• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
mabe neboj se toho a máš ještě čas na rozmyšlenou kdybys řekla že to nechceš dr to musí respektovat.

já bych to tak pochopila a navíc už může být anička otočená. neboj se toho a uvidíš příští týden ju????
16. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz
car no já už chci vidět tu diskuzi tady jak to budeme probírat detailně. :grinning: to se fakt těším.
16. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz
suny, diky. tak tedka me utesujes ty. :wink:

tedka jsem cetla, ze se to dela v 37tt, takze je jeste brzy. vychazi to presne, priste se domluvit a prodiskutovat a pak za dalsi tyden kdyztak provest.
16. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz
no já vím to mi jde ale v tomhle případě bych byla v klidu neboj se. :grinning: fakt hlavně že prospíváte a to ostatní příjde samo. neboj se.

nebude se to provádět malá se ootočí. určitě.
16. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz
autor
car ono to vtipný je, jak ti to někdy stříká všude možně:grinning:, ale ty bradavky, to už moc vtipný není :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz
suny, problem je s tou vodou, kdybych ji mela dost, tak bych to tak neresila. diky holky.

jsem rada, ze jsme v poradku a uvidime, co prinese cas.
16. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz
mony ale je fakt, že máš ted zbran kdyby tě někdo naštval vytáhneš prso začne ti stříkat a je to lepší jak slznej plyn. :grinning: :grinning:

ty bradavky musí hodně bolet.
16. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz
ale té vody ti neubývá ne? to chodíš na ko.
16. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz
neubyva, ale mam ji min nez ma byt
je tam proste min prostoru
mona..sun ma pravdu,mas dobrou zbran :grinning: :grinning:
car no že jo??????? bych se s monou nebála jit večer ani tady u nás po cejlu. (chápete romští občané) :grinning:
mony tebe je dobrý mít doma. :grinning:

mabe kamoška měla mín vody ohodně a malá se otočila jen se narodila dřív.
16. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz
autor
tak ted jsem se fakt zasmála :grinning: :grinning: :grinning: .....no já už mlezivo používala na přítele, když si ze mě dělal prdel a mlíko dostříká dál, to je pravda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 ve 14:18  • Odpověz
sun..no pozor aza chvilku treba ani nebues muset mit moncu s sebou ale vystacis si sama :grinning:
16. únor 2010 ve 14:20  • Odpověz
mony no aspon že se směješ. :grinning: prostě někdy mám fakt blbý nápady když mě to chytne.
16. únor 2010 ve 14:20  • Odpověz
suny, tak ja tedka budu tyden praktikovat kocku a uvidime jestli se umoudri.
16. únor 2010 ve 14:21  • Odpověz
jaj holky vy ste toho zasa napisali
mabe-no ja neviem nam tu tiez hovorili ze keby nieco tak pretozia miminko ale ani ja tomu moc neverim miminka vedia preco sa neotocia niaky dovod na to je a stale sa ti moze pretocit ja som sa vraj pretocila v 39tt
jo a dobre som sa najedla a teras si este pochutnavam na jahodaaaach mnaaaaam
car no to nevím jeslti budu mít mlíka jak mleziva tak se s monou spojíme a kunín bude ve velkým. :grinning:
holky, nechci vas s tim otravovat, ale mam to porad v hlave a porad na to musim myslet. treba reknu, ze ne pristi ut nebo dr. me rekne, ze to nejde vzhledem k vode. nebudu predbihat.
16. únor 2010 ve 14:22  • Odpověz
mabe jaky otravovani,od toho jsme tady,aby jsme se vypovidaly,poradily atd
16. únor 2010 ve 14:23  • Odpověz
mabe určo se umoudří. :grinning: já ji věřím.

mona jahody jo ??? ty jo to sjou chutě teda.

mabe a já vás tu otravuju furt s mýma stupidníma problémama. ted mám problém jeslti to maso co mi manžel naložil bylo v pohodě aby se malýmu něco nestalo a tak no. :grinning:
16. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz
carcu, ja vim. a co kdyz jim holky reknu, ze nee. je to moje rozhodnuti, ne? kdyztak bude proste cisar....
16. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz
mabe jsný on může být císař i když je hlavou dole to neovlviníš.
16. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz
mabe..ja bych na to teda taky asi nesla..kdyz by mi zacal porod brzy a mala byla ete do 3kg tak bych zkusila porod KP pokud by to slo a jinak bych se objednala na cisare..a zalezi jen na tobe
16. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz
autor
suny, za chvili si můžeme otevřit fabriku pokud se přidaj i holky, jogurty z mateřského mléka by šly možná na dračku :grinning::grinning:

mabe ted to neřeš, až půjdeš na kontrolu, tak jim třeba řekneš, že s tím nesouhlasíš, máš týden do kontroly a přece se nebudeš stresovat. Příště to spolu proberete a uvidíš. Mála se třeba přetočí sama :wink:
16. únor 2010 ve 14:27  • Odpověz
car já bych čeče do toho taky nešla podle mě je to větší riiko něco by se mohlo poto ale nevím jak jsou ti dr asi šikovní ale neslyšela jsem že by se to dělalo. ty jo hodně lidí rodí kp a prý se to dá. tak já nevím no.
16. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz
mony no určo jo. ty jo tak to by bylo super. :grinning: budu o tom přemýšlet ale to tu ještě není možná bysme prorazily i za hranice.
16. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz
sun...a nebo cisar no..ale pord kp i cisar se dela casto tak radsi to osvedceny
16. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz
holky ja som dnes niaka unavena :frowning2:
16. únor 2010 ve 14:33  • Odpověz
Tak já střídavě usínám a budím se....
Mončo, díky za info :wink: u nás v rodině se moc nekojí...prostě není mlíko, takže doufám, že budu vyjímka :wink:
A jak je to s bříškem po porodu? Používáš něco na to stahování nebo se stahuje tak nějak samo?

Mabe, já bych do toho asi taky nešla, ale zkus si o tom něco nastudovat a pak ještě poradit s dr...uvidíš, že Tě nikdo nebude do ničeho nutit...rozhodneš si sama.
16. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.