• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Holky,tak já jsem nezabrala...furt se ve mě střídá horko,zima,na zvracení,je to divný...Břicho bolí trochu víc,ale řekla bych,že více převládá ten celkový stav,to je fakt hnus...co myslíte??? :frowning2:
16. únor 2010 v 15:22  • Odpověz
cipisek, to vypada slibne... :wink: :wink: :wink:
16. únor 2010 v 15:27  • Odpověz
Maji,myslíš,že takhle to začíná?Je mi tak hrozně zvláštně,nic co by se nedalo zvládnout,ale i ta nálada a nervy pracujou...chvíli bych se smála,chvíli brečela...za chvíli si dáme zase vanu,jestli se začně něco dít
16. únor 2010 v 15:33  • Odpověz
mabe odpočívej. :wink:

cipísku zítra nejpozději ti dávám. tyhle stavy se mi nelíbí to bude určo ono.
16. únor 2010 v 16:04  • Odpověz
Suny,kéž bys měla pravdu,jdu do vany...nevím,jestli se ještě dneska objevím.Pa :wink:
16. únor 2010 v 16:06  • Odpověz
cipísku běž hezky si v ní polež pust si teplou a relaxuj já myslím že to dáte max do zítřka fakt. :grinning:
16. únor 2010 v 16:06  • Odpověz
tak uz jsme vyspinkani.

cipisku, drzim palce, at se to rozjede.
16. únor 2010 v 16:20  • Odpověz
mabe to jste toho moc nenaspaly. :grinning:
16. únor 2010 v 16:22  • Odpověz
no, dneska jenom hodku. on nas vzbudil trosku deda, jak sel ven. on hodne klape nohama. ale tak hodka staci. na basket s manzou dneska nejdu, mam toho dost za ten den.
16. únor 2010 v 16:23  • Odpověz
no jo vlastně dneska je basket. teda ty budeš mít abstinenci a kdo jim bude zapisovat???? :grinning: já ted umývám nádobí.

mabe nevíš kde bysme mohli sehnat rohovou sedačku s úložným prostorem, kde mají nějaký hezký??? vůbec nevím.
16. únor 2010 v 16:27  • Odpověz
suny, jeden kamos uz se to naucil. on s nima chodi jenom na treninky. sedacky?? jezis, to nevim. Tak mas Asko, Ikea, no covece to nevim. to musite najit ve vyhledavaci a pak se tam jet podivat.
16. únor 2010 v 16:30  • Odpověz
no ikea právě nic moc a navíc tam jít to je tak na 3 hodiny. tak zkusíme asi to sconto tam jsme byli dycky spokojení. uvidíme no. páč jak se budeme stěhovat tak potřebujeme novou sedačku.
ty jo to bude akce zase. takže já s malým budeme stěhovat. :grinning:
16. únor 2010 v 16:36  • Odpověz
autor
tak já tu měla navštěvu, tak jsem tu až ted, bříško vyfotím, jen nevím jestli to ted půjde vidět, když tak až zítr pokud ne.

car no zdá se mi, že strie trošku blednou, ale ještě nic moc. A co ty? Ta včerejší jizva byla jen otlačenina??
16. únor 2010 v 17:27  • Odpověz
mony u vás se teda taky dveře netrhnou. že??? :grinning:
16. únor 2010 v 17:29  • Odpověz
Holky, tak já jsem zase spala :sweat_smile: to už se mnou není možné...a v noci budu mít zase oči, jak baterky :rolling_eyes:

Moni, návštěvy jsou zvědavé na malého, že? On už je na něco očkovaný, že? Se mám dojem očkuje už v porodce...A u dr. ho při té první návštěvě taky očkovali?
16. únor 2010 v 17:43  • Odpověz
autor
suny no jo no co nadělám :slight_smile:

hodila jsem tam tu fotku, kvalita nic moc no, přes den by to bylo lepší....
16. únor 2010 v 17:44  • Odpověz
autor
Luci očkavaný je, ale nejsem si jistá co, myslím tetanovku a obvodačka ho ted neočkovala, možná příště, nevím....

No co bych za to dala, abych mohla spát :slight_smile:
16. únor 2010 v 17:49  • Odpověz
luci aspon spíš přes den je to dobře, tak v noci koukneš na olympiádu. :grinning:
16. únor 2010 v 17:51  • Odpověz
ty jo mony kam jsi to bříško dala dyt tam nic nemáš. :grinning:
16. únor 2010 v 17:52  • Odpověz
autor
suny no ještě trošku mám, hlavně ho mám ochable, ale tak snad se potom donutím cvičit....

Holky já udělala blbost, vysavala jsem a vytirala a ted mě boli spodek jak prase...au doufám, že jsem si s tím nic neudělala :unamused:
16. únor 2010 v 17:54  • Odpověz
Moni, tak to je mazec :slight_smile: a kde se vytratila ta kůže :confused: Kdyby jsi tam neměla ty těhu fotky, tak Ti ani nevěřím, že jsi před 14ti dny rodila :wink: :slight_smile:
16. únor 2010 v 17:54  • Odpověz
mony ale super prosímtě.

ty seš trdlo proč to děláš??? musíš pomalu tak už to máš stehy 14 dní tak to už bude v phodě ale šetři se prosímtě. :grinning:
16. únor 2010 v 17:55  • Odpověz
Moni, to je fakt, musíš se ještě šetřit...

Holky, a ty stehy vytahují ještě v porodce nebo to jsou vstřebávací?
16. únor 2010 v 17:58  • Odpověz
Suny :grinning: budu fandit :wink: Ale když já bych právě chtěla spát v noci :frowning2: a mě to nejdéééé :angry:
16. únor 2010 v 17:59  • Odpověz
luci já nevím prý vypadávají ale který tin eřeknu. :grinning:

luci tak si můžeme psát já v noci se akorát tak převaluju rozdýchávám posli a je to hnus.
16. únor 2010 v 18:02  • Odpověz
autor
Luci to jsou vstřebavací a mě ani nebolí ty stehy, ale celkově jako by mě do ní někdo nakopal :sweat_smile:

Jinak kde se vytratila ta kůže? To nevím, každopadne ji mám dost povolenou. Budu muset cvičit, aby se trošku natáhla, doufám teda....

No mamka mě seřvala, že bych se měla šetřit v těch 6 neděli, ale mě to nějak nepřišlo. :confounded:
16. únor 2010 v 18:07  • Odpověz
mony no to já bych tě seřvala taky. seš blázen užívej si odpočívej nabírej sily a na zem se vykašli.
16. únor 2010 v 18:15  • Odpověz
holky, to je parada kdyz prijde navsteva s ditetem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: takhle hezky uz mi odpoledne neuteklo ani nepamatuju a Tobik vypada taky spokojene...zrovna bobuje v obyvaku :grinning: co cipis, uz jeli?
16. únor 2010 v 18:16  • Odpověz
autor
suny no jo no, ted už vím, že to byla blbost....

maji tak to je fajn, že jste se tak pěkně zabavili...

no taky mě zajimá co ta cipis?
16. únor 2010 v 18:18  • Odpověz
maji bobuje v obýváku??? tak to je maso teda. :grinning:

mony tak radši než něco takovýho budeš dělat písni a my ti to rozmluvíme ju??? :grinning:

cipísek šla do vany a pak nevím tak uvidíme.
16. únor 2010 v 18:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.