• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Holky,já usnula,to je zázrak,to se mi odpoledne už dlouho nepovedlo..ale vzbudila mě taková hnusná bolesti a zimnice...

Děkuju za pochvalu bříška,no je mě pěkný kus,to já vím :wink:

Suny,gratulka ke kontrole,nebuj,nedopadneš stejně jako já,to jen já jsem taková smůlovatá :wink:
18. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz
autor
cipis já ten den než jsem porodila tak jsem měla brutální zimnici, že by teda už??? Tu zimnici jsem měla tak 3 hodiny před tim než mi začly kontrakce a pak jsem ji měla i běhěm, ale nějak to potom přešlo.... :grinning:
18. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz
Moni,no já už tomu nevěřím,že to přijde,když to tak moc chci :wink:

Dneska jedeme na nákup,tak se pěkně projdu po obchůdkách a snad se začně něco dít,ikdyž....víte,jak dlouho už tu straším a nic :wink:
18. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz
akorát mě vadí že malýho nevážil tak nevím jeslti přibral. ale prý kdyby se nevyživoval tak se to pozná na monitoru, taky vám to říkali??
18. únor 2010 ve 14:42  • Odpověz
cipísku neboj to příjde. :grinning:
18. únor 2010 ve 14:44  • Odpověz
Suny,to nevím,jak se to pozná na tom monitoru,to je nějaké divné,ale určitě roste,to je jasný :wink:
18. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz
no nevím právě jeslti roste ale jako nedělal mi utz tak nevím no.
18. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz
autor
suny nic si z toho nedělej, já nevěděla celou dobu váhu, zjistila jsem ji až před porodem kolik asi bude mít, jinak mi nikdy dr, nic neřekl i když jsem se ptala..... :wink:
18. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz
ajo no tak to pak jo. :grinning: ale snad bude mít normální a nebude podviživenej
ale kdyby prý ěnco tak to pozná na monitoru prý to není jen srdčíko a le i průtoky a kondice malýho. tak snad můžu být v klidu
18. únor 2010 ve 14:53  • Odpověz
holky já si jdu lehnout, jsem se najedla a ted jdu na chvili chrupkat. tak papa
18. únor 2010 ve 14:55  • Odpověz
Suny,dobrou :slight_smile:
18. únor 2010 ve 14:56  • Odpověz
Holky,myslíte si,že když mám teď menší bolesti v břiše a dám si horkou sprchu,že by se to mohlo rozjet???Kdyby to bylo ono...já jsem fakt hráblá,co?
18. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz
autor
cipis jj mohlo, zkus a uvidíš.... :wink:
18. únor 2010 v 15:00  • Odpověz
tak já jdu,už si přijdu fakt jak blázen,ale tobě to Moni asi nemusím povídat,co?Byla si na tom dost podobně :wink:
18. únor 2010 v 15:01  • Odpověz
Ahoj holky,

tak uz jsem tady. Rano jsem se divala pekne na hokej(jak jsem psala), pak jsem sla k dr. na kontrolu. ta me zkontrolovala cipek a bricho, vsechno je ok, CS0 - porad drzime, zadnyho koka nemam a uz me napsala papir se vsema vysetrenima a diagnozama (stitnice) do nemocnice, at si me uz hlidaji oni. Ze tam stejne zase jdu a ona me udelala vsechny uz vysetreni. Zevni obrat - jeji nazor - neposlaly by na neho svou dceru. ja uz se taky priklanim k nazoru, ze nee. no jeste mame cas. pak jsem sla k nasim, tedka jsme po spinkani. ted cekam na darcu (pesana) az se probudi a pujdeme ven. nechci ji budit, jak je stara, tak pak chodi jak magor - lev v kleci, sem a tam po byte. jenom at spi.

co vy tady noveho?

