• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
holky, vy uz vybirate porodnice? Jeste je na to cas, ne? Jezis, me pripada, ze zatim vubec nic nechystam a tak.
22. zář 2009 v 11:38  • Odpověz
Mabe, já si říkám, že taky ještě nic moc nemám...Ale jakmile se dozvím, co čekáme, tak to rozjedu :wink: Jsem teď vypila zahuštěné slazené mlíčko...to mám moc ráda, no a je mi z toho blbě, takže budu muset šáhnout po lízátku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
22. zář 2009 v 11:46  • Odpověz
luci a co vsechno mas? ja 3 bodycka. a mamka po vcerejsim NT rikala, ze musi mimiskovi neco koupit. :wink:
22. zář 2009 v 11:47  • Odpověz
Mabe, to by jsi měla...si to zaslouží :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já má to, co mám v albu + dvě deky a nějaké drobnosti, jako např. hračku na kočárek, odsávačku do nosíku (dostala jsem k narozkám od švagrovky) a koupací kyblík :wink:
22. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz
Holky né fusák, ale zavinovačku :grinning: Ted nevím jestli jsem nepsala zase, že chci letní fusák, ale myslím tím zavinovačku- tyto věci jsou dost podobné. :wink:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=3037483&tab=0

nebo

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24329704&tab=0

Toto jsou letní zavinovačky, jak do kočáru tak do autosedačky. Zimní fusák máme, tak chci ještě toto :slight_smile:

Já bych teda chtěla rodit v Porubě, ale stěma návštěvama to je teda pěkně na prd :confounded: Jak jsem tam rodila předtím, tak byli normálně od 15 do 17. Pak vozili večeře.
Ale Poruba je fakt supér, no uvidíme. Jak nás to chytne tak bude nakonec jedno kde se bude rodit :grinning: :grinning:
22. zář 2009 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz
Jo a na cvíčo, budu chodit tak v 6, v 7 měsíci, kamarádka zdr. sestra na gyndě mi říkala, že je to zbytečné chodit dřív, že hlavně před tím porodem, at procvičuju pánev atd. :wink: Ona chodila do Poruby na kurzy, tak asi tam taky.
22. zář 2009 ve 13:56  •  2 děti  • Odpověz
Moni, a ty jsi před prvním porodem chodila cvičit nebo plavat? :wink:
22. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz
Ahoj holky tak jsem došla z procházky dvě hodky z toho hodku jsme seděly na zahrádce, ted jsem zdlábla bagetu a kolem 4 jedu s kamoškou vybírat její kočárek. jinak furt přemýšlím nad fusakem emitex ten kombinovanej ale líbí se mi moc MOny jakej máš ty z těma medvídkama ten klasickej kde jsi ho sehnala??
22. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz
Né nechodila. Pak jsem zkončila brzy v nemocnici, tak jsme nestihli ani přeporodní kurz, na který jsme chtěli chodit :grinning:
22. zář 2009 ve 14:31  •  2 děti  • Odpověz
Sny mám ten co mám v albu, ano stěma medvídkama a jsem sním moc spokojená, je vevnitř falešná ovčí vlna a je dost hrubý, tak jsem sním moc spokojená, koupila jsem ho kdysi u nás v Porubě v obchodě s dětským povlečením a záclonami. Kamarádka si ho taky kupovala v modré.
22. zář 2009 ve 14:33  •  2 děti  • Odpověz
ježíš já píšu furt dokola jak blb :confounded: Mám tu klid, tak mě to uspává a pak už ani nevím co píšu :grinning:
22. zář 2009 ve 14:34  •  2 děti  • Odpověz
Jejda takže takovej ten klasickej se dá ještě koupit???

Já bych chtěla něco takovýho jak máš ty ale nevím, nikde jsem ho neviděla. :frowning2:
22. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz
Jé, tak já jich tady vidím v obchodech pořád, jen nevím jestli tak hrubé co mám já, protože nám předtím paní říkala, že jsou jedny z nejhrubších a že má posledních pár kousků tak nás přemluvila a hned jsme si s kámoškou vzali, měla poslední modrý tak si vzala kámoška a já ten červený, jiné už neměla.
Ty emitex vidím spíš v takovém Chiccu, nebo na internetu, ale jinak seženeš normálně v obchodě s dětským aspon tady jo :slight_smile:
22. zář 2009 ve 14:41  •  2 děti  • Odpověz
autor
holky tak jsem už doma a už jsem si vyzvedla i ty věcičky z té aukce, bože oni jsou uplně užasné, ale to bude mít ještě bobek čas než si to obleče je to od 3-6měsíců:slight_smile:

Moni ahá tak tu zavinovačku jo!!! :grinning: ja se právě zarazila, že letní fusák a když jsem to hledala na netu tak to vypadal jak normální klasicky zimní fusák jen bude asi tenčí:grinning: Jinak to se mi taky moc líbí myslím, že jsem to viděla v obchodě a stalo to přes 400,-, ale ted si nejsem moc jistá

