• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Cipis může a nemusí :slight_smile: :dizzy_face: Neboj , jak půjdeš uklízet, tak se to třeba rozjede. Zkus i ty schody a nebylo by možné aby se nic nedělo
17. únor 2010 ve 12:15  •  2 děti  • Odpověz
ja vim, holky. ale sem tam se to neda vydrzet a to ja s ni nebydlim. vzdycky s tatkou o tom vykladame. on si stezuje,ze je mamka porad v prachu a tak.a ja nevim, jak pomoct. chapeme,ze mamka by to taky as chtela jinak, ale proste ji to neda.
17. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz
cipisku, drzim palce, at se to uz rozjede
17. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz
no holky,snad jo.Teď jdu vytírat,pak zkusím ty dřepy a možná i ty schody.
Vy jste tak hodný a já tak otravná,že to furt řeším,co? Omlouvám se :frowning2:
17. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz
autor
Moni ahá tak ty jsi to tak myslela :slight_smile: ...jinak včera jste měli zajimavý večer, ale alespon byla sranda ne??? :slight_smile: ....no aby jsi nevydržela nakonec do konce jako já...to by byl mras co?? :grinning:

Cipis myslím na tebe at to konečně vyjde :dizzy_face:
17. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz
Moni no to by byl mazec. :grinning: Ale jak jdu třeba ze školky, do školky ještě v poho, ale jak jdu ze školky, tak už cítím jak mě bolí spodek, tak kdyby už chtěla ven a vrtala se mi tam :sweat_smile: Je to takové nepříjemné, že kolikrát mám strach, že mi při chůzi praskne voda nebo tak. Ale jinak bolesti nemám. Tak uvidíme. Každý v rodině už je na telefoně, že mamce se v noci i blbě spí, budí se a čučí na tel. protože musí hlídat malého kdyby náhodou to přišlo v noci a nakonec dopadnu jak ty :grinning: Jsem to tak i říkala. No snad to bude dřív, protože i já jsem z toho už na nervy :sweat_smile: Dr., že nevydržím do pátku, a za chvíli pátek, tak uvidíme :grinning: Jestli tam dojdu tak bude asi mile překvapená, protože říkala, že prý při tom mím nálezu od 28tt je moc ráda, že jsme vydrželi doted :slight_smile:

Cipís, neotravuješ, od toho tady jsme i ta diskuse :slight_smile:

Já už musím zase jít, volala babička, že přijede, tak musím rychle uklidit :confounded: My se Moni k Tobě asi nedostanem :cry: Zítra má zase přijít ségra se švagrem, v pátek strejda, no nějak to musíme pak vymyslet abychom se viděli :slight_smile:
17. únor 2010 ve 12:31  •  2 děti  • Odpověz
tak jsem mamce jeste volala a rikala ji, at se trosku zklidni a tak - ale v dobrym, aby nebyl pak nejakej problem doma. ona totiz rekne, ze jde ven na chvilku a prijde za 4h. mela mu napsat. to tatkovi vadi. :confounded: prominte, vim, ze je to asi prkotina a jsou dulezitejsi veci jako mimisci.
17. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz
vidim, ze jste vsickni pryc. ja mam po papani. bramburky peceny s tou jogurtovo-cesnekovou zalivkou. mnam. a cekam na toho manzu.
17. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz
jedeme pro postylku :wink:
17. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz
postylku nemely na prodejne, ale objednaly jsme ji i s matraci. matrace teda nejaka komfort kokosova, ze neni uplne tak tvrda jako ta samotna kokosova. tak snad jsme dobre vybraly. za tyden by to melo byt.
17. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz
Mabe,tak to je supr...my máme kokos+pohanka,je taková tvrdší,ale prý nejprodávanější,tak snad taky dobře.

Holky,tak vysáto,vytřeno,pár dřepů jsem si udělala a teď mě bolí celý člověk.Nevím,co dělat dál,jestli tím něco nezkazím,když půjdu odpočívat :frowning2:
17. únor 2010 ve 14:18  • Odpověz
no toto, vcera jsem si dala na balkon vyvetrat nakupni tasku a dnes tam neni...doufam, ze ju uklidil Martin a ne ze uletela, to by me teda nastvalo :confused:
17. únor 2010 v 15:35  • Odpověz
jejda tak moc velká gratulace k Sofince tak mě předběhla no ale já to věděla :grinning:
mě dnes poprvé nějak tlačilo břicho jsem se vrtěla u kadeřnice jak nevím co tak snad se aspon něco děje už konečně.....
to jsem ráda že už to má za sebou šikulka
17. únor 2010 v 15:57  • Odpověz
ahoj miši ty máš kontrolu zítra že??
17. únor 2010 v 15:59  • Odpověz
ahjoky, tak jsme vyspinkani. :slight_smile:

cipisku, ta nase je taky tvrdsi, ale ne tak jako ta samotna kokosova. to bylo jak prkno.

maji, a to byla nejaka specialni?

suny, ja taky, ja taky. ale rodit se nechystam. :grinning: dozvim se toho streptokoka a nazdar.

musim teda vstavat v 6h - je hokej se Slovenskem a pak jdu na 9h na kontrolu. budu tam asi dlouho, jelikoz uz tam bylo plno a sestricka rekla, tak prijdte nekdy mezi 9-10h.
17. únor 2010 v 16:17  • Odpověz
Tak já dala péct chleba, zapla jsem pračku a zase mám vegáč :wink:

