• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Kočky, tak a je to tadýýýýý :dizzy_face:

Car píše: malá se narodila v 8:10, má 51 cm a 3600g a nádherná pusinka naše :dizzy_face:
17. únor 2010 v 11:20  • Odpověz
car tak to moc gratulujuuu. a čekáme na fotečku. :grinning:
17. únor 2010 v 11:21  • Odpověz
Mabe je krásná, a ta cena je dost vysoká teda, ale je moc hezká, my máme bílí potah...
Fakt? Tak to si nedovedu představit jak jí chce chytit a přetočit :confused: Však uvidíte co Vám řekne. A podle toho se rozhodnete :slight_smile:
Luci , tak že Car moooooc gratulujeme, že jsou obě v pořádku a že at malé dá pusinku za nás a hodně zdravíčka do života :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A jaký měla porod? Nevíš? :slight_smile:
17. únor 2010 v 11:22  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

jééé carcul mooooc gratuluji k holčičce, bože až mi jde mráz po zádech, to je krááásné :dizzy_face: A jak se teda jmenuje? Sofie??

zdravím jinak všechny holčiny :dizzy_face:
17. únor 2010 v 11:27  • Odpověz
Jinak měla asi super porod, myslím si, že rychlí, že v 5 ráno psala, že je po klystýru a v 8 byla malá na světě :slight_smile:
17. únor 2010 v 11:27  •  2 děti  • Odpověz
Moni, mám číslo na Monako :wink:

Psala jsem ji, že až ji bude líp, tak má napsat...takže kdyby něco přišlo, tak vám dám hnedka vědět :wink:
Jen nenapsala, jak se jmenuje, nevíte, jaké měla vybrané jméno?
17. únor 2010 v 11:30  • Odpověz
autor
Luci jasně budu čekat na tvoji zpavu až se malý narodí:slight_smile:....Jinak máš krásné bříško, pěkně porostlo....já už normálně nevím jaké to je mít to bříško :sweat_smile: ...uživej si ho :wink: ....

myslím, že mi říkala že se bude jmenovat Sofie, ale jestli to bylo definitivní tož to nevím....

Moni to měla asi fakt rychlý porod teda, ale taky zaleží od kdy měla bolesti, i když u mě ty bolesti nebyla zase taková hrůza, spíš ty konečné bolesti...
17. únor 2010 v 11:33  • Odpověz
car, gratulaceeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. únor 2010 v 11:34  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: car, moc moc gratulujuuuuuuuuuu. to je nadhera. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

moni, jojo, je celkem draha, ale co, budeme to mit koupeny a hotovo. otaci se manualne. ono to taky vzdycky nevyjde.
17. únor 2010 v 11:34  • Odpověz
Moni no spíš se řídím tím klystýrem, protože já ho dostala odpol. a rodila až večer , tak že po tom klystýru to měla rychlý, ale ty bolesti mohla mít delší dobu no :slight_smile:
17. únor 2010 v 11:36  •  2 děti  • Odpověz
Holky, ona tady ještě včera před 10 večer byla a to zřejmě byla ještě v pohodě...Takže asi měla fakt rychlý porod :slight_smile:

Mona, děkuji :grinning: ale já bych se toho závaží už chtěla zbavit :sweat_smile: Určo Ti napíšu :wink: :slight_smile: A jak se dneska máte?
17. únor 2010 v 11:36  • Odpověz
mabe, tak budu držet palečky a kdy tam teda jdeš?
17. únor 2010 v 11:36  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni no mě dávali klistýr kolem 6 a porodila jsem v 11....to nezaleží na klistýru ne? :confused:

Luci no to chápu, já už si ke konci pořát říkala, že už chci být normální :grinning: ...Jinak dneska se máme docela fajn, půjdeme dneska ven, musím si vyřidit papíry, ale malý počká s tatkou v autě radši. No a dneska má brácha narozeniny, takže mu půjdeme jen popřát. Vidiš to car má holčičku, kdy má můj brácha narozky, tak to si zapamatujuu :grinning:
Jinak noc jsme měli normál, jen menší nehoda se nám stala opět :grinning: ...nevím jestli jsem mu tu plínku zabalila já blbě z té unavy a nebo si ji nějak on oddělal jak se pořát vrtí, ale měl celý overálek posraný a měl to až na zádech :grinning: :sweat_smile: ....Takže my tady doma takhle zapasime:grinning:
17. únor 2010 v 11:42  • Odpověz
cekame na sluzebni auto
17. únor 2010 v 11:42  • Odpověz
ty jo teda, určo to měla rychlý to je fajn aspon někdo by se netrápil. jojo včera večer ještě byla fakt v pohodě to je pravda no. :grinning:

já jsem zvědavá co mi řekne dr zítra. 14 dní před termínem už by se tam mohlo něco dít. :grinning:
17. únor 2010 v 11:43  • Odpověz
Chvíli tu nejsem a máme další miminko :slight_smile:

