• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
moni, možná nebude třeba nic zamlouvat, třeba se zamluví sami :grinning: :grinning: :grinning: ....ta uvidíme, jestli se něco rozbouří, ale do zítřka ještě vydrž, aby jsi překvapila dr. :grinning:ta bude čubrnět:grinning:

Jinak já budu muset koupit ještě sestře bonbošku hodně mi pomohla...dr. jsem už flašku domací dala a zapomněla jsem nějak na ní :sweat_smile: ....Pomohli mi s tou nemocenskou, díky nim jsem ji dostala celou.... :slight_smile:
18. únor 2010 v 11:13  • Odpověz
autor
tak jsem teda hodila fotečku i se mnou, pro porovnání jestli mi je podobný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 11:18  • Odpověz
Třeba jo no, tak o to bude mín práce je dávat dohromady :grinning: :grinning: :grinning:
No to bude, protože ta pořád ted, že se diví, že držíme, čípek žádný a ták. Tak jsem zvědavá co řekne zítra, snad do konce př. týden porodím :sweat_smile:
A mateřskou už jsi dostala? Jo no vidíš i sestra, na tu bych ted taky zapoměla :grinning:
kRÁSNÁ FOTEČKA :dizzy_face:
18. únor 2010 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni mateřská mi přiša, když jsem byla v nemocnici, tak jsem zvědavá kdy mi přijde další....Včera jsem si konečně i vyřidila socku, tak uvidíme jestli něco dostaneme :grinning: ...jinak děkuji :dizzy_face: :dizzy_face:
18. únor 2010 v 11:25  • Odpověz
A to Ti má přijít za víc měsíců né? od prosince myslím si nějak psala , že?
A co sis byla ještě vyřídit? Jako přídavky? To nám pán na socce taky radil, že na dvě děti bych něco měla dostat, ale nevím jestli to budem řešit, Lukimu se nechce do bývalé práce potvrdit papíry, předtím se tam sněma pohádal, že mu dlužili peníze, tak se mu tam nechce tak asi nic :grinning:
Jinak já si vyřídím peníze až se malá narodí, jelikož budu brát hned rodičák a ten prý se vyřizuje až se mimi narodí, takže super jako :confounded: Jsem zvědavá jak budu lítat po socce pak :angry:
18. únor 2010 v 11:34  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni no paní mi poradila, že to mám alespon zkusit, tak zkouším přidavky na dítě a socialní přispěvek...kamoška má taky jedno dítě a žije s přitelem a dohromady má i s rodičákem a sockou 10.000,-, tak proč to nezkusit, že?....ale hlavně jsem si byla vyřidit doplatek k mateřské, já totiž měla ve smlouvě min. mzdu a tak mi to vychází jen 4.800,- mateřská, tak mě musí socka doplatit do těch 7.600,- nebo jak je ten rodičák. Tak hlavně kvůli toho jsem tam musela....Jinak zatím mi přišli peníze za prosinec, ted čekám za leden no....
18. únor 2010 v 11:39  • Odpověz
Moni tak to má supér, protože my jak Luki měl příjem jsme neměli nárok na nic. Ani na ty blbé přídavky, nic nám prostě neuznali, že jsme překročili nějaký limit a známí co ten kluk dělal s Lukim, tak jsme měli stejné příjmy a oni přídavky dostávali, tak nevím podle čeho se teda řídí :grinning: Já jsem tedka bez příjmů, tak jsme šli taky na socku, kde mi dávají úplně minimum a na tři lidi :confounded: a to jsme měli ještě problém to vyřídit, už jsem myslela, že budem úplně bez peněz, než začne Luky pracovat :frowning2:
No není to sranda to vyřizování , nesnáším to. Jinak si můžeš taky vyřídit diety, to Ti dá socka nějaký papír a necháš si to potvrdit u dr., záleží na něm no. Mě to dr. potvrdila, je to do koce těhu nebo do konce roku dítěte a dostává se myslím 1000,- nějak tak, tak si to chci pak ještě prodloužiot do toho jednoho roku dítěte.
18. únor 2010 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz
Moni,já tam tu podobu na tebe vidím....tak ještě aby ne,vždyť je to tvoje miminko :grinning: Jo a nevypadáš tam hrozně,sluší ti to :slight_smile:

