• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
no to jo teda už se na to těším....hlavně tak tři dny po porodu to zase jo ale jinak ani ne :sweat_smile:
jak vám dopadly kontroly v pohodě já jdu ve čtvrtek a ani bych tam nemusela protože vím co bude jééé čípek drží jak v 5. měsící, miminko dobře živéné to bude cvalík maminko hehehe mám vždycky na toho doktora vztek :rolling_eyes:
16. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz
miši já jdu taky ve čtv tak nevím jestli jsme vyrostli snad jo ale ais ho měřit nebude. jinak já už bych taky chtěla slyšet že se pomalu aspon něco chystá.
holky chytají mě asi zase posly jak každej večer a noc tak jdu do sprchy. tak papa
16. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz
suny tak pa snad to přejde nebo se to rozjede takový stav ani tak ani tak je o ničem....
měj se krásně já se ukážu ve čt po poradně mám ji až ve 3 pak jdu opět ke kadeřnici tak až večer.
16. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz
tak já jdu taky papa
16. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz
ja mam ko zitra :grinning:

tak paaa holky
16. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz
Ahoj holky, v 5 ráno mi přišla smska od Car...že je v porodnici po klystýru a že ji budou rupat vodu :sweat_smile:
Takže dneska bude další mimi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Nebo možná už je :slight_smile: Hned jak napíše, tak dám vědět :wink:
17. únor 2010 v 08:18  • Odpověz
dobre ranko devcata,

car, drzim palecky. jee dalsi miminko. :slight_smile:

ja noc parada. byla jsem vcera vecer doma. dneska v planu nic nemam. na obed brambory peceny s jogurtovou zalivkou. odpo mozna pujdeme na postylku, pak k dedovi a tchanovcum na navstevu. jinak vcera jsem dvakrat po 10 minutach delala kocku a pak jsem ji svitila na cestu baterkou, aby vedela kam se obratit. :slight_smile: zatim se nic nedeje. ja ji dam, budu ji takhle premlouvat kazdej den. ja ji vyhrozuju, ze jestli se neotoci nebo to aspon nezkusi, tak na ni sahne skarede zase ten pan dr.

luci, ahoj, a co ty koceno?
17. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
Ahojky Mabe :slight_smile: já jsem měla kupodivu fajn noc, na wecku pouze jednou...jinak jsem chrupkala. Ale od ráno mě bolí břicho :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsem se jen přesunula do obýváku a ležím...
Nóó, dobře na to jdeš...snad si dá Anička říct :wink: :slight_smile:
17. únor 2010 v 08:47  • Odpověz
hodila jsem foto do alba :slight_smile:
17. únor 2010 v 08:50  • Odpověz
luci,snad si da rict, hlavne aby ji to slo s tim min vody. ja ji dam. :slight_smile: ja taky budu odpocivat. nechci uz zadny spineni.
17. únor 2010 v 08:51  • Odpověz
Mabe, koukala jsem...no, parádní :slight_smile:
Se mi dneska zdál sen, že už jsem byla bez bříška a cítila jsem se hrozně lehká :sweat_smile: :grinning:
Špinění vždycky vyděsí, ať už je to cokoliv :pensive: tak se štři a domlouvej :wink:
17. únor 2010 v 08:54  • Odpověz
luci, diky. ted jsem se koukala na foto pred 14 dnama a je videt rozdil, taky rosteme, ze? ja jsem spokojena, ze rosteme, sem tam spineni zvladnu, ne krvaceni. ale budu se setrit vic, aby k tomu nemusela dochazet. tatka vcera kroutil ocima a skoro me nadaval, proc jsem tak uklizela, kdyz vim, ze vzdycky pak spinim, jak jsem hodne unavena. :stuck_out_tongue_closed_eyes: mel pravdu.
17. únor 2010 v 08:56  • Odpověz
kde jsou dneska ostatni? je pravda, ze pocasi nic moc, jakasi tma a pochmurno, takze ideal lezet u telky. :slight_smile:
17. únor 2010 v 09:13  • Odpověz
Mabe, za chvíli jsem tady :wink:
17. únor 2010 v 09:15  • Odpověz
ahoj holky, jééééé car tak snad to bude mít brzy za sebou. jupííí bude další mimi. :grinning:
17. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
Dobré ránko děvčátka :wink: Tak já jsem stále celá :frowning2: :frowning2: :frowning2: Noc na prd,furt se budím,v 1 jsem zvracela a měla průjem.Nevím,co se to děje,je mi furt špatně,ale asi to na porod není.Jsem smutná :cry:

