• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Dobré ránko holčiny :slight_smile:

Tak u mě žádná změna,noc skoro žádná,budila jsem se,bolesti v podbřišku a v zádech,takže něco podobného jako Luci...já už to prostě nebudu řešit,vypadá to,že ten náš maličký je pěkný paličák a nic na něj nezabere.Včera jsem celý den dělala takové psí kusy a on prostě ven nechce.

Maji,ananas evidentně nezabral :frowning2:

Luci,asi je to jedno.Já měla doma plechovku ananasu,tak jsem dala ten :wink:
18. únor 2010 v 09:53  • Odpověz
Jo a držím palečky na kontroly,ozvěte se holky :slight_smile:
18. únor 2010 v 09:53  • Odpověz
luci no jo mám to v paži. :grinning: ty jo to bude mazec. zase nový miminko. taky bych uvítala kdbych věděla že max za týden bude konec tady těch bolestí. jojo jáje mám taky třeba 10 minut vkuse ale bolí to fakt hodně. ale dáse to vydržet jen je blbý že je člověk takovej celej rozbolavělej.

a jak ten ananas?? čerstvej????

jo jinak luci ty už jsi otevřená???
18. únor 2010 v 09:54  • Odpověz
Ahoj Cipísku :wink: no, vypadá to, že budeš muset počkat, až jak se bude chtít prckovi :sweat_smile: Ale venku se začínjí pomalu zvedat teploty, tak to by se jim už mohlo chtít na svět :wink: :grinning:

A ten ananas obsahuje nějaké látky, které taky dokážou vyvolat porod, jo? To slyším prvně :confused:
18. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
ahoj cipísku zrovna na tebe myslím. chjo teda ten klučina tě má v malíku mamčo. ale dneska to bude jen nevíme kdy. ale určo neboj se, zkus ještě to otáčení jak říkala monča nebo schody. prostě by bylo aby se to nerozjelo.
18. únor 2010 v 09:56  • Odpověz
Suny, jsem cca na dva prsty (teda v pondělí jsem byla, dnes už můžu být víc)...a čípek už nemám...
18. únor 2010 v 09:57  • Odpověz
luci o tom ananasu to taky slyším poprvé. :grinning:

jojo jak se otepluje to se jim bude chtít to jsme si s manželem říkali taky. :grinning:

a ty bolesti máš dlouho že??? tak to jsem fakt zvědavá jeslti porodíš dřív nebo ten příští čtv. :grinning:
18. únor 2010 v 09:58  • Odpověz
Suny, bylo by lepší, až příští čtvrtek, ale to asi fakt neovlivním...Manžel bude doma a už snad budu mít i zdravou mamku, chytla nějakou chřipku...má vysoké teploty, průjem, zvrací :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže by teď za náma ani nemohla do porodky :frowning2:
Jak jsem začal mít ty větší bolesti, tak jsem pak šla hned na ko a už jsem byla otevřená...takže si myslím, že ty moje bolesti souvisí s otvíráním a celkově s tou přípravou.
18. únor 2010 v 10:03  • Odpověz
já bych se měla jít trochu dát do kupy, nachystat si věci at mám všechno. ale nechce se mi z postele. ten dnešek bude fak zajímajvej
Suny, a v kolik budeš zpátky?
Holky,já jsem si to o tom ananasu přečetla včera na nějaké jiné diskusi,když jsem hledala rady na vyvolání porodu :grinning: Nějaké holky tam psaly,že jim zaručeně pomohl a jiným zase ne,tak já jsem ta,kterým asi nepomůže nic :frowning2:

Suny,schody už mám dneska za sebou,dokonce i ranní sexík proběhl a nejspíš také k ničemu,akorát se mi přítel unavil a musel do práce :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 10:04  • Odpověz
ajéééééé no uvidíme já se jdu pomalu chystat a pak se ozvu ale až asi navečer. tak papa
18. únor 2010 v 10:04  • Odpověz
Ahoj holky...suny taky jdu dnes ale až na 14 hodin, já už bych mohla porodit u kadeřnice jsem byla taška nachystnaná, věci taky tak nevím no ted budu jen číjat kdy to vypukne :grinning:
18. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
Ahoj Míšo :slight_smile: taky budu držet palce :wink: A kde budeš rodit?
18. únor 2010 v 10:16  • Odpověz
Ahoj Míšo,tak to jsme na tom stejně,jen číhat,až to vypukne....Snad to nebude dlouho trvat,protože já už jsem docela na bednu z toho,co se ve mě děje a vlastně se nic neděje :wink:
18. únor 2010 v 10:16  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak já dneska měla docela parádní noc, malý spal 6 hodin vkuse, až jsem se musela já probudit, protože mi to přišlo divné a radši jsem ho bobka vzbudila :sweat_smile: , měla jsem hrozně nalitá prsa....

cipis ty se teda držíš, ty jo vím uplně jak ti je, mě už z toho taky hrabalo, ale jisté je to, že to bude brzo, ale jen čekat na ten čas je na palici....

jsem zvědavá kdo bude další :slight_smile: ....a co carcul? Neozvala se???? :dizzy_face:
18. únor 2010 v 10:22  • Odpověz
Ahoj Moni :slight_smile:
Car, se neozvala...napsala jsem jí, že až si odpočine, tak že se má ozvat...
18. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
autor
Luci aha, tak to se těším až se ozve a ukáže nějakou fotečkuuu :dizzy_face: ...

Jinak včera se nějak rodilo jak na běžicím pásu, car porodila, pak jedna známá a ještě kamoška.... :grinning: ...jen vy se kurna holky držíte :grinning:
18. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
Ahoj Moni :slight_smile: No máš pravdu,je to na palici.To čekání je hrozný.Každý řekne nemysli na to,odreaguj se,ale copak to jde,když ti zároveň všichni volají a píšou,jeslti UŽ :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já v to doufám,že to bude brzy,ale vidina toho,že druhý termín mám až 2.3 je hrozná.

