• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
tak mě maso nedělá problém, ale to vaření a přečichání ano:slight_smile:...ted jsem dopapala pizzu mnam :grinning:
6. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz
Ježišku tedka budeš dělat chleba ve vajíčku? to by mě mohlo teda já si dám žvýkačku
6. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
mona,to ja varim furt,ale sama se jen necim odbydu,jelikoz fakt uz chut pak neni...

sun..no mam na nej chut,tak se mozna prekonam....uvidim,cely den mi bylo blbe tak sem jedla jen malinecko
6. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz
jj to chápu večer jsou chutě já co dneska sním tak je mě po tom špatně tak nevím co malej zase vymýšlí.
ALe o tom načichání vím taky své prootže vařím já a manža netak moc to vařený taky nejím no.
6. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
jojo chleba ve vajíčku taky můžu :slight_smile:..no já vařím bud jen večeři nebo o víkendu, přes týden mám obědy z práce :wink: naštěstí:slight_smile:
6. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz
no já bych taky chodila na obědy protože se mi nechce vařit každej den já dva nebo tři dny stejnej oběd ted fakt nemusím no.
6. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz
Mám uplně zmrzlý nohy a není mě dobře snad na mě nic neleze.
6. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
sun...takze zas jsme na tom stejne...no me je prave taky cely den zle..ale ted se mi malinko ulevilo tak nevim jestli mam nebo ne,hlavne jsem linaaaa....no jo ty nase prdolky nas zlobi co...holky nejak mi boli cely tyden brisko,tak snad to nic neni
6. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
Holky myslíte že když budu mít teplotu můžu si dát paralen?
prášky nemám ráda ale nevím čím bych teplotu srazila, a nevíte kolik horečka je aby bylo malý ohrožený?
6. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz
autor
car jak já byla včera na te pohotovosti a stěžovala jsem si na bolesti břicha tak říkali, že je to normální, že se ti všechno natahuje a někdy to i bolí...prý je to dobrá známka růstu bříška, tak nevím. V útery se ještě poptám svého dr.
6. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
No mě řekli neco podobnýho. takže bud v klidu. taky jsem se bála
6. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
nevím kolik je teplata v ohrožení, ale myslím si, že když už je to víc jak 39 tak by se to nemělo podcenovat, ale fakt nevím. A horečku můžeš srazit paralenem a hlavně se pořádně vypotit. Ibalgin moc radši neber :wink:
6. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz
suny paralen můžeš :slight_smile: až 3 krát deně já ho beru na bolesti hlavy :wink:
aby bylo maly nak ohrozeny musela bys mit pres 38.5-pry..pak jet radsi k dr...a paralen od druheho trimestru muzes :wink: lepsi nez teplota..jinak v tehu je pry normalne i mirne zvysena

mona..tak mi pak povez :wink:
ibalginu s evyhni :wink:

a bolesti jsou normální holky těhu je jiný stav :wink: vše se v tělě mění a počkejte to horší teprve přijde :slight_smile:
6. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz
paralen se může i na začátku já ho brala v 5tt měla jsem chřipku :wink:
tak se pudu asi změřit ale radši nevědět nevím no.
autor
car máš nějaké nové fotky na rajčeti? že bych se kukla jak nám rosteš :grinning:
6. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz
me rekli ze pokud to nei akutni je lepsi az od ruheho trimestru...

mona neee,myslim zes vse videla...ale zitra pridam :wink:
6. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz
no já ještě žádnej prášek v těhu nechci nechtěla bych moc.
6. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz
carcul jasný každému říkají něco jiného já jsme zdr.sestra takže jsme se učili něco jiného...brala jsme ho ze začátku často a podívej neublížilo to :wink:

suníku tak co???nakukuji jen kvůli tobě :dizzy_face: :dizzy_face:
6. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz
Už se měřím vydrž
6. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz
koukám že v albu máš ten košík co máme my budete ho objednávat???
6. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz
nee budu mít od kamošky
moc nových věcí mít nebudu

Ale líbí se mi
6. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz
to neva hlavně že bude :wink: :sunglasses: je super a veliký...
také jsme se naučila objednávat na mimáči na malé nemá cenu to kupovat když z toho vyrostou :frowning2:
6. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
car ok tak já se podívám zítra:slight_smile:
6. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz
já budu mít od kamošky snad skoro fungl novej, taky budu mít po ní fusak, a nějaký oblečení.
No tak nevím a možná když najdu postýlku po mě tak i bude psotýlka po mě no
6. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz
mona,ale ty uz mas paradni brisko :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz
autor
car díky:slight_smile:..mám pocit jakoby z ničeho nic porostlo:grinning: tobě taky už musí pěkně růst co? :slight_smile:
6. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz
Murynko tak 36,9 tak to je super je mě hned líp i když jsem jakási prochladlá nebo co. a začíná mě bolet kůže, co ti dali na chřipku?
neměla jsi antibiotika že ne?
6. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.