Já se nechci vidět po porodu,mám to břicho totálně zničený,strašně popraskaný a asi zůstane pěkně vytahaný,ale co bych pro toho našeho broučka neudělala co? Tak hold to dáme zase nějak postupně do kupy :wink:

Já mám totálně tvrdý břicho a už jsem byla od rána dvakrát na velký,ale nedávám si žádný naděje na porod,víte jak to u mě dopadá :grinning:
18. únor 2010 v 11:51  • Odpověz
autor
Diety?? No jestli to není to co říkala kamoška, že dostavá 1000,- za to, že kojí :unamused: ....No jako je to masakr to vyřizovat, hlavně u mě potvrdit ten roční přijem, jsem si měla jit nechat potvrdit papír, kde už vlastně firma neexistuje, ale nějak jsem to udělala, jenže jsem zapomněla, že jsem pracovala 3 měsíce na dohodu a tam to musí taky být, takže mi to musí jít libor potvrdit, protože to jsem dělala u nich ve firmě a pak to jit znovu na socku zanést, ale tam už naštěstí nemusím....No uvidíme co vyjde, i kdyby to měli být pár korun, ale i to se hodí :slight_smile:

A už má Luki nějakou práci??
18. únor 2010 v 11:53  • Odpověz
Cipís, neboj drž se. Brzy to budeš mít za sebou, nebylo by možné aby né :slight_smile:
Moni, né né to má kamarádka asi něco jiného. Diety je něco jiného, jako, že musíš držet nějakou speciální dietu v těhu a v průběhu mateřství, aspon mi to tak říkala ta sociálka, ale o kojení nic nemluvila , tak nevím :grinning:
Jo Luki má, má to už dohodnuté tu práci stím šéfem od té doby co přijel, jen že ted mrzne tak mu to stojí a musí počkat až se trochu oteplí a mohl nastoupit. Takže je ted doma. No chodí sem tam na brigády ke kamarádovy, který zpravuje byty a dělá rekonstrukce, zrovna dneska jeli někam na barák nahodit omítky zevnitř, tak aspon něco no. Snad se už konečně oteplí a půjde robit.
18. únor 2010 v 11:58  •  2 děti  • Odpověz
Mončo,promiň,ale hrozně mě pobavila ta věta :jen že ted mrzne tak mu to stojí :grinning: :grinning: :grinning:

Promiňte holky,už mě fakt hrabe :grinning:
18. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz
cipís, jak jsem si to četla po sobě, tak jsem se nad tou větou taky zasmála :sweat_smile: :grinning: no, ale víte jak to myslím :grinning:
18. únor 2010 ve 12:07  •  2 děti  • Odpověz
NO jasný,aspoň se tu zasmějeme holky...

Já už jsem z toho míče tak vyskákaná,že se divím,že už mi malý taky nevyskočil :grinning:
18. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz
skáčeš na míči jo? no to se taky divím, ale aby ses za chvíli nedivila :grinning:
18. únor 2010 ve 12:10  •  2 děti  • Odpověz
už skáču asi 3 dny,dokonce někdy i v noci :grinning: Rapl,no :wink:
18. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz
Fakt? Ale zase je to úleva trochu od bolestí, né?
18. únor 2010 ve 12:13  •  2 děti  • Odpověz
no to jo,ale začíná mě pěkně bolet pánev,tak nevím,jestli je to z toho jak mám roztažený ty nohy,nebo že by už něco....no to asi ne :wink:

