• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
suny, nenabidly, ale pokud se neotoci tak budto cisar nebo otoceni, prirozene ji asi nenechaji. no, uvidime. kdybysme mely dostatek vody, tak ji hodne, hodne verim, ale...no, uvidime, nebudeme predbihat. mame jeste tyden.
17. únor 2010 v 17:05  • Odpověz
jeeeee miminko holky mna to tak dojalo ze aj slzicky som vyronila som niaka precitlivela to jeeeeee nadheeeeera aj ja chceeeem
17. únor 2010 v 17:06  • Odpověz
moni, dockas se :wink:
17. únor 2010 v 17:06  • Odpověz
mony jasný dočkáš se máš ještě čásek tak vydrž.

já už bych malýho chtěla taky u sebe páč ty stavy mě už enbaví. vůbec nechodim ven páč mě chytá hrozně břicho a to se musím o něco opřít takže ted jak je manžel doma tak asi budu chodit o sto šest. uvidíme co na to malej.
17. únor 2010 v 17:09  • Odpověz
mabe-noooo uz to nieje daleko :grinning:
17. únor 2010 v 17:09  • Odpověz
moni, jojo, neni to dalako

magori http://www.youtube.com/watch?v=Z9VAQPhH1zU :grinning:
17. únor 2010 v 17:10  • Odpověz
jo mabe já to viděla bomba ne??? já je miluju tu jejich halnví písničku. apka ještě něco o vánocích to je taky prdel.

holky malej zase štuká dneska snad asi po 3 to je hrozný chudák malej. já teda jeslti jsem vypila tak litr apůl dneska tak moc málo piju. už jsem zase nervní z toho zítřka.
17. únor 2010 v 17:12  • Odpověz
suny, bude dobre. oni jsou uzasni. :slight_smile: kdyz se hejbe tikavyma pohybama, tak to je stukani?
17. únor 2010 v 17:13  • Odpověz
no myslím že jo nebo já tomu tak říkám ale jak se napiju tak je klid. :grinning:
já se na malýho tak těším že už bych nejradši fakt rodila. :grinning: ale podle mě máme ještě čas tak 14 dní no do toho termínu. ale nějakej náznak by tam být mohl za ty bolesti. :grinning:
17. únor 2010 v 17:21  • Odpověz
17. únor 2010 v 17:21  • Odpověz
já jsem na to maji taky koukala nechápu já ještě nemám ani jedno ale tohle tělo bych teda neudělala ani omylem.
17. únor 2010 v 17:23  • Odpověz
maji, to je drsny. tak nejak citim podbrisek
17. únor 2010 v 17:23  • Odpověz
rusim navstevu dedy a pujdeme jen k nakoupit a k tchanovcum. to me bude bohate stacit.
17. únor 2010 v 17:24  • Odpověz
mabe no hlavně v klidu at zase nešpiníš ted to každej pochopí že nebudeš lítat po návštěvách.
17. únor 2010 v 17:25  • Odpověz
holky, ja dneska ani to nadobi neumyla. uplne jsem na to zapomela a manza je tady za chvilicku a jedeme. chudak, to bude muset udelat jak dojdem.
mam chut o sebe zacit poradne pecovat :grinning: asi zacnu tim, ze si umyju ty mastny vlasy, se kteryma tu dnes strasim :grinning: :grinning: :grinning:
suny, nestras....
maji, dobrej napad :slight_smile:
17. únor 2010 v 17:26  • Odpověz
mozna je to i tim, jak porad sedim celej den u PC a mala kope dole.
17. únor 2010 v 17:26  • Odpověz
nestraším ale opatrně. nic já utíkám zase. papa
17. únor 2010 v 17:27  • Odpověz
jasnacka, chapu. ja jdu taky
17. únor 2010 v 17:27  • Odpověz
tady nikdo není??? :frowning2:
Tak my stále vyháníme,stále stejné náznaky,ale nic zásadního se neděje.Dali jsme si dobrou večeři,horkou vanu,teď si dávám ananas (to prý taky pomáhá jsem se dočetla),no a pak asi zkusíme i ten sexík,aby toho pro dnešek nebylo málo :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 18:39  • Odpověz
dobre ranko, tak mame po hokeji. jdu tedka na ko ke sve dr., tak snad je vse ok.
18. únor 2010 v 08:30  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
mabe drzim palce a suny ma kontrolu taky, ze? tak drzim obema :slight_smile:
cipis, ja se vcera taky ladovala ananasem :grinning: zabral na tebe? na me ne, akorat mi bylo blbe jak jsem se prezrala :grinning:
18. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
ahoj holky tak ta noc fakt na houby. jsem spala dvě hodiny, mnažel chrápal a pak mu ještě zvonil asi 4krát budík na debilní olympiádu takže jsem jako fakt vyspaná. nesnáším olympiádu.

za dvě hodiny jedu k dr tak jsem zase nervní jiný už to asi nebude. malej je unavenej, moc se nehýbe tak ten monitor bude zase vypadat.

maji děkuju :grinning:
18. únor 2010 v 09:14  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:

Mabe, Suny...držím palce a pak dejte vědět...budu vyčkávat :wink:

Já jsem téměř nespala, měla jsem nějakou křeč celého břicha a zad...měla jsem pocit, že se maličký chce drát ven a nejde mu to :confounded:
Holky, ten ananas jíte asi čerstvý, že?
18. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
luci ahoj já tady nespala takže jsme na tom stejně. jdu až za hodinu tak se ještě snažím trochu prospat ale nejde mi to. takže paráda.

té kontroly se bojím tak mám zas tlak jak něco.

luci myslíš že si mám vzít do auta radši tašku do porodky???? kdyby mě třeba někam poslal???
18. únor 2010 v 09:39  • Odpověz
Suny, já jsem dneska říkala, že už se bojím chodit spát :angry:
Neboj vše bude ok :wink: max. Ti řekne, že se začínáš připravovat a to bude dobře, ne? :grinning:
Tašku bych si nebrala, na tu bude vždycky čas...kdyby něco, tak Ti ji může přinést manžel :wink:
18. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
no já taky hlavně když na chvili usnu a pak se rozeřve budík a rožne debilní hokej. :angry: :angry:

luci jojo to bych brala ale mám pocit že mi řekne že tam všechno drží ho bacím asi. :grinning: , no já si taky myslím mě to včera řekla kamoška že si ji dykcy brávala do auta. ale nechce se mi tak ji nechám doma.

a ty bolesti ti taky sílí????? je teda fakt že mě zatím zátka neodešla, ty jo ještě týden max a malý bude na světě, trochu ti to závidím. :wink:
18. únor 2010 v 09:46  • Odpověz
Suny, v noci jsem měla silné bolesti, ale bohužel ne v intervalech, ale permanentní bolest...takže z toho se zřejmě nerozrodím :pensive: nevím....
Tý jo, to je fakt...pokud vydrží, tak za týden už budu touhle dobou v nemocnici na vyvolávačce :sweat_smile:
18. únor 2010 v 09:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.