furt a prd, hlavicka je vysoko, co by si ju otloukalo dole, ze :angry:
16. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz
Maji,já taky nejsem otevřená a přesto si doktorka myslí,že to na mě dnes nebo zítra přijde,ale taky to asi je tím,že jsem měla ty kontrakce po 6 minutách na monitoru.Byly sice slabé,ale pravidelné...
Jinak se cítím dneska hodně divně,tak doufám,že už to bude :wink:
16. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz
hihi koukam jak pribyvaji vyhanecky :grinning:

no ja doufam ze dneska to zabere,dam ete jednu prochajdu ale bez schodu a to toceni :grinning:
16. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz
autor
maji, já slyšela, že je to na předpis....četla jsem to v diskusi, že to kupovali v nějakém obchodě, kde se prodává čaj atd. ale fakt nevím až tak dalece jsem to nestudovala, naštěstí jsem ani nemusela.....A jak to, že potřebuješ porodit do př. týdne?? kvůli školy??
ale ne, su jenom utahana, tak su protivna a nastvana na celej svet...vzbudil me mm o pul druhe rano a pak uz jsem nezabrala, ve tri vstavala, ve vlaku stravila celkem asi 5 hodin a doma me cekal nevrlej manzel s ukvilenym deckem... :sweat_smile:
maji teda neposlucha jeden neposlušnej. a co s tím teda? tak vanu víno, ostrý, sex schody nevím no.

a piješ ten maliník a lněný semínko????

cipísku to už by bylo aby nebylo. :grinning:
Ahoj holky, tak jsem doma. mame 2500g, pekne rosteme. prutoky a vse ok. jinak spineni dneska uz neni. urcite to je tou namahou. musim se fakt krotit. primar rikal, ze to neni ideal spineni, ale pokud to prestane a neni to krvaceni, tak se to vyskytuje. jinak sem se ptala na to pretoceni. jestli pomuzou ty babsky rady - kocka. rekl, ze to mam zkouset a pak zkusil ji chytit a posunout. rikal, ze jsem hubena a ze by to mozna jeste slo. takze pokud se nepretoci do pristiho utery, tak to zkusi. z toho mam strasnej strach, ale snad vedi, co delaji, ne? takze tedka budu furt v kocce a premlouvat anicku, at se sama pretoci. ach jo, nebylo by lepsi rodit koncem panevnim????no, nechci na to moc myslet, za tyden budeme moudrejsi. a uz mam jit na ambulanci porodniho salu. to se tak normalne chodi? jako ne na normalni ambulanci, ale porodni?

maji, tak porad nic? :unamused:
16. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz
autor
holky to je sranda, před 14 dny, jsem tu vyhaněla sama a ted je tu vás požehnaně, co by chtěly vyhánět :grinning::grinning:....jsem zvědavá, které to zabere:grinning:....u mě to dlooooouho nezabíralo :grinning:
16. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz
jojo car vyháněčky na plný obrátky. :grinning:

ahoj mabe tak to gratuluju jste veliký holky tak to je super.
16. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz
mabe..krasne rostete,gratuluju ke kontrole...a mala snad dostan rozum.
16. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz
mony já vyhánět zatím nechci uvidíme po kontrole ale jak je malej malej tak chci aby se trochu vykrmil no.
16. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz
mona..tyjo ja cekala ze me tolik schodu total znici a ja mam ted nak energie
16. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz
tak ale ted si vůbec nejsem jistá komu se narodí další mimi, snad cipískovi. :grinning:
16. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz
sun,no nejhorsi je to cekani kdyz ti dr rekne kazdym dnem a ty cekas a nic..chapu co mela monicka
16. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.