• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
cipísku přeci tam malej nebude napořád :grinning: přijít to musí dřív nebo později no radši dřív. a jeslti budu přenášet tak ty už budeš mit doma malýho to ti garantuju prootože to je ještě 14 dní a to tě nenechají ani náhodou. ale je blbý se každý ráno probouzet s tím že jsi ještě v celku no.
17. únor 2010 v 09:59  • Odpověz
dobre ranko babulky
tak ja som mala asi prvy krat poslicku vcera mna bolel spodek na ms ale tak slabucko a neviem ci mi netvrdlo brucho ale to vzdy ked sa niako maly pohol tak to mohlo byt nim holky jak spoznate ze vam tvrdne brucho?
17. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
Suny,nene,já mám druhý termín 2.3. a oni nechávají přenášet 10 dní po druhém termínu.Nedovedu si představit rodit 12.3. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. únor 2010 v 10:03  • Odpověz
cipisku-neboj za chvilku je tu malicky :wink:
17. únor 2010 v 10:06  • Odpověz
Mona,ahojky...díky za podporu,snad máte všechny pravdu holky :wink:
17. únor 2010 v 10:07  • Odpověz
cipisku-nepochybuj o nas :wink:
17. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
Moni :sweat_smile: ok,budu vám věřit a běda,jestli to dneska nebude :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
cipisku-jojo neboj :wink:
17. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
Tak se mi trošku ulevilo...což znamená, že zase planý poplach...
Kdybychom aspoň věděly, co se nám tam dole děje, že? Jak pokročilo otvírání, jak je na tom čípek (já už teda žádný nemám :sweat_smile: ) atd...bylo by to fajn :wink:

Cipísku, já si nemyslím, že by jsi měla přenášet do 12.3. :confused: to už budeš mít maličkého dávno u sebe :wink:
17. únor 2010 v 10:18  • Odpověz
jejda už to začíná, manžel je doma pohroma fakt. tři týdny ho zabiju asi. prostě mám tu svý pohodlý a on mi to tu narušuje teda fakt jako.
17. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
tak jsem zpet. nejak se mi nic nechce. tak lezim u telky a cucim na ni. dneska je nejakej ospalej den. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tedka dosla ta deka s kapuci emitex mikrovlakno. jejda, ta je tak jemnucka.
17. únor 2010 v 10:20  • Odpověz
Suny :grinning: vždyť jsi se tak těšila :sweat_smile:
17. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
luci no jo ale bylo mi jasný jak to dopadne prostě všechno špatně motá se mi tu v zažitým režimu a když něco řeknu tak je to špatně. takže super no. už se na ty tři týdny těším doufám že porodím co nejdřív
17. únor 2010 v 10:22  • Odpověz
Holky, jdu nafotit břuch :wink: třeba už pak nebude možnost :grinning:
holky tak vy ste zleeeeee ani mi neodpoviete ako zistim tvrdnuti vy mna nemate radi :frowning2: :frowning2: :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Holky,já se jdu natáhnout,nějak mi dochází energie,noc skoro probdělá,nic mě nebavíííí...ozvu se později.

Držte se!!! :wink:
17. únor 2010 v 10:23  • Odpověz
cipísku běž a odpočin si ju??? myslím na tebe. papa

mony no já pořádně nevím co to tvrdnutí je a jeslti ho mám taky. páč mě dycky ztvrdne jen část břicha ne celý.
17. únor 2010 v 10:24  • Odpověz
Moni, mě tvrdne tak hnusně, že se jakoby stáhne a je z něj kámen a ani se nehne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nejdříve i to dělalo, jen při změně polohy nebo když jsem měla plný močák...Ale teď mi tvrdne neustále....ve dne v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
suny, :slight_smile:

luci, vyfot.

moni, ja to zatim taky vubec nepoznam. zatim jsem mela bolesti jako pri ms jednou v noci chvilicku. jinak nic.

dneska si udelam asi jenom peceny brambory s jogurtovou zalivkou.
suny-a to citis ako ti to stvrdne/hmmm blba otazka co :slight_smile: ja neviem ci to bolo tvrdnutie ci co
holku mna zasa cala boliet podbrisek jak na ms :frowning2:
mabe-ja som to vcera mala asi 4 hodky a teras mi to zacalo zase :frowning2:
17. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
moni, muze to byt podle me i roztahovanim nebo je to tvrdnuti. ja tomu taky nerozumim
17. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
mona mě začne bolet podbřišek a pka mě ztvrdne takovej pás od boku k boku ale nahoře a dole je to břicho měkký ale podle mě to tvrdnutí je. je to hnusný pěkně a blbě se mi i u toho dýchá. zrovna ted to mám a to jsem chtěla jít na procházku se vyvětrat a můžu jít tak do někam.
a na tu sedačku asi taky nepůjdeme to je fakt na zabití. :angry:
17. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
mabe-teras necitim nic z brusko ako tvrdnutie ale boli mna hnusne ako na ms a chvilkami mi to vystreli ta bolest do pravej nohy ale nieje to nic strasne
17. únor 2010 v 10:29  • Odpověz
moni, 4h je dlouho, ne? treba je to roztahovanim.

suny, my musime nekdy na postylku
17. únor 2010 v 10:29  • Odpověz
myslim, ze se roztahuje panev
17. únor 2010 v 10:30  • Odpověz
mabe-jo ale s prestavkami nemyslim v kuse ze mna to bolelo :slight_smile:
jo a vcera som kupila odsavacku na sopliky ta mi este chybala tak uz mam uplneeee vsetko :grinning:
17. únor 2010 v 10:30  • Odpověz
mabe-moze byt aj to nakolko malicky je dole hlavickou a mozno sa mi uz posuva dole do porodnych ciest
17. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
moni, je to mozny. ja uz mam taky vsechno. vcera fusak, dneska ta zavinovaci deka. uz jsem spokojena. :slight_smile: tedka jeste jsem vybrala postylku http://postylky.heureka.cz/radek-sosna/recenze/ mozna ji dneska koupime a bude.
17. únor 2010 v 10:34  • Odpověz
mabe-no super teras uz mam take dobre svedomie ked mam vsetko :grinning:
postilka je moc pekna :wink:
17. únor 2010 v 10:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.