Já si jdu asi na chvíli lehnout :confused:
18. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz
Mona, krásné fotky...maličký je frajer :dizzy_face: A ty jsi krásná maminka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky, píše Car :wink: kontrakce měla od 11 hod. po 10 min. a pak se zkracovali, ale že spíš než bříško ji braly záda. Když je měla po 6ti min., tak volala dr. jestli má ještě počkat nebo už jet, ta jí řekla ať jede. Dojela tam v půl 4 a pak šlo vše docela rychle. V 8 10 byla malá na světě. Otvírala se rychle a pak jen čekala na píchnutí vody a na manžu až dorazí....
18. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz
Luci,tak to je dobře,že se ozvala...To měla celkem rychlý porod,nebo podle toho co píše to nevypadá,že by to bylo nějak strašný,co myslíte?

Holky,povedla se mi zmenšit jedna fotka pupku,je čerstvá,tak jukněte :wink:
18. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz
Cipísku, krásný pupík :slight_smile: Ale už je to závaží, co? :wink:
Já myslím, že měla rychlý porod...ale bolelo ji to určo, jako všechny :sweat_smile:
18. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz
holky jsem tu a bacím doktora :grinning:
18. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz
cipísku krásnej pupík. :grinning: tak teda holka ale tahat to co??? mě by asi spíš vadily ty telefony jeslti už nebo ne. to mám taky a mám ještě 14 dní do termínu. :grinning:

mony malej je frajer krásnej pořid si na něj už brokovnici. moc vám to spolu sluší.

holky co se má dělat s tím lněným semínkem a koupila jsem si maliník jak se má často pít? ale teda porcovanej tak nevím jeslti je to jedno nebo to musí být sypaný?
18. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz
nic koukám že všechny chrníte se ani nedivím. já to asi taky zabalím. tak se jdu najest a pak asi bud uvařím enbo vyžehlím nebo se na to vyfláknu a zalomím to. :grinning: tak papa
18. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz
suny gratuluji ke ko :slight_smile: stím maliníkem Ti neporadím ani stím semínkem, ano jedno nepoužívám :slight_smile:
Spíš by Mája mohla vědět :wink:
Cipís, krásně bříško..... :dizzy_face:
18. únor 2010 ve 13:54  •  2 děti  • Odpověz
Holky a co je s Markét a jejím broučkem? Dlouho sem nepsala, né? :confused:
18. únor 2010 ve 13:55  •  2 děti  • Odpověz
No mony zatím se malej nechystá ukázkovej monitor , tak uvidíme. ale ty bolesti to fakt teda nechápu. jinak magnezko brát nemám.

jo a streptokoka prý nemám ale neměl by mě to dát do průkazky aby v porodce věděli??? asi se ho příště zeptám či co.

no mylsím že dopadnu jak cipísek a budeme vyhánět. protože jestli se to ani nehlo za týden tak to teda netusím co bych musela dělat aby ten příští týden to bylo jinkak.
18. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz
co s markétkou nevím ale mylsím si že jsou ještě v té porodnici ale snad se brzo ukáže. :grinning:
18. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz
novinky? nechce se mi docitat :grinning:
18. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz
Suny, no vidíš, to je supér a změnit se to může během chvilky, tak nezoufej a třeba nebudeš ani vyhánět :slight_smile:
Jo jo do průkajdy by to měl dát určitě, protože v porodce pak nebudou vědět jestli Tě mají pak léčit nebo né.
Tak mu to pak řekni, ale v průkajdě by to mělo být určo. Aspon moje dr. říkala, že jestli vydržím do zítřka, že budou výsledky, tak že mi to tam písne a pokud bych se rozrodila, že si mají zavolat k ní.
18. únor 2010 ve 14:04  •  2 děti  • Odpověz
suny ja mam GBS napsany hned na te strance jak je jmeno a tak, tak projdi prukazku jestli ti to nenapsal treba nekam jinam :wink:
18. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.