Carculka už se určitě mucká s malou,já jí tak závidím,že to má za sebou a malou u sebe :slight_smile: Musí to být krása :slight_smile:
18. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
Ahoj holky, taky držím všem kdo jdou dnes na ko palečky :slight_smile:
Já jdu zítra a to dr. říkala, že si myslí, že nedorazím, tak ta bude překvapena, že jsme dorazili :grinning:
Holky, já mám pocit, že mě nic není, už ani tak záda nebolí, žádné bolesti břicha a ani to tvrdnutí už není takové, tak mám jako strach abych za chvíli nezačla taky zkoušet různé metody, no uvidíme co mi řekne zítra dr. a taky se to může rozběhnout ze dne na den, snad :sweat_smile:
18. únor 2010 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz
Holky, já už se taky těším, až pošle Car nějakou fotečku :slight_smile:

Už bych to taky chtěla mít zdárně za sebou...

Ahoj Moníí, tak to máš super...co já bych za t dala...trpím už teď a to ještě nerodím :grinning: Taky jsem zvědavá, co Ti zítra dr. řekne :grinning: Třeba Ti to tou prohlídkou rozjede :wink:
18. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
autor
Cipis já uplně vím jak se citíš, mě každy den volala mamka s tatkou, jestli už a kdykoliv, když jsem se přihlasila na icq nebo na facebook, tak hned všichni psali co tam ještě dělám atd. :grinning:magořina:grinning:

Moni ty jo tak ty už jsi 38 týden?? Tak to je paráda, to už předčasný porod být nemůže, krásně jsi malou donosila...nechápu proč nás tolik straší, že???
18. únor 2010 v 10:39  • Odpověz
ahojte dobre ranko prajeeeem holky sup sup rodit :wink:
18. únor 2010 v 10:40  • Odpověz
Já se těším tak na ten třetí den, mě to chytlo tak poslední týden nebyl jinak čas na to myslet ted si pořád říkám jak bude vypadat úplně živě si vybavuju Sofi jak mi ji ukázali tak si říkám jestli si budou podobní a tak dřív jsem na to neměla jaksi čas.
Budu rodit tam kde bude volno jestli v Porubě tak tam ale uvidím ted se hodně rodí tak je tam každou chvilku plno. No dnes tam jdu na kontrolu tak jsem zvědavá. Ale myslím že to bude stejné jak u Sofánka já jsem neměla ani jednoho posla nic podlě mě čípek drží vše ok :grinning: Tak si užívám spaníčko dneska jsme vstávaly v devět.
Cipísek uvidíš že do dvou dnů porodíš já měla taky Sofi přesně na termín jen ať tam je když chce, není dobré třeba vyvolávat porod pokud nepřevažujou zdravotní komplikace samozřejmě.... vše pro mimi :grinning: jak je tam spokojené tak ať tam je pořád máš dva dny čas :grinning:
18. únor 2010 v 10:40  • Odpověz
Moni,přesně tak,já už si icq skoro ani nezapínám,protože to je pak hrozný bombardování od všech.Od rána jsem měla už 4 telefony a bylo mi řečeno,že se s tím moc seru :frowning2: Já budu brečeeeeet :pensive:
18. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
Luci, taky jsem zvědavá, protože ještě nedávno mi tvrdlo břicho bolelo mě vše a ted jak kdyby se vše zastavilo, tak jsem zvědavá, třeba se něco děje a bez bolesti nebo nějakých příznaků :grinning:
Moni no jsem ted 37+5 asi, podle toho co mám v kartě. Jj no, straší a strašit budou :grinning: A to jsem měla strach od toho 28tt :confounded: A vždy jak příjdu, tak mi řekne, že je úspěch, že držíme , tak jsem zvědavá na zítřek, tedy pokud neporodím v noci , zatím se na to necítím.
18. únor 2010 v 10:48  •  2 děti  • Odpověz
autor
hodila jsem fotečku ze včerejška :grinning: :grinning: :grinning: ....

Cipis nebreč, kašli na ně....ono to přijde brzo uvidíš....já den před porodem byla hrozně zoufalá a pak to přišlo nečekaně, to jsem byla tak štastná, že to přišlo, že jsem ani strach neměla a spíš se těšila... :wink:

Moni ono aby nebylo ticho před bouří...nic nic nebolí a pak to začne :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 10:56  • Odpověz
Moni,ten je krásnej...to není možný,že takhle roste...no je to fešák a řekla bych,že je ti podobný :slight_smile:
18. únor 2010 v 11:02  • Odpověz
Moni krásné fotečky, malý je frája :dizzy_face: Asi si ho zamluvíme :grinning:
Jo no, ticho před bouří, tak to bylo i u malého, jen stím rozdílem, že byl dříve. Taky všechno v pohodě, příjdu domů z procházky, jdu se sprchnout a odešla zničehonic zátka a už jsem se otvírala a taky mě nic nebolelo, jen mě moje první dr. dost zanedbávala :confounded:
Tady ta je supér, jsem říkala, že jí pak musíme koupit nějakou bonbonieru, flaška se nehodí je starší a určo pít nebude. :sweat_smile:
18. únor 2010 v 11:07  •  2 děti  • Odpověz
autor
cipis, já taky čumím jak roste, jak kouknu na fotky z nemocnice :frowning2: ...utiká to všechno jako voda....myslíš, že je mi podobný?? No mám jednu fotku, kde jsem i já, ale vypadám tam hroně :grinning:....
18. únor 2010 v 11:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.