• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
dekuju, sice jednoducha, ale ja nepotrebuju nejakou drahou a slozitou. jeste matraci
17. únor 2010 v 10:40  • Odpověz
mabe-sak prave na jednoduchosti je krasa :wink:
17. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
mabe je hezká já bych teda volila stahovací bok ale to záleží na tobě. jinak tady ty poslýlky jsou dobrý a kvalitní.

v jednoduchosti je krása mona máš pravdu proto nemáme ani nebesa ani mantinel :grinning:
17. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
ja s tim stahovacim bokem nechci, jsou tam vytahovaci sprusle
17. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
Mabe, postýlka je moc pěkná :slight_smile: A už máš i věci do ní?

Tak jsem přidala bříško z minulého týdne a z dneška :wink:
17. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
no, matraci musime koupit taky a jinak prosteradlo mam, mantinely taky a nebesa, spaci pytel.
17. únor 2010 v 10:46  • Odpověz
luci, brisko teda pekny.... :slight_smile:
17. únor 2010 v 10:47  • Odpověz
Mabe, děkuji :grinning:
No, já už chci postýlku pomalu začít chystat...
17. únor 2010 v 10:49  • Odpověz
ha ted jsem našla super sedačku v jeně za 10000 mají slevy tak bysme se tam asi měli jet podívat no jo ale s tím mým břichem to padnu.

luci krááásný
manza prijede za chvilku sluzebnim autem a pojedeme se na ni mrknout. ma cestu kolem toho obchodu
Suny, děkuji :grinning: A to by jste ji kupovali už teďka? A kam ji dáte?

Mabe, takže postýlka bude za chvíli doma :wink: :slight_smile:
17. únor 2010 v 10:51  • Odpověz
luci, oni tam maji dodaci lhutu 7 dni, jinak matraci hnedka. uvidime, snad ji budou mit vystavenou, nemuzu se tam dovolat. ale libi se mi a recenze taky dobry.
17. únor 2010 v 10:53  • Odpověz
Mabe, ahááá, tak snad ji tam aspoň uvidíte v reálu...
17. únor 2010 v 10:56  • Odpověz
luci jojo no k našim je tam volno a tam na to místo právě máme tu starou musíme udat ale je to spíš rozkládací než jako sedačka. takže tak no ale je fakt že ta na tom letáku se mi líbí hodně je masivní a pevná. jupííí uvidíme no.

ta se mi líbí. :grinning:
17. únor 2010 v 11:00  • Odpověz
Tak já si asi dneska udělám špagety carbonara a nebo pečené brambory, k tomu si osmahnu cibulku a dám líko...nic rychlejšího a málo pracného mě nenapadá....
17. únor 2010 v 11:00  • Odpověz
luci, me se taky nic moc nechce varit. tedka cekam az manza prijede. musi pockat na sluzebni auto a jedeme.
17. únor 2010 v 11:01  • Odpověz
tak to my se asi pojedeme podívat na tu sedačku ale nevím asi poo ale to se mi tak bude chtít. :grinning: ty jo ale ta je fakt perfektní za tu cenu.
17. únor 2010 v 11:02  • Odpověz
suny, to jo, je to za dobrou cenu
17. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
aspon se trosku provetras
Mabe, tak pak dej vědět, jak jste pořídili :wink:

Suny, a na co vlastně potřebujete novou sedajdu?
Ahoj holky, co nového tady? Nedočítám, před chvíli jsem vstala a jsem jak pytlem praštěná :sweat_smile:
17. únor 2010 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz
jojo kdyby mě nechytaly ty bolesti tak jsem ještě radši jako ale co nadělám no.
17. únor 2010 v 11:04  • Odpověz
luci no se stěhujeme k našim a ta stará je na prd no. víš,????

ahoj mony.
17. únor 2010 v 11:05  • Odpověz
moni, ahoj, nic se nedeje. ja premlouvam anicku na otoceni - kocka, sviceni baterkou, vyhrozovani, ze na ni pan dr. znova skarede sahne jako vcera... :grinning: za chvilku pojedeme s manzou na postylku.

holky, jakej typ matrace mate do postylky?
17. únor 2010 v 11:05  • Odpověz
mabe máme kokosovo molitanovou
17. únor 2010 v 11:07  • Odpověz
Mabe dr. se Ti jí snažil otáčet??? A jak?? Neboj otočí se sama, máš ještě dost času a zkoušíš nějaké fígle? :slight_smile:
My jsme koupili kokosovou matraci, jestli máš namysli toto? :sweat_smile: :grinning:
17. únor 2010 v 11:13  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Moni :slight_smile: ráno v 5 mi přišla smska od Car, byla po klystýru a čekala, až jí píchnou vodu...zatím se neozvala, tak čekám :wink:
17. únor 2010 v 11:14  • Odpověz
tak matrac mam vybranou tutok http://www.caryfuk.cz/detsky-nabytek/postylky/matrace/matrace-kokosova

no, vcera primar rikal, ze je porad hlavou nahore a ze jsem stihla, ze by mozna sla otocit manualne. zkusil to, chytl ji za krk a za prdel a trosku s ni otocil. rikal, ze jsem hubena, ze by to mozna slo. takze v ut jdu na ambulanci porodniho salu asi na ozvy a potom se domluvit na prevraceni.mam strach, budu chtit to poradne vysvetlit, tentokrat pujde aji manza a uvidime. treba to nepujde ani. ja zkousim babsky rady: kocka, sviceni baterkou na cestu, vyhrozovani, ze ji prevrati ten skaredej dr. jako vcera a premlouvani :grinning:
17. únor 2010 v 11:17  • Odpověz
kdyz jsem na ni svitla, tak se vzdouvala :grinning:
17. únor 2010 v 11:17  • Odpověz
:dizzy_face:
Luci no nekecééj, tak to je supéér, další mimuško :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak hned pak podej info. :slight_smile: Luci a když to příjde na Tebe nebo kohokoliv jiného, máte na někoho číslo aby jste dali vědět???
17. únor 2010 v 11:18  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.