Jinak luci ve vítkach jsou právě ty 2 hodky návštěv, ale zase pokud bude vše ok tak tam budem jen 3dny myslím:slight_smile:..Ale jinak mám dojem, že v porubě jsou taky 2 hodky, ale hodina je na pokoji a druhá mimo, ale chod někam s čerstvě narozeným miminkem po nemocnici, že? :slight_smile:
22. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz
No já chtěla ten klasickej něco jak máš ty no. a kolik stál jeslti se můžu zeptat??
22. zář 2009 ve 14:46  • Odpověz
autor
holky tak mamka vyhrabala ještě po mě fusák a normálně jsem čuměla, že je jako nový. je to vlastně něco podobného co má Mony jen je to samozřejmě starší a je to ve vínové barvě, tak přemýšlím, že bych si to jen nechala vyčistit a neřešila to. Je i dost teplý bych řekla. no musím ještě pouvažovat:slight_smile:
22. zář 2009 ve 14:49  • Odpověz
Moni, já ho v obchodě ještě právě neviděla. A kde nevíš?
Suny on mě se zdá stál kolem 600,-
22. zář 2009 ve 14:50  •  2 děti  • Odpověz
no Mony já bych ho dala do čistírny a nechala bych si ho já takovej sháním tak nevím kde ho sehnat.
22. zář 2009 ve 14:52  • Odpověz
autor
Moni já tu zavinovačku viděla jak je zastávka karpatská a asi víš kde byla byvala delvita a tam je nazvev mimi a něco, ale ted si nevzpomenu co :sweat_smile: . je to v prvním patře .

suny já pravě uvažuji jestli to nechat vyčistit a neřešit to, přece kdysi se dělali kvalitnější věci než dnes. Ale zdá se mi jen, že je tam špatný zips a musela bych pozjištovat jestli se to dá zpravit nebo né, protože já jsem na to levá:grinning:
22. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz
suny našla jsem na mmb akorát tento a je moc drahý :unamused:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18520059&tab=6
22. zář 2009 ve 14:58  •  2 děti  • Odpověz
Mě se líbí ten klasickej manšestrákovej.
22. zář 2009 v 15:00  • Odpověz
Moni, fusak s medvídkem je fakt krásný...ovšem cena je děsivá :confused: :sweat_smile:
22. zář 2009 v 15:00  • Odpověz
Moni, jo vím co myslím, tam se mi líbí ta postýlka, kde jsou v ní vyrité ty měsíčci, obláčky a ták. Tam jsem byli, ale asi jsme to přehlédli :slight_smile:
Fusák Ti mimi nezničí až máš jakkýkoliv :wink: To mimčo to nemá jak zničit.
Suny podívala bych se normálně po obchodech s dětským tady jich je dost, nevím jak u Vás a určitě něco seženeš. Ty Emitex se mi zdají tenčí :unamused:
22. zář 2009 v 15:01  •  2 děti  • Odpověz
Jo no Luci, ta cena je hrozná, já jsem ráda, že fusák mám po malém, protože ty ceny dneska jsou děsné a přitom ten náš je fajně hrubý, teplý, že si myslím, že bych za něj dneska dala mnohem více. :confounded:
22. zář 2009 v 15:04  •  2 děti  • Odpověz
Mony no mě právě taky, že nebudou tak teplý.
22. zář 2009 v 15:06  • Odpověz
autor
Moni no právě že to nemá jak zničit a ted jsem psala mamce a prý ten zip není zničený tak se mi to asi zdálo. Říkala, že mi ho vypere a že si ho můžu rovnou vzít, tak jsem zvědavá, ale taky moc do toho nechci vrážet, když mám tu možnost.
Jinak ty zavinovačky byli pověšené na věšáku. a právě jsem na ně koukala, ale jen tak v rychlosti.
22. zář 2009 v 15:13  • Odpověz
Holky fičím, za chvíli příjde mamka, tak jdu stavět vodu na kafe, papa kdyžtak zase večer :slight_smile:
22. zář 2009 v 15:17  •  2 děti  • Odpověz
Holky, mě je dneska celý den divně...bolí mě břicho (střeva), už jsem seděla na wecku a dokonce jsem dnes měla i zázvor. lízátko...se mi úplně připoměly ty protrpené první 3 měsíce...no fuj!!!! :rolling_eyes:
22. zář 2009 v 15:20  • Odpověz
autor
luci tak já jsem na to dneska podobně, to slunko mi vůbec nedělalo dobře. Až jsem měla pocit, že už mám horečku, ale naštěstí ne. Ono je na prd to počasí, jednou kosa pak zase teplo a pořád dokola jak u blbých:slight_smile:
22. zář 2009 v 15:32  • Odpověz
Moni, dneska mi je fakt hrozně...manža s tchánem chtějí jet k babičce a pak jsme chtěli ještě do Makra...já to dnes asi nedám :confounded:
22. zář 2009 v 15:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.