• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
suny, to uz jsem zkusila vsechno...horkou dlouhou koupel, svareny vino, sex, schody, fyzickou namahu, ostry jidlo...maliniku vypiju denne asi litr, lneny seminko uz mam skoro vsechno sezrany, cpu se homeopatikama...a k cemu? :sweat_smile:
mabe, super, su rada, ze poradna byla dobra :slight_smile: toho otaceni se neboj, urcite vi co dela :wink:
16. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz
autor
carcul joj to znám, já chodila 3 hodiny po obchodech a jak jsem šla domů, tak jsem vyběhla pár pater, ale taky nic.... :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz
teda holky vy tomu dáváte. :grinning: napřed sečlověk bojí aby se to nenarodilo dřív a ted je vyháněčka uplně všude. :grinning:
car to jo to je hrozný když ti říkají a furt nic to je pravda no.

maji teda tak já tomu nerozumím tak něco co by to malý ještě neznalo nějakej fígl.
16. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz
mona ale tohle bylo 15x14scodu plus 7x10 tam i zpatky...a nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ete prochazka k tomu..dnes jsem naka plna energie a nevim cim to je..
16. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz
suny, uz jen ten ricinak...pristi tyden du do neho... :unamused:
holky, vy me naschval nepisete negativa. ja fakt mam strach, aby se tim otacenim neco nestalo. on jenom s ni zkousel posunovat a bolelo to dost. :confounded: nevim, jestli jsem nemela rict, ze to nechci. ale jeste neni kdyztak pozde, ne? treba to ani nepujde, kdyz si me prohlidnou na te ambulanci. jejda :confounded: mam z toho velkou hlavu.
Mabe gratuluju,to je supr,že takhle rostete :slight_smile:

Suny,no já tomu nějak nevěřím,že by se mi tak poštěstilo,ale tak když už to řekla i dr...a je mi tak divně,tak snad se něco děje...ale přála bych to vám všem,to je jasné...za pár dní,týdnů si tady budeme všechny psát jako maminky,to je krásný,ne? :slight_smile:
16. únor 2010 ve 13:39  • Odpověz
mabe, myslim, ze tu byla nekde diskuze o otaceni, tak zkus pohledat... :slight_smile:
16. únor 2010 ve 13:39  • Odpověz
mabe..KP ted rodila holcina z druhy diskuze a zvladla to kraasne..a to pocitali s cisarem a maly jim udelal caru pres rozpocet :grinning: a maji se paradne a i to krasne zvladli
16. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz
Car, včera jsem četla v časáku, že náhlý příval energie značí příchod porodu :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

Mabe, gratuluji ke ko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Anička má parádní váhu teda :slight_smile:
16. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz
mabe snad ví co dělají bud ráda že anička přibírá a tohle nech na dr. jo:???

cipísku je to krásný to je pravda no. už aby bylo tak za měsíc že???
cipisku, ze rostete super, ale co to otaceni.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: mam z toho strach, i tak me to tedka bolelo.

maji, prave se bojim ji najit.

carcu, ja jsem se taky narodila KP, ale primar rekl, ze pokud se do tydne neotoci, tak stoji za zkousku ji otocit manualne.
luci no nevim teda,jestli mi spis nerozproudili ty schody..a nebo to ze jsem tch doprovodila na tramvaj :grinning:

mabe..tyjo to si nedokazu predstavi,ale dr vi co dela
16. únor 2010 ve 13:43  • Odpověz
tak to je to poslední čím bych se mabe trápila halvně že je malá a ty ok. a navíc se může otočit i dva dny před porodem. tak to měla kamoška ale obráceně. malá byla dolů a dva dny před porodem se otočila a šla císařem.
16. únor 2010 ve 13:44  • Odpověz
Car :grinning: takže už máš pohodičku?
16. únor 2010 ve 13:44  • Odpověz
Sun...jojo,bylo by to fajn :wink:

Mabe,já ti neporadím.Jen tomu moc nevěřím,kamarádka na tom byla a říkala,že jí to bolelo víc než samotný porod.Já si myslím,že když se to mimi otočit nechce,tak k tomu má důvod a nějaké otáčení doktorama je proti jeho vůli...je to jen můj názor.Já měla taky malého KP a otočil se mi v 37.týdnu :confused:
16. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz
luci ip
cipísku já si to myslím taky. takže bych byla fakt v klidu.
holky, no tak diky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz
autor
car ty jsi ale hodná nevěsta, že jsi doprovodila tchyni na tramvaj:grinning:...Ses chtěla ujistit, že opravdu odjede co?:grinning::grinning::grinning:
16. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz
Mabe,vím,že jsem tě moc nepovzbudila,ale napsala jsem svůj názor,já bych do toho nešla,ale to přece záleží na tobě,jak se rozhodneš :confused:

Holky,musím se jít prospat,kdybych musela jet fakt rodit.Tak zatím pa :wink:
16. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz
cipísku tak běž spinkat a třeba už to příjde.

mabe bud ráda že je malá v pořádku a že krásně rostete, podle mě se ještě otočí to mi říkal i můj dr že se může otočit kdykoli do porodu. nebála bych se fakt. :grinning:
16. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz
mona :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz
koukám , že tchýně jsou populární všude. :grinning:
16. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz
Moni, asi budu mít debilní otázku :sweat_smile: Ale jak poznáš, že už máš jedno prso prázdné (je to nějak cítit) a kdy si přendáváš Kubíka na druhé? :wink:
16. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz
autor
Luci to poznáš:slight_smile:....máš jedno víc tvrdé a to vypité máš zas hodně měkké. No a kojíš na střídačku at nemáš potom jedno větší než to druhé:grinning:...i když já jedno větší jsem měla vždycky, ale ted mám pocit, že to jde více vidět :angry: ....Jinak já kojim podle potřeby, většinou mu stačí z jednoho prsa a pak jak chce znovu pít po několika hodinách, tak mu dám druhé....ale někdy se spíš řídím tím, které je víc nalite, už vypadám jak debil jak si ty prsa pořát omakavám :grinning:
16. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz
kamoška mi včera říkala že to prý pozná i jako váhově že jedno je těžší a jedno ne. a prý si to píše páč občas se jí nalije rychlej a nepozná z kterýho kojila noto bude taky sranda. :grinning:
16. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz
autor
jinak já nevím jestli to prso je uplně prázdé, to se většinou kubík pustí sám no a když ho položím a řve, že chce ještě tak mu dám druhé....nijak v tom vědu nehledej :grinning: :grinning:
16. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz
suny, ja jsem rada, ze je ok, ale to otoceni.

mam ve zprave napsano: za tyden kontrola na ambulanci porodniho salu a domluva zevniho obratu. takze me to jeste treba delat nebudou, prohlidnou jestli muzou a popovidame si. taky byste to tak pochopily, ze?
16. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz
mona..hihi to nas zas ceka veci :grinning: :grinning: :grinning: to bude vtipny
16. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.