• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
holky, ach jo, proc ja nerekla rovnou ne. :unamused: byla jsem z toho zmatena. ja se jenom zeptala, jestli muzu delat ty cviky na pretoceni. a on si ji zkusil chytnout a rikal, ze by to mozna slo. no, asi tam jdu na monitor priste, prohlidnou si me a popovidame si o tom.
16. únor 2010 ve 14:35  • Odpověz
Mabe, Maja měla přece miminko taky KP a nakonec se ještě otočilo...tak zkoušej kočku a netrap se tím, máš přece více možností na výběr...hlavně, že Anička prospívá a jste zdravé :wink:
16. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz
já jsem dneska zase nenažraná. :grinning:

mabe nemohla jsi říct ne protože jsi si to musela rozmyslet víš? prostě to tak je a ty se rozhodneš sama do ničeho tě nutit nebudou neboj se.
16. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz
mabe-ty si nepodpisala nic ze musia Anicku pretocit proste povies ze si si to rozmyslela :wink:
16. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz
holky, tak jo. jeste mame tyden si musim rict a na te kontrole si o vsem popovidame. vezmu tam i manzu a hotovo. at reknou rizika vsech veci a treba uz budeme pretoceni nebo me reknou, ze to vzhledem k vode stejne nejde a hotovo.

luci, kdy si byla na tech monitorech? mohlo by to byt ono, ze pristi tyden ko na ambulanci porodniho salu?
16. únor 2010 ve 14:39  • Odpověz
já si taky myslím že je důležité jak prospívá navíc máte ještě čas takže bud v klidu nebo se o to aspon pokus.
16. únor 2010 ve 14:39  • Odpověz
mabe, vsak mas tyden na rozmyslenou, nutit te k tomu nikdo nemuze, neboj... :slight_smile:
luci, jenze me se tocilo furt a nakonec se pretacelo z pricne polohy... :sweat_smile:
16. únor 2010 ve 14:40  • Odpověz
moni, ja vim, ze nepodepsala, ale na papire mam napsany - za tyden ko na ambulanci porodniho salu a domluva zevniho obratu. pac poucena a souhlasi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
luci..tak jednou to nekdo musi prorazit,takze budes mit mlicka jak monca :wink:
autor
luci no já už skoro žádné bříško nemám, já hned jak to bylo možné spala na břichu a ted už mám jen malý špíček a trochu ochablou kuži, ale to už budu muset cvičit. Já si nakonec nekupovala ten stahovací pás, nějak jsem zapomněla :sweat_smile: ...ale fakt bohatě stačí ležet na tom břiše. Vám můžu potom vyfotit bříško, jak jsem na tom po 14 dnech :grinning:
16. únor 2010 ve 14:42  • Odpověz
Mabe, u nás se chodí na monitor od 36.tt (slyšela jsem, že někde až od 38.tt), takže je dost možné, že Tě posílají tam, protože tam dělají i monitory. Nikdo Ti o nich nic neříkal?
16. únor 2010 ve 14:42  • Odpověz
mona urco vyfot :wink:
16. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz
luci, me poslal primar na ko na porodni sal a hotovo. minule me ten dr. rikal, ze priste se domluvime na monitorech, takze asi to tak bude
16. únor 2010 ve 14:44  • Odpověz
mabe a to tě poslala do bohunic nebo kam? poučena a souhlasí to píšou všude to je fráze.
16. únor 2010 ve 14:44  • Odpověz
Maji, aha :sweat_smile: :wink:

Mabe, souhlasila jsi s tím, že to ještě pořešíte...a že se domluvíte :wink:

Car, bylo by to fajn :slight_smile:

Moni, jéé tak vyfoť, to bude brutální rozdíl :grinning:
16. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz
ty jo mě nic takovýho dopředu neříká já se ho na všechno musím ptát teda dr jeden. :grinning:
suny, ja chodim do bohunic na kontroly a i ke sve dr. uz jsem tam byla 3x na UTZ kvuli te vode a prutokum.
moni a co strie,blednou?
16. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz
mabe-bud hlavne v klude a mozno ti povedia ze to nema skoro ziadne rizika a mozno este budes suhlasit hlavne si daj vsetko vysvetlit a potom budes mudrejsia :wink:
16. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz
mabe takže u tebe jsou jasný bohunice???? asi jo že. já jsem zvědavá jeslti mě už někam pošle nebo budu až do porodu u něho.
16. únor 2010 ve 14:48  • Odpověz
holky, diky.

suny, jojo, bohunice, tam uz mam kartu
16. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz
já ji tam mám právě taky ale rodit bych chtěla na obilnáku i když nevím jeslti si ty karty nějak předají či co nevím no uvidíme.
16. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz
takže příště ještě k dr a pak hned do bohunic???? a říkali ti že kvůli té plodovce třeba budeš rodit dřív nebo ne??
16. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz
ja mam taky kartu na obilnaku po tech dvou MA, ale nechala jsem se poslat na ten velkej UTZ do bohunic. nasi to maji 5 minut a manza 15 minut.
16. únor 2010 ve 14:53  • Odpověz
ve ctvrtek jdu naposled ke sve dr., tak me rekne vysledky steru na toho koka a pak uz budu chodit jenom do bohunic. ne, nic nerikaly. ze budto se ztraceni zastavi, coz tedka tak vypada nebo se bude ztracet a postupne kazit placenta a prutoky a bude muset jit driv ven. ja myslim, ze uz to doklepem.
16. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz
mabe ajo ty jdeš ještě ve čtv k dr??? ty tam seš nějak často ne????
16. únor 2010 ve 14:55  • Odpověz
no kazdych 14 dni a tedka od posledni ko za tyden.
16. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz
no já mylsím že jsi byla dneska a ve čt jdeš zas víš??
16. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz
ne, dneska jenom v nemocnici. nic holky, jdeme si lehnout. trosku nam ten primar poskakal brisko.
16. únor 2010 v 15:00  • Odpověz
mabe,tak si pekne odpocinte
16. únor 2010 v 15:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.