Carcul...moc gratuluju k holčičce,to je nádhera,až mě ukápla slzička...to bylo asi těma schodama,co včera Carcul vyběhla :grinning: asi to taky zkusííííím.Já už jsem fakt zoufalka :wink:

No ale komu já napíšu,když porodím,měla jsem číslo jen na Car...napíšete mi někdo číslo do IP?Možná už bude Car dávno z porodnice,než porodím já :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 11:44  • Odpověz
Holky včera tady byla mamka a dost jsme se nasmáli s drahou polovičkou už dopředu popili, mamka od nás s bráchou odcházeli asi v 10 večer a pořád mluvili o porodu. Ti dva jsou víc nervozní z toho jak já, jak jsem je včera pozorovala :grinning: Mamka, že už hlásila, že tento týden nebo př. si bere volno, že se má narodit vnučka :grinning: A drahá půlka ten je zase hotový, jak vstanu a jdu na záchod tak se furt ptá co je, jestli je vše v pořádku a ták. No kdyby jste to včera viděli, jsem myslela, že se smíchy počůrám, jak předváděli jak se opijí a jak mamka příjde do práce s flaškou a ták. No dlouho jsem se už tak nezasmála. Jenom jsem říkala, že jsem zvědavá jestli v pátek k tomu dr. dorazím, když je dnes středa a zatím v poho :sweat_smile:
17. únor 2010 v 11:45  •  2 děti  • Odpověz
cipísku tak jaká? pořád je ti tak špatně???
17. únor 2010 v 11:46  • Odpověz
Cipís, zkus ty schody min. 10x vyjít :grinning: A večer pojedeš :dizzy_face: Držím palce aby jsi i ty měla mimuško už u sebe :slight_smile:
Moni, většinou se klystýr dává, ještě když nemáš velké bolesti a pořádně vnímáš a dokážeš na tom záchodě sedět a vyprázdnit se, tak proto myslím, že to měla fajn, že to neměla tak drsný, když za 3 hodky byla malá venku :slight_smile:
17. únor 2010 v 11:50  •  2 děti  • Odpověz
holky, tak mamka ma zase aktivni dny, ach jo. takze dojde vecer domu z prace a jde zase nekam trajdat na navstevu. rano uz jde zase brzo pryc. chudak tatka. bude to trvat tak 14 dni
17. únor 2010 v 11:56  • Odpověz
mabe proč 14 dní?
17. únor 2010 v 11:57  •  2 děti  • Odpověz
to ji ta aktivita tak trva - hormony. jak je v prechodu. uz to ma nejakej ten rok. 14 dni furt by nekde chodila, nevydrzi doma sedet a divat se na telku a pak ma dalsich 14 dni utlum a to proste by jenom spala a nic nedelala. bere nejaky prasky na to, ale je to lecba na dlouho. ono vzdycky mela problem s hormonama. my to s tatkou chapem, ale nekdy je to fakt na budku, ze si pak reknes, at uz je klid a je doma. sice by porad jenom spala a nic nedelala, ale je to lepsi.
17. únor 2010 v 11:59  • Odpověz
Mabe aha. Tak to jo. Tak to teďka musí taťulda vydržet bez ní. Moje mamka taky pořád někam lítá, ale je sama. Buď je u babičky u nás nebo na pivě s holkama s kolegyněma z práce, je to taková moje puboška :grinning:
17. únor 2010 ve 12:02  •  2 děti  • Odpověz
moni, my chapeme, ze clovek nemuze sedet doma. ale ona to ma tak, ze spi tedka tak 4h denne. tatka se rano vzbudi a ona uz je fuc v 8h a to jde na odpo do prace, pak dojde v 19h a zase nekam jde. takze je porad v prachu. pak ma to neaktivni a to je porad doma a lezi a spi. je to strasnej extrem a pro telo to neni dobre. takze bere nejaky prasky na uklidneni ci co a chodi k psycholozce. snad to pomuze. ja si rikam, ze az bude anicka, tak se bude mit na co zamerit. tedka uz je to lepsi,ze aji neco doma udela a neni to jenom o tom luftu.
17. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz
Holky,nechci to zakřiknout,ale trochu více bolí břicho a vytekl ze mě kus hlenu,ale takový nažloutlý barvy... :fearful:
17. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz
cipisku, ze by? drzim palecky :wink: :grinning:
17. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz
tfuj, tfuj
17. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz
Mabe neboj, malá se narodí a babička bude mít takovou radost, že nebude myslet na nic jiného než na Vás :slight_smile:
Bude to dobrý.
Cipís, že by? :dizzy_face:
17. únor 2010 ve 12:09  •  2 děti  • Odpověz
Mabe,souhlas s Mončou :slight_smile:

No,jenže teď všude čtu,že když je ten hlen průhledný,tak to může být až třeba za týden :frowning2:
17. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz
Cipísku, tak dělej dřepy nebo zkus ty schody :wink: S tím hlenem to má každá jinak, říkal dr...každá ho můžeme mít jiné barvy i konzistence, tak neboj :wink:
17. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.