Carcul...moc gratuluju,snad už je mimi na světě a Car moc netrpěla...to je krásný,včera ještě debatujeme,že to u ní nevypadá a teď už možná v náruči svírá miminko :dizzy_face: Tiše závidííííím :slight_smile:

No,co vám budu povídat,já na to čekám jako na smilování :frowning2: Tyhle stavy začínám pěkně nenávidět :frowning2:

A co vy,co nového?Mabe,hezký bříško,Luci za chvíli se ti ten sen splnííííí :slight_smile:
17. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
mabe anička roste to je evidentní ale břísko máš moc hezký. :grinning:

cipísku to příjde dneska uvidíš. :grinning: ale asi je to na budku.chápu to ale pomalu to tvý mimčo přemlouvám i já ale asi mu je tam dobře no.
17. únor 2010 v 09:32  • Odpověz
Suny,jsi moc hodná,že na mě myslíš :slight_smile: No já se asi brzy zblázním.Všichni říkají nemysli na to,ale copak to jde,když včera to tak na kontrole vypadalo? Myslím,že si dává na čas a to mamku pěkně zlobí,snad se dneska rozhodne :wink:

Car se má :slight_smile:
17. únor 2010 v 09:35  • Odpověz
no to nejde na to nemyslet. to tě chápu. rozhodne se já myslím že jo přeci tě v takovým stavu nenechá. to se neboj.

jojo car se má. včera v phodě a dneska s mimískem. :grinning:

ale cipísku nevěš hlavu tebe to dneska určo čeká taky.
17. únor 2010 v 09:38  • Odpověz
už tomu moc nevěřím,že to bude dnes :frowning2:
17. únor 2010 v 09:40  • Odpověz
tak se na to vykašli a řekni mi co budeš mít na papu na obídek dobrýho????

já vůbec nejím tedka ovoce a zeleninu jsem hrozná matka.
17. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
Holky, tak jsem měla poslíky :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem nebyla ničeho schopná, jen jsem ležela a nešlo se ani pohnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mám průjem...už jsem byla 2x :pensive:

Cipísku, já myslím, že to budeš mít za chvíli taky za sebou :wink:
17. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
Suny,já ani nevím,co budu mít na oběd,asi jen něco lehkýho a vařit budu až na večer.Asi udělám zapečené brambory s kuřecím a špenátem na smetaně...

Ovoce a zeleninu teď taky flákám,dám si ale denně aspoň banán,nebo jogurt,nebo prostě něco zdravýho.Těším se na léto,až bude čerstvý ovoce a zelenina ze zahrádky :slight_smile:
17. únor 2010 v 09:45  • Odpověz
Suny, já vůbec nevím, co budu mít na oběd...jsem sama a ani nějak zatím nemám sílu si něco nachystat :pensive:
17. únor 2010 v 09:45  • Odpověz
luci teda sakriš tebe to taky bere. no já to mám hlavně večer a v noci a to stojí za to. a jeslti mi zítra dr řekne že to tam dole drží tak ho fakt bacím. :grinning:

já právě nevím co budeme dělat přemýšlím že dneska půjdeme na obídek a zítra si dáme pizzu a vpátek udělám zapečený brambory vlastně francouzský.

cipísku no já denně tak max papriku nebo tak. ale jinak do sebe nedostanu nic tak si asi vymačkám aspon pomeranč nebo nevím.
17. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
Suny, bere, bere, ale vždycky přejde :pensive: No, ale do smíchu mi teda není...
17. únor 2010 v 09:51  • Odpověz
Luci,já myslím,že ty taky :slight_smile:
17. únor 2010 v 09:52  • Odpověz
Cipísku, no kéž by, ale moc tomu nevěřím...navíc se mi to ani nehodí, ale to je malému jedno, že? :grinning: Si vyleze, kdy bude chtít on a na maminu se vyprdne :grinning:
17. únor 2010 v 09:54  • Odpověz
holky holky, vy se máte už to máte za pár, a počkejte za 14 dní tu budu já vyhánět a furt se nebude nic dít to uplně vidím.
17. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
Luci,já myslím,že si to malý udělá jak chce,koukni na toho našeho,jak mě zlobí :wink:

Suny,jestli budu přenášet,tak budeme vyhánět spolu,já už totiž nevěřím tomu,že porodím :frowning2:
17. únor 2010 v 09:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.