Mabe, já právě řeším...jestli si mám nastavit budík na hokej nebo ne...nebo si ho nastavím na něco později a mrknu na třetí třetinu...uvidím :wink:
17. únor 2010 v 16:23  • Odpověz
luci, musim se priznat, ze premyslim, jestli taky hned od 6h nebo od 7h. :slight_smile: ale ja chodim curat kolem te 5:30, takze bych se mohla divat od zacatku. vsak po o si zase zdrimnu.
17. únor 2010 v 16:27  • Odpověz
mabe, jo byla specialni, nesnasim chodit na nakup s igelitkou a tahle byla hezka cervena s kytickama a navic uplne nova a ja se tesila, ze s ni dnes vyrazime :sweat_smile:

vam se chce vstavat kvuli hokeji? :confused: :confused: :confused:
17. únor 2010 v 16:31  • Odpověz
maji, jasnacka, ze chce. my si to muzem dovolit, protoze pak si muzum po o v klidu lehnout a spat a spat. :slight_smile: a ten manza ji teda neschoval? nebo jeste nevis?
17. únor 2010 v 16:35  • Odpověz
holky, dneska jdeme k tomu dedovy a pak nakoupit a k tchanovcum. mame toho hodne a ted uz jsem se prezrala. ja teda budu becka....ted mam +12kg. chci udelat tuto buchtu http://www.ceskatelevize.cz/program/10213315170-15.02.2010-17:30-1-kluci-v-akci.html?deid=1137&recept=738 strasne se me to zalibilo.
17. únor 2010 v 16:36  • Odpověz
holky, stava se me, ze me jakoby picha ve stehnech. je to spojeny s tehu?
17. únor 2010 v 16:37  • Odpověz
tedka si s anickou poustime na youtube country pisnicky a zpivame si. :grinning: ty nase pisnicky :grinning:
17. únor 2010 v 16:38  • Odpověz
holky tak manžel jede koupit něco na véču a já tu sedím a čumím na krasobruslení jak padají to mě baví.
jinak u nás se na hokej bude dívat určitě. jak manžu znám prootže na ko jdeme až na 12 takže je to ok no.

mabe jinak poslední dobou mě normálně v noci bolí nohy.jak jdybych ušla já nevím kolik kiláků. mabe ta buchta vypadá hodně dobře. ty a bečka? pchéé já mám 19 kilo a ještě jsem se nevážila na ten zítřek..

maji a kam vám ta taška zdrhla???
17. únor 2010 v 16:46  • Odpověz
suny, ty ses teda skodolibka :wink: ty vlastne jdes taky na ko. porad ke sve dr., ze? no, uz si tak trosku pripadam.
17. únor 2010 v 16:50  • Odpověz
muj manza teda vstavat nebude v 6h, ale koukne se tak od 7h. jinak dneska nejak citim podbrisek. bodejt by ne, kdyz uz jsem v 35tt, ze? a mala porad kope dolu a je tezsi a tezsi. dneska vecer zase budeme svitit a zvedat zadek.
17. únor 2010 v 16:51  • Odpověz
zacinam dostavat nazoru, ze asi na otoceni bych nesla. no, nepredbihejme. ctu ruzny diskuze a tak.
17. únor 2010 v 16:51  • Odpověz
mabe no nejsem škodolibka ale mě to baví když padají. no. já za to nemůžu jinajk je to o ničem. :grinning:
holky já jsem snad 3 dny nebyla venku a ted je mě slabo tak až manžel dojede z nákupu tak asi navečer půjdeme na chvili ven to mi asi udělá dobře si mylsím.

tyhle stavy fakt jsou strašný,k kdyby mě zítra dr řekl že jdu rodit tak se mi fakt asi uleví. každej mě volá babičky a tak prý tak co a jestli už ty telefony jsou na prd fakt. :frowning2:
17. únor 2010 v 16:52  • Odpověz
mabe a to svícení ti někdo poradil????
já bych do toho asi nešla ale nevím nejsem v té situaci ale představa že by se ve mě někdo hrabal bléééé
17. únor 2010 v 16:54  • Odpověz
jojo, to sviceni bylo taky myslim na netu nebo nekde. takze svitime, jak se vcera po tom svetlo natahovala. nebo ja teda nevim natahovala, ale zvedala se ji halvicka zdouvalo se cely bricho. :grinning: tedka jsem cetla, ze jedna kocena ma maly KP a pry az na ni prijde porod, ze ma jenom lezet, ze se muze ucpat pupecnik, to snad ne...jezis, jeste nad timto premyslet. ja vazne uvazuju nad cisarem. jenom jestli me daji na vyber. nevim, jak je to rozhodovani na nas. :confounded:
17. únor 2010 v 16:59  • Odpověz
mabe a tobě nabídli císaře?? já si osobně myslím že se ještě otočí. si myslím fakt jo. tak uvidíte v jaké budete kondici a jak bude malá velká kdyby bylavětší tak ti císaře asi udělají a kdyby ne tak si mylsím že byste to mohli zkusit tím KP. ale já bych to ted nechala do té další ko a dělala tu kočku. to je fakt zajímavý. :grinning:
17. únor 2010 v 17:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.