cipisku, porad jeste nic? :confounded: uz je to na budku, ze?
18. únor 2010 v 15:03  • Odpověz
autor
cipis, mám pocit jako by jsi mluvila o mě, taky jsem už byla zoufala a dělala všechno možné :grinning:

mabe gratuluji ke kontrole :dizzy_face:
18. únor 2010 v 15:07  • Odpověz
ahoj moni, diky. teda malej je uzasnej, to je teda frajer velkej. :grinning:

co ty bys rikala na zevni obrat?
18. únor 2010 v 15:11  • Odpověz
autor
děkuji :dizzy_face:

no já bych do toho asi taky nešla, měla bych strach. Navíc to u tebe i slyším prvně, neboj Anička se umoudří a třeba se otočí sama. Znám holky co rodili KP a bylo vše ok. Nebo bych raději šla i do toho cisaře. Zaleží na tobě.... :wink:
18. únor 2010 v 15:13  • Odpověz
moni, tedka jsem cetla, ze se to ma delat, kdyz je dostatek plodove vody a me uz mesic rikaji, ze mame malo plodove vody dle UTZ. takze nevim, proc me ten primar rikal, at se jdu domluvit. Znam nekolik holek, co mely KP a v Bohunicich jim rovnou delaly cisare.
18. únor 2010 v 15:16  • Odpověz
autor
mabe no je to docela mazec, že tě na to posilaji když máš málo vody. No uvidíš co ti řeknou v té nemocnici, každopadně jim můžeš kdykoliv říct ne. Je to tvá volba a tvé dítě, takže nutit tě do toho nemůžou!!!
18. únor 2010 v 15:19  • Odpověz
no, on primar rekl, ze mozna by to slo a at se domluvim na ambulanci porodniho salu, kam jdu v utery. oni to znaji lip.rikam si, ze kdyz ji mam min, tak to stejne asi nepujde. jasne, kdyz nebudu chtit, tak nebudu chtit.
18. únor 2010 v 15:20  • Odpověz
Mabe,gratuluju ke ko :wink:

Holky,já dala tu sprchu a jdu psát seznam na nákup.Po čtvrté vyrážíme,možná se ozvu večer.Papa

Moni,ty jsi moje spřízněná dušička :wink:
18. únor 2010 v 15:33  • Odpověz
ahoj cipisku, dekujuuu.vy uz jste byly trikrat na nakupu dneska?
18. únor 2010 v 15:40  • Odpověz
proč třikrát? Já myslela jako po čtvrté hodině :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 15:57  • Odpověz
cipisku, aha, promin demence :grinning:
18. únor 2010 v 15:58  • Odpověz
Mabe,v pohodě :grinning:

Tak zatím pa
18. únor 2010 v 15:59  • Odpověz
ahoj tak jsem po kontrole vše v pořádku v pondělí jdu zase :unamused:
18. únor 2010 v 18:14  • Odpověz
Míšo, už v pondělí? A co? Jsi otevřená? A jak čípek?
18. únor 2010 v 18:23  • Odpověz
Luci tak otevrřená asi ne to by tě poslali hned do porodnice to podle mě ani nejde chodit otevřená....čípek drží všechno v pohodě
19. únor 2010 v 08:36  • Odpověz
Ahojte,

tak dobre rano nemam. doufam, ze se nebudete zlobit, ale mame rodinny problemy. jak jsem tady uz psala - mamka ma aktivni obdobi. nemuze spat, spi 4h denne, neji skoro a furt je nekde v prachu. jak ji nejaky prasky na uklidneni a neji, tak vypada jako napita, proste omamena. ale porad je nekde v prachu, prijde domu na 6h a zase je fuc. predevcirem prisla domu kolem pulnoci, slibila tatkovi, ze dalsi den prijde po praci domu(odpo 18h) a pak jeste prisla v poledne od dr., jak jsem tam byla a rekla zase ze prijde a nakonec neprisla. ozvala se tatkovi az v 20:30, ze je naproti pres ulic u kamosky a prijde domu kolem 22h. Neprisla, tak tatka ji volal v 1h a rekl, at hned dojde domu. Prisla. Rano kdyz vstal dneska uz nebyla doma v 6:30h a to dela na 9h. Ja uz fakt nevim. Vcera jsem brecela vecer manzovi, tedka zase, jsu uplne na nervy. rikam si, ze nechci ublizit anicce, ale to nejde. ona mamka je normalne jina - cajicky, svicicky atd. ale toto uz je moc. neji, nespi, lze, pripada nam jako fetak, kterej naslibuje a hovno. kdyz s ni mluvis tak vsechno odkejva a nic. s takovou odpadne brzo. vime, ze to ma jeste tak na tyden a pak bude zase mit obdobi 14 denni spavosti a nikam se ji nebude chtit a tak. sakra preci ji musi nekdo pomoct. chodi k nejake psycholozce, ale zatim hovno. premyslim, ze bych k te psycholozce sla a popovidala si s ni, co teda.... :frowning2:
19. únor 2010 v 08:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.